Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşünsenize bir adam var. Denk olduğu kişi kol veriyor ama daha sonrasında İmparator oluyor. Hani insan şunu da diyemiyor bu Shanks yonko idi ödülleri diğer dörtlüden zayıf çünkü, kolunu kaybedince gücü düştü, güçlü komutanlarıyla olay dengelendi. Ama bu adam Kolunu kaybettikten sonra İmparator olmuş. Eee Mihawk'ın İmparatorlardan daha güçlü olması zaten inanılmaz saçma bir denklem fanları dışında kimse inanmaz .d King sayesinde kılıç kullanan ve kılıç ustası arasındaki fark sonunda anlaşıldı. Bu tanıma uyan kaç karakter var zaten seride .d

benim merak ettiğim şey mihawk'ta güçlenmeye devam ediyor mudur? ve güçleniyorsa, zoroya göre ne kadar hızlı güçleniyordur?

mesela oyunlarda genelde her levelin gerektirdiği experience geometrik bir şekilde artar. yani maksimum 100 level olan bir oyunda 10 level olmak için 1000 experience isterken, 100 level olmak için 100milyon experience ister, onun gibi düşünürsek.

mihawk'ı ilk gördüğümüzde, mihawk 90, zoro 10 level olsun. bu arkadaşlar bir yıl boyunca güçlenmeye devam etseler ve eşit miktarda güçlenseler, mihawk 91 level olurken zoro 80 level olabilir. bir-iki yıl sonra ikisi de 93-94 level civarındayken aralarında milyonlarca experience farkı olsa da aynı levelde olabilirler.

yani böyle düşününce, mihawk'ın zoro'nun önünde kalması için zoro'dan çok daha fazla çalışması gerektiğini çıkarabiliriz. mihawk daha hızlı gelişse bile maksimum levele yakın olduğu için, 100 level olduktan bir süre sonra zoro mihawk'ı yakalayacaktır. tabi mihawk'ta o zamana kadar yaşarsa.

Son düzenleme:
benim merak ettiğim şey mihawk'ta güçlenmeye devam ediyor mudur? ve güçleniyorsa, zoroya göre ne kadar hızlı güçleniyordur?

mesela oyunlarda genelde her levelin gerektirdiği experience geometrik bir şekilde artar. yani maksimum 100 level olan bir oyunda 10 level olmak için 1000 experience isterken, 100 level olmak için 100milyon experience ister, onun gibi düşünürsek.

mihawk'ı ilk gördüğümüzde, mihawk 90, zoro 10 level olsun. bu arkadaşlar bir yıl boyunca güçlenmeye devam etseler ve eşit miktarda güçlenseler, mihawk 91 level olurken zoro 80 level olabilir. bir-iki yıl sonra ikisi de 93-94 level civarındayken aralarında milyonlarca experience farkı olsa da aynı levelde olabilirler.

yani böyle düşününce, mihawk'ın zoro'nun önünde kalması için zoro'dan çok daha fazla çalışması gerektiğini çıkarabiliriz. mihawk daha hızlı gelişse bile bile maksimum levele yakın olduğu için, 100 level olduktan bir süre sonra zoro mihawk'ı yakalayacaktır. tabi mihawk'ta o zamana kadar yaşarsa.
Baratie Mihawk'la şuanki Mihawk arasında güç farkı yoktur.

Çaylak olarak tanıtılmayan One Piece karakterlerinin gücünün arttığını düşünmek bana çok saçma geliyor e ben ne anladım o zaman çaylak vs olmaktan.

Coby, Sentomaru, Cavendish, Bartolomeo gibi adamların gücü artar.

Sakazuki, Kuzan, Mihawk gibi adamların niye gücü artsın .d Roger flashback'indeki Mihawk demiyorum ya .d bak o zamanki halinden daha güçlüdür orada "yeni nesil" diye gösterilen Dragon, Mihawk, Crocodile, Moria, Doflamingo

“İlk görünen ve luffy’e yenilen düşman kendi liginin en güçsüzüdür” kuralı yonkoulara da uygulanmış bile.

Kaido en güçlüleridir. Mihawk sadece en güçlü kılıç ustası. Yonkouların da üstünde olsa direk “en güçlü adam” denirdi zaten.

Mihawk whitebeard’ın o kadar gerisinde ki tek saldırıdan aralarındaki fark belli olacaktı. Kaido veya big mom yenilse bile günlerce denk dövüşüp yenilir.

Ben mihawk’a amiral üstü dedim. Ve bunu shanks’ın vivre cardına rağmen söylüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık