Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Üye silindi 1004

Oda-sama netteki teorileri okuyorsa yaş o iş :D Görmüştür bunu :fool: Her köşede Shiliew Mihawk'ı yenecek yazıyor.
Çünkü Zoro'yu o eğitti ve Zoro'nun en iyi kılıçustası olmasının büyüsü bozuldu. Ben 8 yaşından beri Zoro'nun en iyi kılıçustası olmasını bekliyorum ama, Mihawk onu eğitince büyüsü ve hırsı gitti. Shiliew bunu bize geri verecek.

Bu adam en iyi kılıç ustası ve adamda çizik yok. Kesikler iz bırakmaya çok uygun ama gelgelelim bu adamda çizik yok. Kılıcında da çentik yok anlaşılan.

Bu, müthiş bir savunması olduğunu gösteriyor.i.
Hayır, rakibini akıllıca seçtiğini gösterir, zırhında hiç delik deşik bulunmayan bir asker adam akıllı rakiplerle dövüşmemiş demektir. Bu seride dünyanın en güçlü adamı Whitebeard'in bile yaraları varken, Shanks'ta bir çok yarasının olduğunu söylerken, Mihawk kim ? Gördük Marineford'da biraz güçlü rakip çıktı mı karşısına dövüşmüyor, adam kurnaz, o sebeple yarası yok.

Son düzenleme:
Çünkü Zoro'yu o eğitti ve Zoro'nun en iyi kılıçustası olmasının büyüsü bozuldu. Ben 8 yaşından beri Zoro'nun en iyi kılıçustası olmasını bekliyorum ama, Mihawk onu eğitince büyüsü ve hırsı gitti. Shiliew bunu bize geri verecek.
O da bi senaryo.Hepsini hükümette yokedebilir tabi.Mihawk gider varisler kalır.Zoro da bunların arasında zirveye çıkar.

Eyvallah hocam böyle de canımı ye.:D
Şu çılgın Mihawk fanlarina da amiral dengi olmadiğını kabul ettirsem yetecek.
Hater olmaya da gerek yok bırak herkes istediği gibi düşünsün :D Hikayede hala çok boşluk var Oda karşımıza istediği seviyede çıkartabilir, biz sadece şimdiye kadar görüneni yorumlamaya çalışıyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık