Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Ama sen bunu yapıyorsun. Ben sana alan saldırısı olan ryusei kazan saldırısı içerisinden sadece kendine isabet edeni durdurdu diyorum. Yani Akainu'nun saldırısından değil Akainu'nun alan saldırısı içerisinden kendisine isabet edecek olanı durduruyor. Yani onu da durdursun zaten.

WB'nin saldırısından da Akainu kendini koruyor. Adam ayağıyla bisentosunu durduruyordu.

2- WB'nin kafasını alırken de WB yerde değildi. Ace öldükten sonra WB bir anda Akainu ardında beliriyor. Ve ona büyük bir darbe vuruyor. O darbeyi alan Akainu karşılık olarak WB'nin kafayı alıyor. Aynı durumda Mihawk olsa o darbeyi yedikten sonra Akainu gibi karşılık verebilir miydi? İşte burası belli değil.
Mihawk olsa o darbeyi yemezdi.Zaten kendine geleni durdurunca saldırıyı etkisiz kıldığı için ben öyle düsünuyirum.
Ben göğsu delinirken kinsahneden bahsediyordum karistirmisim k.bakma

Mihawk olsa o darbeyi yemezdi.Zaten kendine geleni durdurunca saldırıyı etkisiz kıldığı için ben öyle düsünuyirum.
Mihawk olsun isterse tillahı olsun. Orda Ace'i öldüren kimdiyse o darbeyi WB'den alırdı. Çünkü o sahnenin amacı o zaten. WB olan öfkesiyle bir anda ardında beliriyor. Akainu'ya hınçla vuruyor. O saldırıyı yemesine rağmen karşılık verip kafasını alıyor. Yani Mihawk olsa o darbeyi yemezdi felan demek kişisel görüşten öteye gitmez kardeşim.

Ki o sahneye kadar Akainu, WB'den ciddi darbe yememiş.

@kuroashi.no.sanji1993

Hacı yavaş bir tokat düşün. Bir de hızlı bir tanesini düşün.:D

Biliyorum :D Maksat muhabbet :D Bir de hız ağırlıktır diyor. Orayı çözemedim. Hızla ağırlık ne alaka :D
Hızlandıkça, çarptığında yapacağı darbenin etkisi, sertliği vs daha fazla olur. Orada demek istediği ışık hızında tekme yiyeceksin, yani yiyeceğin darbenin ağırlığı, şiddeti çok yüksek olacak vs.

Diyorum ya usta, hani bir kuş tüyü ışık hızında gelip kafana çarpsa muhtemelen boynun kırılır.

Kizaru'nun god falan olması lazım normalde.

Mihawk olsun isterse tillahı olsun. Orda Ace'i öldüren kimdiyse o darbeyi WB'den alırdı. Çünkü o sahnenin amacı o zaten. WB olan öfkesiyle bir anda ardında beliriyor. Akainu'ya hınçla vuruyor. O saldırıyı yemesine rağmen karşılık verip kafasını alıyor. Yani Mihawk olsa o darbeyi yemezdi felan demek kişisel görüşten öteye gitmez kardeşim.

Ki o sahneye kadar Akainu, WB'den ciddi darbe yememiş.

@kuroashi.no.sanji1993

Hacı yavaş bir tokat düşün. Bir de hızlı bir tanesini düşün.:D
Yer demek de kişisel gorusten oteye gitmez

Yer demek de kişisel gorusten oteye gitmez
Onu ben bir şeye bağlıyorum. Akainu da normalde WB'den öyle bir darbe almadı. Ama Ace'i öldürdükten sonrasında o darbeyi yiyor ve karşı atak yapıyor. Yani bu tartışmadan Mihawk o atağı yemezdi demek kolaya kaçmak oluyor. Yese ne olurdu onu düşün bence.

Elmas meyvesini başkası yese Jozu kadar etkili kullanamayabilir. O meyveyi yiyen herkes o saldırıyı durduramazdı. Çünkü üst düzey bir fiziksel güç gerekiyor.

Onu ben bir şeye bağlıyorum. Akainu da normalde WB'den öyle bir darbe almadı. Ama Ace'i öldürdükten sonrasında o darbeyi yiyor ve karşı atak yapıyor. Yani bu tartışmadan Mihawk o atağı yemezdi demek kolaya kaçmak oluyor. Yese ne olurdu onu düşün bence.

Yanlış çerçeveden bakıyorsun.Wb o yumruğu vurduktan sonra gerisiyle ne olacağıyla ilgilenmiyor.Ne saldırıyı karşılıyor ne de savuşturuyor farkındaysan.Adam zaten savunma çok nadir yapıyordu marinefordda.Ace öldükten sonra bunu tamamen bıraktı.Bb tayfası sıkarken de tepkisiz farkedersen kendini mi savundu.Adam ölmeyi planlayarak öleceğini zaten bilerek yapıyor savaştaki tüm hamlelerini.Müttefiklerine yolu açıyor gidin diyor ben zaten öleceğim diye düşünerek.Oraya en başından ölmeye çağının kapanacağını bilerek gelmiş.

Hal böyle olunca Akainu yüzünü almış şunları şunları yapmış bir önemi var mı yok.Heykel gibi dikilen kim olsa aynını yapardı zaten.Bu durum üzerinden Akainuyu övemem ben.Durum değerlendirmesi yapıyorum fazla realistim sanırım.

Bir önceki raundda öyle patlamamış wbden yiyordu o saldırıları.
Hangi duruma düşeceği belli değil çok çok kotu duruma düşmez sonrasinda kalkip savaşcak gücü kalirdi buyuk ihtimal ama kotu duruma dussede sasirmam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık