Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Hatırlarsanız bu sabo-lar hükümet ile savaştıktan sonra karasakal bir kişiyi hükümete bırakmak istemiyordu bence o kişi mihawk çıkacak karasakal bana katıl diyecek mihawk ben tek tabanca takılıyorum katılmayacam size diyecek orda mihawk vs karasakal tayfası olur shiryuu abimiz mihawk-un kellesini alır böylece bu boş karakterden kurtuluruz güzel olur :flaugh:

Ben bir Zoro fanı olarak değerlendireyim o senaryoyu:
Shiryu veya bir başkası, gitse Mihawk'ı yense ve unvanı alsa. Sonra Zoro'nun o kişiyi yenip yenmemesi benim umurumda olmaz. Herhangi birini yenmesinden bir farkı yok. Fakat Mihawk dövüşü öyle değil. Onun bir arka planı var. Yıllardır bu dövüşü bekliyorum. Yani Oda böyle bir şey yaparsa ben net olarak söverim. Bu tamamen Zoro fanlığımla alakalı olabilir ama böyle düşünüyorum.
Mihawk ile takıldığı zaman o ağırlık hikaye tamamen çöpe gitti bana göre. O yüzden başkası olması ve Mihawk'ın aradan çıkması daha iyi bir senaryo gibi geliyor. Bakalım nasıl olacak fakat bu tarz olacağını düşünüyorum Mihawk'ı rakip görmüyorum artık.

Mihawk ile takıldığı zaman o ağırlık hikaye tamamen çöpe gitti bana göre. O yüzden başkası olması ve Mihawk'ın aradan çıkması daha iyi bir senaryo gibi geliyor. Bakalım nasıl olacak fakat bu tarz olacağını düşünüyorum Mihawk'ı rakip görmüyorum artık.
Eğitim isterken "seni yenmek için," dedi. Mihawk da bunu bilerek eğitti. Başkasının gelip kendisini yeneceğini düşünmemiştir. O yüzden bence bir sıkıntı yok.

Öyle olsa bile yine de olmadı. Ben o yüzden bir daha dövüşeceklerini sanmıyorum. Hele de o kadar takılıp Mihawk'ın o duruma gelmesinden sonra. :D
Mihawk'ın bir hale geldiği yok. Zoro'yla ilk karşılaşmasından beri sempati besliyor. Hatta Zoro eğitim isteyince ilk başta çok büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. Marineford'tan sonra da Luffy fanı oldu zaten. :D Dediğim gibi; Mihawk hariç hiçbir düşman bende o etkiyi yapmaz. Oda nasıl yapacak, görelim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık