Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin kaynağın ne :d Oda'yla telefon arkadaşı mısın .d ya da mangada bu dediğini kesin kanıtlayacak bir şey mi geçti

Neyse bu tartışma anlamsız ne seviyede görürsek görelim aaa Baratie'den bu halinden güçsüzmüş diyebileceksiniz o yüzden gerek yok. Ben bu şekilde düşünüyorum.
Ben ciddiydim. :/ Shanks'den sonra doğru düzgün kimseyle dövüşmemiştir bu.

Senin kaynağın ne :d Oda'yla telefon arkadaşı mısın .d ya da mangada bu dediğini kesin kanıtlayacak bir şey mi geçti

Neyse bu tartışma anlamsız ne seviyede görürsek görelim aaa Baratie'den bu halinden güçsüzmüş diyebileceksiniz o yüzden gerek yok. Ben bu şekilde düşünüyorum.
Ben zaten kesin bir şey demedim ama kesin gibi konuşan sensin :D Sadece varsayabiliriz ama 2y boyunca bu adam kayıkla boş boş geziyormuş gibi algılanıyor böyle söyleyince de.

Ben zaten kesin bir şey demedim ama kesin gibi konuşan sensin :D Sadece varsayabiliriz ama 2y boyunca bu adam kayıkla boş boş geziyormuş gibi algılanıyor böyle söyleyince de.
E kanıtlaması gereken taraf karşısı olunca kesin gibi konuşmam çok aşırı doğal. Mangada buna benzer bir ibare geçti mi ? Bunu doğrulayacak bir konuşma oldu mu ? Sizin yaptığınız mantıkla, çaylak olmanın genç olmanın hiçbir mantığı yok. Her görmediğimiz karakter az veya çok gücü artacaksa, neye göre güç yorumlayacağız tüm konuşmalar varsayımlardan ibaret olur.

Mihawk, Zoro'ya seni en güçlü halimle bekleyeceğim dedi. Yani karşılaştığımızda şuanki halimden zayıf olmayacağım dedi. Ama güçlenecek olması bana göre mantıksız. Kesin gibi konuşmuşsun dedin de Her düşüncemin başına bence eklemem gerekmiyor heralde.

Aynı kişiler dünya üçgendir de diyebilir.

Mihawk'ı yenecek yonkou oldugunu sanmıyorum. Belki Shanks. O da sürpriz bir kol çıkarma muhabbetine girerse. Başka türlü o da zor. Yani şu an;

Mihawk>=Shanks>Kaido>=BM.

Bu da Mihawk'ı tüm zamanlar içinde en güçlü 7-8 kişiden biri yapıyor.
Belki Zoro yonkou seviyesi diyordur onu diyenler.

Luffy yonkou seviyesine çıktı mı? Çıktı.

Zoro>=Luffy dediğinize göre

Zoro>=Yonkou

Düşünsenize bir adam var. Denk olduğu kişi kol veriyor ama daha sonrasında İmparator oluyor. Hani insan şunu da diyemiyor bu Shanks yonko idi ödülleri diğer dörtlüden zayıf çünkü, kolunu kaybedince gücü düştü, güçlü komutanlarıyla olay dengelendi. Ama bu adam Kolunu kaybettikten sonra İmparator olmuş. Eee Mihawk'ın İmparatorlardan daha güçlü olması zaten inanılmaz saçma bir denklem fanları dışında kimse inanmaz .d King sayesinde kılıç kullanan ve kılıç ustası arasındaki fark sonunda anlaşıldı. Bu tanıma uyan kaç karakter var zaten seride .d
Shanks babalar gibi kılıç ustası. Yılan gibi yamulsan bile bu değişmez. King'in kılıç ustası/kılıç kullanıcısı ayırımı falan fıstık bunlarla Shanks'ı bir tutamazsın ki King önünde sonunda o kılıcı eline alıp Zoro'nun telinden çalmaya başlayacak.

Savaş Yordu'nu 4 İmparatordan güçlü bulmanı
Neden ? Aksi yönde bir kural/kaide mi var ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık