Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Yami

Ben hep haki kullanabildiğini düşündüm ve savundum ama yapma etme 72 yaşındaki serumlara bağlı hasta WB bir amirale neredeyse tek atıp öteki potansiyel yonkou olan Teach'i de hiç zorlanmadan öldürebilirdi.Kaido'nun Kid'e ne yaptığını gördün.Benim demek istediğim Mihawk'ın bunları yapabileceğini düşünmüyorum.Yonkou apayrı bir seviye.
Zorunlu askerlik yasası mıdır nedir gelmeseydi Fujitora amiral seviyesi bir çiftçiydi :D
Yani illa şuan statüsü yok diye kimse güçlü olamayacak anlamı taşımıyor ki , E. Oda bir ünvan vermiş.
Adamın Kokuto Yoru mudur ne zımbırtıysa , hiç çizik almayan kılıcı var.
Yani hakisi daha önce geçebilen olmamış. O kılıcın anlamını bazı kişiler boş geçiyor. Zoronun hayali bile öyle bi kılıca sahip olmak.
Neyse ya Mihawk arc gelince hepiniz çıldıracaksınız zaten .

Zorunlu askerlik yasası mıdır nedir gelmeseydi Fujitora amiral seviyesi bir çiftçiydi :D
Yani illa şuan statüsü yok diye kimse güçlü olamayacak anlamı taşımıyor ki , E. Oda bir ünvan vermiş.
Yani hakisi daha önce geçebilen olmamış. O kılıcın anlamını bazı kişiler boş geçiyor. Zoronun hayali bile öyle bi kılıca sahip olmak.

Bu adama ses verin. Şu resmi atmakta ısrarcıysa vardır bir bildiği :D

Kendi senaryolarına inanman ayrı bir ilginçlik.
Şu değersiz resmide atıp bir şeyler kanıtladığını sanmak ayrı komiklik :D

Yani kusura bakma da WB veya Kaido ile aynı seviyede olduğunu düşünüyorsan bence en büyük hayal kırıklığına uğrayacak olan sensin :D

Bir gün herkes pişman olacak ve ben o zaman orada olacağım :cool:
Ben de oralarda olmayı düşünüyorum :D Çok büyük bir yanılgı içerisinde bazı arkadaşlar. Bu konuda ısrarcı olmaları ise daha büyük bir yanılgı. Oda'nın dediklerini kulak vermektense farklı hülyalar peşinde olmak daha çok hoşlarına gidiyor.

Adam, ''Shanks kılıç ustalığında en üst seviyededir ama Mihawk 1 NUMARADIR'' diyor. Bizimkiler daha tenezzül edip de amiral seviyesinde görmüyor :fool:

Amiral seviyesini her zamanki gibi abartıyorsunuz.Bu seviyede olan lordlar var ve hep olacakta.Misal weeble çıktı amiral öve öve bitiremedi.Kendinden kötüyü övecek değil bu adam.Aldığı söylenen koldan bahsetmeye gerek bile yok zaten.

Yine Mihawk çıkabilir amiral ile aynı düzeyde.En güçlü saldırı diye Kizaru ile bir tutuyor mangaka.
Onun dışında daha zoronun slashını zor durduran bir İssho beyazsakala atılan en güçlü kesişe karşı ne hale düşecek kimbilir.Jozu demeyin o elmas sayesinde bu kadar rahatça karşısına çıktı.Kesiş bu sonuçta bedeninle karşılarsan kesilmeyi göze alırsın demektir.Sadece elmas kesilmez.

Amiral seviyesini her zamanki gibi abartıyorsunuz.Bu seviyede olan lordlar var ve hep olacakta.Misal weeble çıktı amiral öve öve bitiremedi.Kendinden kötüyü övecek değil bu adam.Aldığı söylenen koldan bahsetmeye gerek bile yok zaten.

Yine Mihawk çıkabilir amiral ile aynı düzeyde.En güçlü saldırı diye Kizaru ile bir tutuyor mangaka.
Onun dışında daha zoronun slashını zor durduran bir İssho beyazsakala atılan en güçlü kesişe karşı ne hale düşecek kimbilir.Jozu demeyin o elmas sayesinde bu kadar rahatça karşısına çıktı.Kesiş bu sonuçta bedeninle karşılarsan kesilmeyi göze alırsın demektir.Sadece elmas kesilmez.
O kesiş Fuji'yi hiçbir hale düşüremez abartmayın.:S Fuji'yi o slash ile çok kötü düşürecek adam Vista ile kılıç tokuşturmaz.:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık