Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

herkesin düşüncesine saygım var ama hani biri luffyden g2 modunda yumruk yedikten sonra direk meyve gücüne geçiyor diğeri marinefordu yaran bir yumruk yiyor sonrasında tümen komutanlarıyla kapışıyor ve bencede güç ne kadar fazla olursa dayanıklıklıkda o kadar fazladır

Normal insan hızındaki birinin Soru hızındaki biri karşısında ne kadar dejantajlı bir durumda kaldığı görmek için, Luffy vs Lucci dövüşünün girişine bakmak yeter,
http://www.youtube.com/watch?v=4oHndXiEvY0

Kaldı ki Lucci sırf hızdan ibaret birisi değil, Vs'yi tekrar izlerseniz başlarda Lucc'nin Luff'e resmen meydan dayağı attığını görürsünüz, Luff lastik meyvesinin sağladığı inanılmaz dayanıklılığa rağmen Lucci'den yediği " tekme yumruklarla " epey epey hırpalandı, orada lastik adam değil de normal bir insan olsa aldığı hasar kat kat fazla olurdu, hele ki sonlara doğru Luff'nin yediği makinalı shigan'ı başkası yese kevgire dönerdi, aynı saldırıyı Franky yiyince ne olduğunu gördük (ki Franky de normal insan değil kuşun bile geçirmeyen çelik gövdesi var adamın), kısaca Lucci vurdumu inleten tiplerden,

Dayanıklılık konusunda Akainu derseniz tamam ona bişey demem ama Lucci'de o kadar dayanıksız bir adam değil, Luff savaşta G3 yumrukla Dev Koramirale tek attı, Lucci o kadar dövüşün ve G2 ile aldığı onca darbenin üzerine birde benzeri bir G3'lü yumruk yemesine rağmen sadece ufak bir hasarla kaldığı yerden savaşmaya devam etti, bu yüzden Lucci'nin dayanıklılığından söz ederken sanki Coby'i anlatıyormuş gibi ifadeler kullanmayın,

Ayrıca son olarak Lucci öyle savaş çaylağı bir adam değil, çocukluğundan beri suikastci olarak yaşamış, hem yakın hemde uzak dövüşte oldukça yetenekli..
iyide senin baz aldığın kişi luffy olduğu için sana çok hızlı geliyor Lucci. Luffy lucci'den önce kimle kapıştı o kadar hızlı? kuro'yu saymıyorum bilinçli kullanamıyordu o hızını. BB kaç sene wb'nin gemisinde kalmış, sence lucci kadar hızlı yada ondan hızlı birini görmemiş midir? Tecrübe farkı var. Ayrıca BB normal bir yumruğuyla Ace gibi birinin boynunu kırıyordu.
Dediklerini tek tek BB ye uyarlayalım. BB normal biri olmadığından ilk cümleyi geçiyorum, gereksiz göz boyamak için yazmışsın zaten.
2. paragraf; BB meyvesinin verdiği dezavantaja rağmen çok fazla dayanıklı olduğunu gösterdi bize, luffy'den kaç kat daha fazladır. Bide bunun meyvesiz dayanıklılığını düşünsek ZORO'yu bile geçebilir :ehe:(sarcasm) Yani şöyle diyim, Lucci luffy'e attığı dayağın baya bir fazlasını yapmasını gerekir BB'ye karşı. BB'nin de bu sırada amasya'ya gidip meşhur meyvesini toplaması lazım uzunca bir süre.
3. paragraf; göz boyamaya devam, g3 yediği halde savaşa kaldığı yerden devam etmiş lucci ahahahaha :oleyo: g3 yedikten 2 hamle sonra bacakları hareket etmeyen kimdi? Bende göz boyayayım biraz, BB dünyanın en güçlü adamından aldığı 2 tane sağlam darbeye rağmen "terlemeden" ayağa kalkıp WB'nin meyve gücünü (ç)aldı.
4. paragraf; acaba hangisi daha tecrübeli ? Ömrü boyunca dünyanın en güçlü bölgesi new world'de wb ile takılan karasakal mı yoksa new world'e adım atmayan lucci mi :D Yani okudukça gülesim geliyor cidden hangi hayal dünyasında yaşıyorsunuz, ne içiyorsunuz bir bilsem. Yada başka bir seri mi izliyorum ben anlamadım cidden.

Öncelikle bahsettimiğiz kişiler "normal" insan kategorisine girmiyor. Biri bilmem kaç yıl Wb tayfasında kalmış diğeri Lucci gibi 20 tane adam bulunduruyordur elinin altında. Lucci'nin hakkını yemiyoruz ama Lucci iki yıl önceki Luffy'nin liginden bir adam savaşta Luffy'nin halini gördün ordan oraya savurdular. Hadi herşeyi geçtim en basiti bu adam "meyveli" halde Luffy'e yenildi arkadaş ve meyvesi bu adama "fiziksel" güç veriyor ek olarak Akainu'nun BB'nin elindeki meyveler onlara fiziksel olarak güç vermiyor. Ben bir de merak ediyorum Lucci meyvesiz iken ne yapmış ikinci kez soruyorum? Mert 300 tane asker öldürmüş dedi ama onlar "normal" insan kategorisine giren kişilerdi. Ben burada Lucci'yi ezmiyorum CP9'nın gelmiş geçmiş en iyisidir en iyi rokushiki kullanıcısıdır ama yeni dünya için biraz çömezdir diyorum ve yeni dünyada tavan yapmış adamlarla bu şekilde karşılaştırılması garip geliyor bana.
ohhh çekesim geldi bu yorumdan sonra :D

demek meyvesiz lucci meyvesiz akainudan güçlü vay be lucci çığır açmış tek hatası yanlış meyve.

Sakazuki'de meyve olmasın sadece haki ile Lucci ne yaparsa yapsın varını yoğunu ortaya koysun yine öldürür Lucci'yi.

Hala neyin davasındasınız anlamadım. Akainu'yu amiral yapan meyvesi değil sanki. Tamam meyvesini çok iyi kullanıyor ama Akainu'nun meyvesiz hali bir koramiral anca eder.

Lucci ise küçük yaşlarından itibaren fiziksel güç üzerine çalışmış, Luffy'yi fiziksel gücüyle ölümün eşiğine getirebilmiş bir adamdır.

Yani şöyle bir olay : Akainu basketbolcu, Lucci futbolcu. Soru kimin futbol topuna daha iyi vuracağı. Lucci tabii daha iyi vurur, ama Akainu da sporcu adam, vurur yine ama Lucci kadar vuramaz.

lufy

Hala neyin davasındasınız anlamadım. Akainu'yu amiral yapan meyvesi değil sanki. Tamam meyvesini çok iyi kullanıyor ama Akainu'nun meyvesiz hali bir koramiral anca eder.

Lucci ise küçük yaşlarından itibaren fiziksel güç üzerine çalışmış, Luffy'yi fiziksel gücüyle ölümün eşiğine getirebilmiş bir adamdır.

Yani şöyle bir olay : Akainu basketbolcu, Lucci futbolcu. Soru kimin futbol topuna daha iyi vuracağı. Lucci tabii daha iyi vurur, ama Akainu da sporcu adam, vurur yine ama Lucci kadar vuramaz.
Akauni lücciy,le top niyetine oynar meyvesiz haliyle bile en zayıf lucci burda hatta ankette bile olmaması lazım lucci ancak top olur futbol sahasında:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık