Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 milyar dedim çünkü adam hem tek hem de hükümete veya halka bir tehdit oluşturacak biri değil. Marco, King veya başka bir sağ kol; Yonkou oluşumundan çıkıp tek takılsa ve Mihawk gibi hükümete ve halka kasıtlı olarak zarar verme peşinde olmasa şu anki ödüllerinden oldukça düşük bir miktara sahip olurlardı eminim ki. 2 milyar sadece şahsi güç için gayet iyi bir seviye.

Mihawk'lı konu o kadar fazla ki yeni açıldığına dikkat bile etmedim, sanki 2 yıllık konu.

Ulan bu kadar az gözüküp bu kadar fazla tartışılan bir başka karakter daha yoktur.

En fazla 1.5 milyar. Tayfası olmayan bir korsan daha fazla ederse ne anlamı kaldı korsanlığın
BM tayfasının ikinci yöneticisi olan Katakuri nin ödülü malum. Mihawk ne yaptı yahut tek başına ne yapabilir de Dünya hükümetine ödülü Yonkoya yakın olsun

En fazla 1.5 milyar. Tayfası olmayan bir korsan daha fazla ederse ne anlamı kaldı korsanlığın
BM tayfasının ikinci yöneticisi olan Katakuri nin ödülü malum. Mihawk ne yaptı yahut tek başına ne yapabilir de Dünya hükümetine ödülü Yonkoya yakın olsun
Dragon'da korsan değil ama en çok aranan adam. Ayrıca bu adam roger ölmeden önce bile ünlü biriymiş. Unvanı'da tüm dünya tarafından kabul görmüş. Shanks'in rakibi olması da cabası. Queen'in 1.320 olduğu yerde en az 2'yi görmeli

Dragon'da korsan değil ama en çok aranan adam. Ayrıca bu adam roger ölmeden önce bile ünlü biriymiş. Unvanı'da tüm dünya tarafından kabul görmüş. Shanks'in rakibi olması da cabası. Queen'in 1.320 olduğu yerde en az 2'yi görmeli
Dragon dediğin adam hani yıllardır Dünya hükümetini yıkmayı planlayan oluşumun liderini mi diyorsun? ben mi yanlış anladım?
Shanks ile aralarında nasıl bir ilişki var bilmiyoruz belki sadece arkadaşça bilemiyoruz orasını
Queen'in 1320 olduğu yerde demişin de bu karakter yonko tayfasının yöneticilerinden lütfen Bu Mihawk (Tamam güçlü gerçekten güçlü ona bir şey demiyorum) ama Dünya Hükümeti üstüne babunlarla mı saldıracak veya bir göz dağı verecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık