Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek başına oluşturduğu tehdit seviyesi, tek başına Yonko'nun oluşturduğu tehdite eşdeğer olsa gerek. Uzun süredir korsanlık yaptığını düşünürsek, Şiçi olana dek icraatı epey olmuştur. Anı şanı bilindiği vakit Şiçiliğe davet ediliyor bilindiği üzere, belli bir seviyenin üzerindeyken Şiçiliğe davet edildiğini düşünecek olursak; Şiçi öncesi 1.7m falan vardır ödülü, Şiçi sonrası 2m+ diye düşünüyorum.

Konuya niye ilgi olmamış anlamadım normalde Mihawk aşağı Mihawk yukarı gidiyor forumda.Acaba eski konu mu sanılıyor öyle bir durum mu var ? :hmm:Yorum şart değil yeterince oylansa kafi.

Neredesiniz Mihawk fanları ? @RedTeroR @TheSlashOfMihawk sizi göremedim sanki.
Mihawk'la alakası yok bu opu Mihawk bile kurtaramaz, bak aha bu kadar da ağır konuşurum. Hem ödül ne ? saçmalık.

Kimi yakalamışlar ödül için ? Neye vesile olmuş ödül ?

Teach'in 100 milyonluk adam arayışı vardı bir aralar 2 yıl aradan sonra o da yalan oldu elini sallasan 100 milyona çarpıyor xD

Mihawk'la alakası yok bu opu Mihawk bile kurtaramaz, bak aha bu kadar da ağır konuşurum. Hem ödül ne ? saçmalık.

Teach'in 100 milyonluk adam arayışı vardı bir aralar 2 yıl aradan sonra o da yalan oldu elini sallasan 100 milyona çarpıyor xD
Ödülü bir tek Tiç sallıyor galiba, onun haricinde Luffy gibiler gösteriş olsun diye önemsiyor. Bir korsan başka bir korsanı yakalamak suretiyle de ödülü elde edebiliyor ama serinin piyasasına bakacak olursak, arayı önemseyen sadece Nami var :D Geri kalan bir şekilde istediği şeyi elde ediyor zaten.

Önemi var ki karargahta denizcilere tek tek tanıtım yaparak gösterdi.Önemsiz olsa Wb ve Roger için poster şov yaptırmazdı.Mihawk bile kurtaramaz kısmı manganın 2 parçadan oluşmasından kaynaklanıyor.Adam 1000 sayılık seri planlamıyordu orjinal plana göre korsan kralın ödülü falan 500 milyon olacaktı muhtemelen o yüzden 100 milyon üstü diye arattırdı en başlarda.Buna yoruyorum.Seriyi baştan dizayn edince tutarsızlıklar ortaya çıktı.Ama bu şu anda ödüllerin önemsiz olduğu anlamına gelmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık