Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Eksik kaldı dediğin Tiger bile seride yeteri kadar iz ve etki bırakmış bir karakter. Sadece güçsüz olduğu için üzerinde çok durulmadı. Mihawk ise güç olarak kk ile eşdeğer görülebilecek bir seviyeyi temsil ederken serinin 2. Ana karakterinin, serinin 3 çekirdeğinden birinin hayali aynı zamanda. Bu kadar az görünmesine rağmen bu kadar etki çok bile. İlerde iki tane flashla gayet de altı dolar.
Tiger adam gibi adamdır zaten. Ama çuval gibi öldü.

Diğer söylediklerine hiç girmicem aynı tartışmalardan sıkıldım.

Oda bu seriyi hiç böyle ciddi bir havada işlemedi, işlemeyecek de. Kılıçları çalındı diye seppuku da yapsın öyleyse. Zoro kendi yolunu çizen biri. Kılıç ustalığına leke olarak neyi görüp görmediği de bizim değil Oda'nın bileceği iş. Sırta alınan yarayı öyle görüyordu mesela. Kılıçlarının çalınmasını da öyle görmüyor belli ki.
Kılıç konusunda gayet ciddiydi ama. En karizmatik karakterleri kılıç ustası ustası yaptı. Kılıçlara özel sınıflar, isimler, ruhlar oluşturdu.
Kılıçlara insan bedeni bile verdi.
O kendisi dedi "Kılıçtaki çizik kılıç ustasının utancıdır." diye. Bunu diyen biri kılıç çalınmasına senin dediğin gibi mi yaklaşır?

Seppuku meselesi ise evet, aslında Zoro'nun hakkıdır. Ama seppuku bekleyen yok. Ki zaten adamın yüzü bile kızarmıyor. Artık nasıl bir umursamamaysa, nasıl bir gevşeklikse kılıcı her isteyen alıyor götürüyor, bizimkisi kurtizanlarla sefalarda.

Adamın duyulmasıyla açıklanması süresince 4 arc geçiyor. Adamı anlattılar işte çıplak eliyle tırmandı red line a orayı yaktı falan. Gayet hyplandı. Meğer köleymiş. Sonra 3-5 asker kurşuna dizip öldürüyor herifi.
Mihawk'ın gösterilmesinin üzerinden kaç yıl geçti? Şu an ne biliyorsun adamın hakkında? Mihawk Shanks'la düello atmış biri. Hala da arkadaşı. Mihawk birkaç kere göründüğü halde bu kadar hype'a yol açacak şey var ortada. Ayrıca Fisher Tiger seride etkisi olan bir karakter. Güzel işlendi bana kalırsa.

Kılıç konusunda gayet ciddiydi ama. En karizmatik karakterleri kılıç ustası ustası yaptı. Kılıçlara özel sınıflar, isimler, ruhlar oluşturdu.
Kılıçlara insan bedeni bile verdi.
O kendisi dedi "Kılıçtaki çizik kılıç ustasının utancıdır." diye. Bunu diyen biri kılıç çalınmasına senin dediğin gibi mi yaklaşır?

Seppuku meselesi ise evet, aslında Zoro'nun hakkıdır. Ama seppuku bekleyen yok. Ki zaten adamın yüzü bile kızarmıyor. Artık nasıl bir umursamamaysa, nasıl bir gevşeklikse kılıcı her isteyen alıyor götürüyor, bizimkisi kurtizanlarla sefalarda.
One Piece'in ciddiyeti ne kadar olursa o kadar ciddiydi. Zoro'nun kılıçlarını çaldırmayı utanç olarak görmemesini ben de çok olumlu karşılamıyorum ancak serinin havası göz önüne alındığında ciddiye alınacak birşey değil. Resmen Zoro'yu olayların içine dahil etmek için bahane olarak kullanıyor, kaybolup durmasıyla beraber tabi.

"Kk ile esdeger" :bilmem:

Yakinda Op Tanri'si diye sesleniriz.:D Adam oturduğu yerden seviye atliyor,iste Mihawk'in farki yersen tabi :D

Mihawk'ın gösterilmesinin üzerinden kaç yıl geçti? Şu an ne biliyorsun adamın hakkında? Mihawk Shanks'la düello atmış biri. Hala da arkadaşı. Mihawk birkaç kere göründüğü halde bu kadar hype'a yol açacak şey var ortada. Ayrıca Fisher Tiger seride etkisi olan bir karakter. Güzel işlendi bana kalırsa.
Shanks hariç gördüğüm hiç bir kılıç ustasıyla duello atmadan ünvan aldığını biliyorum. Kendisini new worldde hiç görmediğimi biliyorum. 3-5 çöp dışında hiç kimseyi yendiğini görmediğimizi biliyorum. 300 milyonluk bir vasatı sayfalarca kesemediğini biliyorum. Savaşa olan etkisinin yok denecek kadar az olduğunu biliyorum. Baya bişi biliyormuşum.

Shanks hariç gördüğüm hiç bir kılıç ustasıyla duello atmadan ünvan aldığını biliyorum. Kendisini new worldde hiç görmediğimi biliyorum. 3-5 çöp dışında hiç kimseyi yendiğini görmediğimizi biliyorum. 300 milyonluk bir vasatı sayfalarca kesemediğini biliyorum. Savaşa olan etkisinin yok denecek kadar az olduğunu biliyorum. Baya bişi biliyormuşum.
Shanks'la dövüşen adamın başka biriyle dövüşmesine beklemek ya da 300m birini kesmesini beklemek de ne bileyim... Adam Shanks'la dövüşmüş lan! Komik değil mi sence, bir düşün bakıyım :hmm::D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık