Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Bu adam en iyi kılıç ustası ve adamda çizik yok. Kesikler iz bırakmaya çok uygun ama gelgelelim bu adamda çizik yok. Kılıcında da çentik yok anlaşılan.

Bu, müthiş bir savunması olduğunu gösteriyor. Hayvani b.haki ve k.haki, en üst düzey kılıç kullanımı ile birleşiyor ve ortaya bu çıkıyor sanırım.

Amiral altı olacağını hiç sanmıyorum bu adamın. Bence amiral seviyesi.

Bu adama şu an için ne seviye biçeceği mi bilmiyorum doğrusu. Bana göre onun için düşüncelerim Veeble'ı tanıdığımızda, gücünü biraz anladığımızda söyleyebileceğim. Zoro için düşünecek olursak bir Fuji-Dof arası bir yerdedir şu anlık. Gördüğümüzde bakalım ne olarak çıkacak.

Adam inceleme yapmış. Sen de yapmak istiyorsan konu açarsın. Adamın üstüne gitmeyin.

Seviyesine gelince çok tartıştık. Artık tek bir yorumum var.

Seviyesi ölçülemez. Geri yapmaya alıştığı için ölçecekken ölçemeyiz. :D
Şu konuya tutumunu başka karakterleri gömene de yaparsan tamam. Üstüne gittiğimiz yok. Mihawk'ı abartanlardan da değilim. Akainu tüm Wb tümenlerinin üstüne gitti falan deyince aynı şekilde beni de korursun. Kabul edin şu konunun aynısından sevilen bir karakter için yazsa birisi taşlarsınız, o zaman gerçekten üstüne gitmenin nasıl bir şey olduğunu gösterirsiniz. :( Yoksa beni bilen bilir Mihawk falan ilgi alanım değil.:)

Şu koruyu tutumunu başka karakterleri gömene de yaparsan tamam. Üstüne gittiğimiz yok. Mihawk'ı abartanlardan da değilim. Akainu tüm Wb tümenlerinin üstüne gitti falan deyince aynı şekilde beni de korursun. Kabul edin şu konunun aynısından sevilen bir karakter için yazsa birisi taşlarsınız, o zaman gerçekten üstüne gitmenin nasıl bir şey olduğunu gösterirsiniz. :( Yoksa beni bilen bilir Mihawk falan ilgi alanım değil.:)
Adam incelemesini o şekilde yapmış kendince. Sen yaparsan karşı çıktığım noktalar var ise yazarım senin konuna. Ama kapatın vs demem inceleme olduğu için.
Luffy'ye korkak dersin. Korkak olmadığını gösteririm mesela. Bu kadar. :)

İlk bölümlerde gösterilip Yonkou'lar bile indikten sonra gösterillip anlatılcak bir adamın nasıl bu kadar gücsüz cıkmasını bekliyorsunuz shounen mantıgına ters.

İlk bölümlerde gösterilip Yonkou'lar bile indikten sonra gösterillip anlatılcak bir adamın nasıl bu kadar gücsüz cıkmasını bekliyorsunuz shounen mantıgına ters.
Oda'yı bilmezmisin.Teorikte abartmayı seven bir mangaka.Teori'de ilah yapıp Pratikte çok karakteri harcadığı olmuştur.

Zoro'nun amirale ayarını görmesem Mihawk'ı adam yerine koymazdım,nazarımda asla amiral seviyesi falan olamazdı lakin Zoro'nun yaptıklarından sonra en az amiral seviyesi bir adam bekliyorum.
Fujitora azıcık ciddiye alsa ezer geçer Zoro'yu, ne meteor indirdi ne gravito blade kullandı, kullandığı zamanda yerin dibine sokup ağzından kan getirdi.

Ufak tefek işlerle aynı klasmana koyacaksak Carrot'ın da Zoro'ya yakın gücü var dememiz lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık