Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Mihawk'ın bir hale geldiği yok. Zoro'yla ilk karşılaşmasından beri sempati besliyor. Hatta Zoro eğitim isteyince ilk başta çok büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. Marineford'tan sonra da Luffy fanı oldu zaten. :D Dediğim gibi; Mihawk hariç hiçbir düşman bende o etkiyi yapmaz. Oda nasıl yapacak, görelim.
Shilew bana göre Mihawk'dan daha iyi rakip bir kere at hırsızı tipli, şeytani tipli çakal. :D

O yüzden Mihawk erine o olacak gibi. Sonuçta Teach en büyük rakip olacak gibi taklaya gelmezse.

Mihawk, atanmış kılıç ustası olur. Ne olacak. :D
Atanmış kılıç ustasi ne ya. :D

Shilew bana göre Mihawk'dan daha iyi rakip bir kere at hırsızı tipli, şeytani tipli çakal. :D

O yüzden Mihawk erine o olacak gibi. Sonuçta Teach en büyük rakip olacak gibi taklaya gelmezse.
Teach en büyük rakip olacak da, bu KK'lik için. Belki işin sonrası olacak. Luffy'nin karşısına daha büyük tehditler çıkabilir. Bakalım.

Hükümet falan vermiştir gazı, yaymıştır söylemi deriz. :D Ama sanmıyorum, hiçbir mangaka 10-20 bölüm ekmek yiyeceği karakteri harcamaz bence.
Seri hizlandi. Bu Shilew bunu avlayıp kılıca çökerse hiç şaşırmam sonuçta Luffy'nin rakibi Teach olacak gibi Zoro da at hırsızı ile karşılaşır. :D

Mihawk'ın pek olayı kalmadı ya bakıyorum millet çok şey bekliyor.

Seri hizlandi. Bu Shilew bunu avlayıp kılıca çökerse hiç şaşırmam sonuçta Luffy'nin rakibi Teach olacak gibi Zoro da at hırsızı ile karşılaşır. :D

Mihawk'ın pek olayı kalmadı ya bakıyorum millet çok şey bekliyor.
Bana son rakip gorosei olacakmış gibi geliyordu eskiden. Teach, 3 meyve ile herkesin içinden geçer diyordum da sonradan hakiden heykel yapan Wb ve Roger'ı gördük. Shiryu yenerse bile temiz bir dövüş olmaz izlenimi verir bana. Shiryu'dan yana çok bir beklentim yok. Roger / Xebec misali erken karşılaşma olur gibi geliyor bana.

Mihawk'in bir olayı kalmadı ki neyini işleyecek kimde işleyecek? Crocodile'ın işlenebileceği kaç nokta var.
Vivi
Antik silah
Kitabe vb daha da var. Fakat Mihawk ile ilgili bir şey bile görmedik, görmüyoruz da...
İşte görmedik ama göreceğiz diye bekliyoruz. Sen zaten işlenmiş karakter gelecek tekrar şov yapacak diye bekliyorsun. :D Yani biraz empati be. :D

İşte görmedik ama göreceğiz diye bekliyoruz. Sen zaten işlenmiş karakter gelecek tekrar şov yapacak diye bekliyorsun. :D Yani biraz empati be. :D
İşte görmüyoruz empati diyorsun ama Wano da bile adı geçmiyor adamın neyi empati yapayım? Hani bir kaç şey çıtlatırda bir şey beklerim ama o da yok.

İşlenmis karakterin alt yapısı hazirlandi MF de sonrasinda yeniden çizildi. "Yaralarımı iyilestirdim" dedi yetmedi "Eğlenceli bulduğum Yeni Dünyaya gidiyorum" dedi. Yani hiç bir sey yokken beklentiye girmiyorum... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık