Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence saçmalar.Sağ kol denir çünkü.Ya donmuş düşük ödül versin yada 2 milyardan fazla.

Poster için gittiğinde tüm tayfa oradayken tayfadan kimseyle muhattap olmadı direk Shanks kendisi muhattap oldu bu adamla.O açıdan Buggy gibi bir durumu yoksa bence Beckman'dan net üstte olması gerekir.
Beckman'ın 2 milyar bandından daha düşük bir ödüle sahip olacağını düşünmüyorum. Hee 50-100 aşağısı olur o kadar. Bu durumda Mihawk'ın zaten +500m farkı çok rahat koyması lazım. Ee shicilik sistemi de düştüğüne göre Mihawk'ın ödülü eski ödül şeklinde değil yeni ödül şeklinde vermesi lazım. Bundan 10 yıl önceki ödülü 1.5 milyar olsun bana ne abi ? Ben güncel halini öğrenmek istiyorum. Öteki türlü Ahmet der 10 yıl önce 1.5m ise şimdi 3 vardır, Mehmet der 2 anca eder, Veli der 4 eder. O yüzden eski ödülü verir şerefsiz Oda. Emin oldum şu an.

Beckman'ın 2 milyar bandından daha düşük bir ödüle sahip olacağını düşünmüyorum. Hee 50-100 aşağısı olur o kadar. Bu durumda Mihawk'ın zaten +500m farkı çok rahat koyması lazım. Ee shicilik sistemi de düştüğüne göre Mihawk'ın ödülü eski ödül şeklinde değil yeni ödül şeklinde vermesi lazım. Bundan 10 yıl önceki ödülü 1.5 milyar olsun bana ne abi ? Ben güncel halini öğrenmek istiyorum. Öteki türlü Ahmet der 10 yıl önce 1.5m ise şimdi 3 vardır, Mehmet der 2 anca eder, Veli der eder. O yüzden eski ödülü verir şerefsiz Oda. Emin oldum şu an.
Öyle yapacak zaten. 10 sene icraat sıfır geriden geliyorlar hesabı 1 milyarı geçmeyecek karasakalın sıfırdan başlaması gibi.Belki bir ihtimal der işte 10 sene aktiflermiş gibi kabul edip yeni ödül koyduk diye.Öyle olursa anca anlarız çapa göre verildiğini.

Irkı yüzünden niye fazla ödül alıyor ? Denizciler koleksiyoncumuymuş Mom gibi ?
Bilmem ırkının son temsilcisi ya ondan olabilir.Hani zayıf bir çocuk bile bundan dolayı 80 milyon ödül alıyor ya King lvl adam ırkının ekmeğini yemiyordur herhalde.Hükümet de ırkının son kalan üyesinin bir Kaido'nun sağ kolu olmasından dolayı ekstra ödül koymamıştır kesin.

Bilmem ırkının son temsilcisi ya ondan olabilir.Hani zayıf bir çocuk bile bundan dolayı 80 milyon ödül alıyor ya King lvl adam ırkının ekmeğini yemiyordur herhalde.Hükümet de ırkının son kalan üyesinin bir Kaido'nun sağ kolu olmasından dolayı ekstra ödül koymamıştır kesin.
Robin ırkından dolayı 80 milyon almadı.Bildiklerinden dolayı aldığı dil eğitiminden ötürü o ödülü aldı.Poneleri okuyup yorumlayabildiği için ırkından dolayı değil.İyi oku mangayı.

Robin ırkından dolayı 80 milyon almadı.Bildiklerinden dolayı aldığı dil eğitiminden ötürü o ödülü aldı.Poneleri okuyup yorumlayabildiği için ırkından dolayı değil.İyi oku mangayı.
Son kalan oharalı olduğu için o ödülü aldı biliyorsun değil mi xd.Oharalılar dünyada kalmadığı için hayatta kalan tek kişinin ne kadar tehlikeli olabileceğini göstermek için ödül aldı.King de ırkının son temsilcisi.Bitmiş bir ırkın son parçası hükümet bu adam için ekstradan ödül koymuyor herhalde.Bi dahakine sen de sıkı oku güç=ödül gibi absürt düşüncelerini sızdırma etrafa.

Pekoms'un Sulong halindeki durumunu gördük değil mi ? Oven adamın silahını yakıp tek vuruşla uçurdu zaten rahatlıkla.Ortada karşılık verememe durumu yok ki.Oven adama fırsat vermedi bariz.Hadi bunu katma Tamago'ya üstünlük kuran Pedro dediğim gibi saniyesinde ayarı yemişti zaten Oven'dan.Tamago'nun ödülü 47 milyon Pedro'dan fazla.Pedro adama üstünlük kuruyor.Tamago'ya üstünlük kurabilen Pedro Oven'a bir şey yapamıyor.Ödülleri en az olan Oven feat bazında en sağlamları yine Oven :D tek bir faktörde zaten 1milyar buldurmaz.Konuşulan adamların en az 2,3 tane faktöre sahip olduğu zaten biliniyor ama.Bu dediğim mevzu yonko komutanlarıyla alakalı bu arada.Oven-Daifuku-Peros gibiler için değil.
Oven ve Daifuku'nun abartıldığını düşünüyorum. Anlık tepkiler dışında bir cacıklarını görmedik. Bana göre Sanji ikisini de orta zorlukta alırdı. Bu konuyu tartışmamıza gerek olmadığını düşünüyorum çünkü fikirlerimiz o kadar da uzak değil. Ancak Oven'ın Pekoms veya Pedro'ya baskın gibi bir durumu yok bunu da söyleyeyim.

1. Pekoms dönüşüm geçirme esnasında silah ısındığı için eli yanıyor ve tam o anda yumruk yiyor. Üstelik tüm bunlar olurken Pekoms dönüşüm geçirme evresinde yani henüz tam olarak dönüşmüş değil. Anime de de bu şekilde gösterilmiş. Ama tam olarak dönüşmüş olsa bile dediğim gibi tam o esnada,anlık olarak gerçekleşen bir kare. Ve tam da o esnada tüm adamlar üstüne çullanıp gözünü kapatıyorlar. Yani herhangi biri böyle bir duruma çok kolay düşebilirdi. İyi bir gözlem hakisi olan Sanji hatta Luffy'de kolaylıkla düşebilirdi. Pekoms'un Oven'in gücünü bilmiyor olma ihtimali de var az olsa. Çünkü bilmiyor gibi silahı ısıtacağını düşünmemiş. Tabii tam o anda dönüştüğü için de olabilir. Zaten dönüşünce kontrolsüz bir canavar olacağını söylemişti. Yani şuuru neredeyse gidik. Pekoms'un ölümden yeni döndüğünü söylemeye gerek bile duymuyorum. Kaldı ki ödülü 330 m. Öyle ciddi bir fark yok. Yani Oven > Pekoms için somut bir veri görmesem de itirazım yok.

2. Pedro ise Oven'in gücünü bilmiyor bu kesin. Hatta Jinbei bildiği için Pedro'yu uyarmaya çalışıyor ama geç kalıyor. Ancak Oven ise Pedro'yu tanıyor yani muhtemelen daha önce birbirlerini gördüklerinde Oven'in meyvesi yoktu veya kullandığını görmedi. Her neyse demek istediğim. Pedro'ya üstünlük kurmak gibi bir durum olmadığı kesin. Sadece gücünü bilmediği için eli yanıp kılıcı bırakıyor ki bir sonraki karede de Katakuri'ya saldırmaya çalışıyor Pedro.

Bu da sözde armut gibi kavrulmuş Pedro : ))

Yani öyle net bir şekilde Oven > Pedro veya Oven > Pekoms demek için bir veri yok elimizde.
Dediğim gibi daha güçlü olabilir veya Oven'in farklı bir durumda ödülü daha fazla olabilir ona itirazım yok.

Gereksiz detayları boş verip neticeye gelelim : ))

Bana Kata Queen'in yerinde olsa ödülü 1. 350 olurdu de. Olabilir, ihtimal dahilinde derim. Ama bana dersen ki Kata Kaido'nun tayfasında olsa ödülü 1.7-2 milyar civarı olurdu. Olmazdı derim. O kadar büyük bir farkı hiç bir denklem hiç bir örnek kurtarmıyor.

Son düzenleme:
Son kalan oharalı olduğu için o ödülü aldı biliyorsun değil mi xd.Oharalılar dünyada kalmadığı için hayatta kalan tek kişinin ne kadar tehlikeli olabileceğini göstermek için ödül aldı.King de ırkının son temsilcisi.Bitmiş bir ırkın son parçası hükümet bu adam için ekstradan ödül koymuyor herhalde.Bi dahakine sen de sıkı oku güç=ödül gibi absürt düşüncelerini sızdırma etrafa.
Biraz mantıklı konuş cidden.Oharalılar ne yapıyor ? İlim kasmışlar dil ve tarih üzerine.Bu yüzden korkutucu bu adamlar hükümet için.Kara kaşına kara gözüne hayran olduklarından son kalan kişiye ödül vermiyorlar.Adamlar bilgiye de yorumlama becerisine de sahip.Bu yüzden katledildiler boyu uzun kısa vs sebeplerden değil.Tek kişi kalan bir ırk altın değerinde olmuyor niye olsun öyle birşey.

King'in ateş çıkaran kanatlı ırkının ellerine kalem,kitap alıp bilimle uğraştıklarını söyleyebileceksen fazladan ödül aldılar diyebilirsin.Balıkadamlardan,uzun kol ırkından bir farkları yok.

Biraz mantıklı konuş cidden.Oharalılar ne yapıyor ? İlim kasmışlar dil ve tarih üzerine.Bu yüzden korkutucu bu adamlar hükümet için.Kara kaşına kara gözüne hayran olduklarından son kalan kişiye ödül vermiyorlar.Adamlar bilgiye de yorumlama becerisine de sahip.Bu yüzden katledildiler boyu uzun kısa vs sebeplerden değil.Tek kişi kalan bir ırk altın değerinde olmuyor niye olsun öyle birşey.

King'in ateş çıkaran kanatlı ırkının ellerine kalem,kitap alıp bilimle uğraştıklarını söyleyebileceksen fazladan ödül aldılar diyebilirsin.Balıkadamlardan,uzun kol ırkından bir farkları yok.
Tamam işte okuyabilen son hayatta kalan olduğu için o velet yaşında o ödüle sahipti.King'in ırkının ne derece tehlikeli ya da nasıl bir tür olduğu belli değil.Az biraz mantık yahu.Kaido'nun sağ kolunun kendi ırkının son kalanı olması adamın tehlikesini daha da arttırır zaten.Normal bir tür değil.Her çeşit ırka sahip Linlin bile kendisinde daha o ırktan biri olmadığını söylüyor.Linlin de ırk koleksiyoncusu bide.Gören balık adamlar kadar sıradan bir ırktan olduğunu sanacak adamın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık