Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Düşün savaştasın yonkou gücündesin ama kimse seni iplemiyor. Bi novayı yakalıcam diye orayı burayı yıktıktan sonra Marco diyor ki ''şu deliyi biri oyalasın artık yeter'' Vistayı salıyor. Mihawkında gazı alınmış oluyor. Sonra amiral çıkıp 2 alan saldırısı yapınca hemen ayrılıyon alandan. Savaşın sonuna kadar işte Croco, Daz bonesle falan muhattap oluyon. Finalde başka bir yonkou gelince adadaki maymunların aç susuz kalmasın diye üzülüp maymunlarına dönüyon. Şarap, Hayalet, Maymun keyfi.

Oda Wb ile arasındaki farkıda ölçtürmek istedi ama oda güç ile alakalı değildir zaten.
La adama direk soru sormuşlar cevap olarak Shanks en üst düzey kılıç ustasıdır ama Mihawk daha iyidir demiş. Biz burda tüm insanları işin içine katmıyoruz kılıç ustaları arasında en güçlüsü Mihawk'dır diyorum.
Mantık olarak böyle olması gerekir lafı eğip büken ben değilim hem Shanks kılıç ustası olacak, hem Mihawk kılıç ustası olacak ama Shanks daha güçlü olacak :artiz: Anca lafı eğip büküp Shanks'ın üstün olduğunu söylersin çünkü ünvanın getirdiği doğrudan bir hiyerarşi var:gamyon:

Haa gösterilenlerden gideceksek(Lafı eğip bükeceksek) Shanks belki iki tane Mihawk'ı aynı anda yenecek kadar karizma ve havalı gösterilirken bizimki Luffy'i bile kesemedi orası ayrı :hoo:

La adama direk soru sormuşlar cevap olarak Shanks en üst düzey kılıç ustasıdır ama Mihawk daha iyidir demiş. Biz burda tüm insanları işin içine katmıyoruz kılıç ustaları arasında en güçlüsü Mihawk'dır diyorum.
Mantık olarak böyle olması gerekir lafı eğip büken ben değilim hem Shanks kılıç ustası olacak, hem Mihawk kılıç ustası olacak ama Shanks daha güçlü olacak :artiz: Anca lafı eğip büküp Shanks'ın üstün olduğunu söylersin çünkü ünvanın getirdiği doğrudan bir hiyerarşi var:gamyon:

Haa gösterilenlerden gideceksek(Lafı eğip bükeceksek) Shanks belki iki tane Mihawk'ı aynı anda yenecek kadar karizma ve havalı gösterilirken bizimki Luffy'i bile kesemedi orası ayrı :hoo:
Şanks içinde en güçlü 4 korsandan biri de demiş.Haa Mihawk korsan değil dimi.Yada onun tayfası var.

Şanks içinde en güçlü 4 korsandan biri de demiş.Haa Mihawk korsan değil dimi.Yada onun tayfası var.
Yonkoular bireysel değiller hacı, yani aynı şeyleri niye yazdırıp duruyorsun. Adamın hayvan gibi organizasyonu varken ve o organizasyonun başındayken tek başına takılan Mihawk'a mı en güçlü dört korsandan biridir denilecek :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık