Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki Zoro yonkou seviyesi diyordur onu diyenler.
Luffy yonkou seviyesine çıktı mı? Çıktı.
Zoro>=Luffy dediğinize göre
Zoro>=Yonkou
Demezler öyle bir şey.

Luffy ne zaman çıkmış yonkou seviyesine ? Bırak bu propagandaları.

Mihawk yonkou ise bu karakter...... ????
İşte böyle cahil u cuhela arkadaşları site içi seminer programlarıyla bilgilendirmiyorsunuz. Bunlar hep @Mr.Bushido'nun işiydi. Nerdesin bushidom, dön artık!

Shanks babalar gibi kılıç ustası. Yılan gibi yamulsan bile bu değişmez. King'in kılıç ustası/kılıç kullanıcısı ayırımı falan fıstık bunlarla Shanks'ı bir tutamazsın ki King önünde sonunda o kılıcı eline alıp Zoro'nun telinden çalmaya başlayacak.

Neden ? Aksi yönde bir kural/kaide mi var ?
Kural olmasına gerek yok Mf'de gayet gördük üstü mü altı mı ? Yaşlı Wb'yle arasındaki farkı ölçmek isteyen adam onun prime ligine çıktı bir anda :d

Shanks babalar gibi kılıç ustası olsa da, Kral haki tanrısı çıkacak. Mihawkla sadece kılıç duellosu yapıyordur işte. Kral hakisi olmayan adama öyle vurmaz, ayıp olur.

Demezler öyle bir şey.

Luffy ne zaman çıkmış yonkou seviyesine ? Bırak bu propagandaları.

İşte böyle cahil u cuhela arkadaşları site içi seminer programlarıyla bilgilendirmiyorsunuz. Bunlar hep @Mr.Bushido'nun işiydi. Nerdesin bushidom, dön artık!
AA neden cahil oldum bir anda la. En güçlü saldırı ibaresi manga da geçmedi mi ? Bu karakter durdurmadı mı ? Bushido kimdi mangaka tarafından yetkili mi :hhh: Bak jozu abim ne yapmış yerinden kıpırdamamış bile
Yoksa şey mi diyeceksin fukurou deniz taşını ve elması en sert madde ilan etti falan :hhh: Yonkou gücünü kapı önüne koyan devlet-denizciler ne ulu çıktı yav...

Kural olmasına gerek yok Mf'de gayet gördük üstü mü altı mı ? Yaşlı Wb'yle arasındaki farkı ölçmek isteyen adam onun prime ligine çıktı bir anda :d

Shanks babalar gibi kılıç ustası olsa da, Kral haki tanrısı çıkacak. Mihawkla sadece kılıç duellosu yapıyordur işte. Kral hakisi olmayan adama öyle vurmaz, ayıp olur.
Mf'de gördüğünle millet Flamingo'da haki var mı diye tartışma kasıyordu. Adamda 3 tip haki çıktı. Sen hala MF Mihawk mı diyorsun ? Bu adamın yonkou altı çıkmasına imkan yok. Ayrıca bir kötü haber daha... Mihawk'ta da kral haki var gülüm ?

Mf'de gördüğünle millet Flamingo'da haki var mı diye tartışma kasıyordu. Adamda 3 tip haki çıktı. Sen hala MF Mihawk mı diyorsun ? Bu adamın yonkou altı çıkmasına imkan yok. Ayrıca bir kötü haber daha... Mihawk'ta da kral haki var gülüm ?
Devletin şu yeni teknolojisinde de var mıdır kral haki ? Ne dersin belki onlarda koka falan yapıyordur ya da dur ''elması'' kesen kılıç ustası icat etmiştir vegapunk ne dersin ? :D

AA neden cahil oldum bir anda la. En güçlü saldırı ibaresi manga da geçmedi mi ? Bu karakter durdurmadı mı ? Bushido kimdi mangaka tarafından yetkili mi :hhh: Bak jozu abim ne yapmış yerinden kıpırdamamış bile
Yoksa şey mi diyeceksin fukurou deniz taşını ve elması en sert madde ilan etti falan :hhh: Yonkou gücünü kapı önüne koyan devlet-denizciler ne ulu çıktı yav...
Senin için üzülüyor ve yas tutuyorum kardeşim. Senin gibi arkadaşlar için Visky Tepesi'ndeki gibi bir mezarlık yaptım ruhlarına üfleyip duruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık