Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Denizcilerin olayı Shichiligi çekerek bunları ortaya atmaktı. Hem diğer korsanların hedefi yapmak hemde kendileri saldırarak ortadan kaldırmak. Fakat ilk saldırı uyarı amacı gibi görünüyor. Yani Shichilik gidince büyük isimler geliyor. Law Amiral gelir diyor mesela fakat Crocodile hala keyifle takılıyor Moria öldü bilindiği, gizlendiği için onu pek katamıyorum ama Croc takılıyor istediği gibi bilemiyorum o yüzden neler oldu o arada.

Diğerlerinin ise peşlerindeler şuan. Mihawk bu yüzden aradan çıkarılırsa şaşırmam. Denizciler olmasa da diğer korsanlar var. Shilew senaryosu gerçeğe dönüşecek mi acaba? Shilew de o kılıcı düşünüyorum da...
Ben bir Zoro fanı olarak değerlendireyim o senaryoyu:
Shiryu veya bir başkası, gitse Mihawk'ı yense ve unvanı alsa. Sonra Zoro'nun o kişiyi yenip yenmemesi benim umurumda olmaz. Herhangi birini yenmesinden bir farkı yok. Fakat Mihawk dövüşü öyle değil. Onun bir arka planı var. Yıllardır bu dövüşü bekliyorum. Yani Oda böyle bir şey yaparsa ben net olarak söverim. Bu tamamen Zoro fanlığımla alakalı olabilir ama böyle düşünüyorum.

MuzluYulafEzmesi

Ben bir Zoro fanı olarak değerlendireyim o senaryoyu:
Shiryu veya bir başkası, gitse Mihawk'ı yense ve unvanı alsa. Sonra Zoro'nun o kişiyi yenip yenmemesi benim umurumda olmaz. Herhangi birini yenmesinden bir farkı yok. Fakat Mihawk dövüşü öyle değil. Onun bir arka planı var. Yıllardır bu dövüşü bekliyorum. Yani Oda böyle bir şey yaparsa ben net olarak söverim. Bu tamamen Zoro fanlığımla alakalı olabilir ama böyle düşünüyorum.
İppo versus Miyata gibi olacak bu dövüş . Hep beklenen ama asla gerçekleşmeyen :(

Fanların şu video da ki gibi yorum yaptığını düşünüyorum da bir gülme geliyor. :D
Uyarayım yalnız o dediğin gibi yorumu hepimiz yapacağız muhtemelen.
İşlenecek onca şey varken 5 yılda bitmesi demek Oda'nın akla hayale gelmeyecek şekilde her şeyi rezil etmesi demek.
Bak bunu Game of Thrones izlemiş biri olarak söylüyorum üstelik. :fool:

Kalıcı tabi :(. Adamın hiçbir şeyle alakası yok kafam rahat o yüzden. Crocodile ve Doffy bile evrenin kalanıyla daha alakalı aklıma geldikçe kahkaha atmak istiyorum.
Yoru da güzel kılıç ama. :rolleyes:
Gerçi ben öyle iri şeyleri sevmem aslında. Hele de kullanıcısına kıyasla ama karalığından ve isminden kazanıyor en azından.
Bidebiyledüşün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık