Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Moria da kaido ile dövülmüş. 5. Yonkou diyelim.

Luffy 3-4 kere Smokerın elinde kalıyordu. Smoker da korsan olsa yonkou adayı olurdu diyelim. Nasıl?
Dostum senin mukayese olaylarında cidden bir sıkıntı var. Kime başvurursun bilmiyorum ama biri sana Mihawk'ı Tiger, Moria, Smoker gibi adamlarla kıyaslayamacağını söylesin. Ananasla mercimek çorbasını karıştırmak da ne bileyim :bilmem:

Zoro fanlarına kuzu yetmez ejderha lazım:at:
Güzeldi :flaugh:

ejderha da feda olsun :at::alkis:

Savaştaki amacın önemi var bu durumda. Dragon da Cp0 ve Karasakal'la savaşa girmemek için kaçtı. Neden acaba? Dragon'un amacının bir önemi var sanki :ehe:
Mihawk hangi amacına ulaşmış söylesene.

Wb ile aramdaki farkı ölçeceğim (ölçemedi)

Shanks özür dilerim Luffyi keseceğim (kesemedi)

Vista lav yağıyor gidelim (gitti)

Dostum senin mukayese olaylarında cidden bir sıkıntı var. Kime başvurursun bilmiyorum ama biri sana Mihawk'ı Tiger, Moria, Smoker gibi adamlarla kıyaslayamacağını söylesin. Ananasla mercimek çorbasını karıştırmak da ne bileyim :bilmem:

Güzeldi :flaugh:
ejderha da feda olsun :at::alkis:
Ananas dedin de reyiz aklıma geldi, Marco'nun kaç kere canını alır acaba Mihawk :S Scaba Mihawk'ın açtığı kılıç yarası meyveyle kapanır mı bak merak ettim.

Yoo senin örneğine benzer şeyler söylüyorum sadece. İstersen anlarsın
İşte örnek verebilme olayın sıkıntılı onu söylüyorum. Sen biri biriyle dövüştüyse iki kişi aynı seviyede oluyor(!) mesajını veriyorsun bana ama verdiğin örnekler yanlış.

Moria Kaido'yla dövüşmüş olabilir. Ama Jinbe'den tek yiyen güçsüz biri.
Smoker Luffy'yle dövüşmüş olabilir. Ama Mingo'nun dalga geçerek yendiği güçsüz biri. Şimdi bunlar bir kenara..

Mihawk Shanks'la dövüştü ama adam Dünyanın en iyi kılıç ustası ve Zoro'nun nihai hedefi. Senin bu farkı anlaman lazım. Anlatabildim mi bilmiyorum ? :(

Bu başlığı görünce aklıma bu forumda Mihawk haki bilmiyorun konuşulduğu günler geldi. Sahi nerde onlar hala yorum yapıyolar mı ?

İşte örnek verebilme olayın sıkıntılı onu söylüyorum. Sen biri biriyle dövüştüyse iki kişi aynı seviyede oluyor(!) mesajını veriyorsun bana ama verdiğin örnekler yanlış.

Moria Kaido'yla dövüşmüş olabilir. Ama Jinbe'den tek yiyen güçsüz biri.
Smoker Luffy'yle dövüşmüş olabilir. Ama Mingo'nun dalga geçerek yendiği güçsüz biri. Şimdi bunlar bir kenara..

Mihawk Shanks'la dövüştü ama adam Dünyanın en iyi kılıç ustası ve Zoro'nun nihai hedefi. Senin bu farkı anlaman lazım. Anlatabildim mi bilmiyorum ? :(
İşte diyorum ki bir zamanlar benzer seviyelerin adamlarıymış. Ama şimdi değiller. Dengeler değişebilir zamanla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık