Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

Hala neyin davasındasınız anlamadım. Akainu'yu amiral yapan meyvesi değil sanki. Tamam meyvesini çok iyi kullanıyor ama Akainu'nun meyvesiz hali bir koramiral anca eder.

Lucci ise küçük yaşlarından itibaren fiziksel güç üzerine çalışmış, Luffy'yi fiziksel gücüyle ölümün eşiğine getirebilmiş bir adamdır.

Yani şöyle bir olay : Akainu basketbolcu, Lucci futbolcu. Soru kimin futbol topuna daha iyi vuracağı. Lucci tabii daha iyi vurur, ama Akainu da sporcu adam, vurur yine ama Lucci kadar vuramaz.
Hayır benim anlamadığım seride gösterilmeyen birşeyi neden yokmuş gibi sayıyorsunuz illa biri çıkıp Akainu çalışmış mı diyecek. Anime bölümü spoilerda verilmiyor ama ben cidden sizi anlamadım neden yani Zoro çocukluktan beri çalıştığı gösteriliyor Luffy 3-5 bölüm gördük denklerdir diyoruz güç bakımından o zaman siz bunu da inkar edersiniz Luffy'e herşeyi meyvesi veriyor demek gibi birşey bu ya da her avaraj üstü adama yıkıcı logia yedir amiral olsun o 3 adamın bir farkı yok yani normal bir askerden.

O amiraller meyveleri ballı oldukları için yemiyolardır. Koramiral seviyesindeyken kendilerini kanıtladıkları için marine yediriyodur.
Hele ki Akauni gibi bi adam koramiral seviyesindeyken bile farklıdır.
Lucci ise ancak bir koramiral seviyesindedir.
Akauni Lucci'yi döver. Yetmezse bidaha döver. 10 tane roukugan yese kalkar bidaha döver. wb'den yer yaran yumruk yedikten sonra ayağa kalkıp tüm tayfaya meydan okuyan bir adam döver arkadaş.
Döver döver döver döver :D

Hala neyin davasındasınız anlamadım. Akainu'yu amiral yapan meyvesi değil sanki. Tamam meyvesini çok iyi kullanıyor ama Akainu'nun meyvesiz hali bir koramiral anca eder.

Lucci ise küçük yaşlarından itibaren fiziksel güç üzerine çalışmış, Luffy'yi fiziksel gücüyle ölümün eşiğine getirebilmiş bir adamdır.

Yani şöyle bir olay : Akainu basketbolcu, Lucci futbolcu. Soru kimin futbol topuna daha iyi vuracağı. Lucci tabii daha iyi vurur, ama Akainu da sporcu adam, vurur yine ama Lucci kadar vuramaz.
Aradaki farkı söyleyeyim; lucci'nin dayandığı (hatta dayanamadığı) kişi luffy, akainu'nun dayandığı kişi ise WB. Dünyanın en güçlü adamıyla sefil Luffy'nin saldırı gücünü karşılaştırmaya gerek yok herhalde(göz boyama sanatına devam). Dayanıklılık olarak uçurum var arada. Bide şeyi anlamadım, logia olan adamların fiziksel gücü olmuyor mu? Amiral(!) olan biri sadece meyve gücünden dolayı o mevkiye gelebilir mi? Akainu üzerinde sadece varsayım yapabiliriz bir yere varmayacak tartışmamız.
Ama Karasakal öyle mi? Adamın dayanıklılığı ve gücü lucci'den kat be kat fazladır. Hız farkı zaten öyle ahım şahım bir şey değil, zaten bahsettiğimiz adam Karasakal, kendisinden hızlı biri karşısında bu kadar çaresiz kalmaz. g2 hızında ki luffy'nin saldırısına tepki verecek kadar hız tecrübesine sahip. Onun kadar hızlı olmasına gerek yok, görmesi yeterli BB için.
Senin mantığınla şöyle diyeyim, lucci futbolcuysa karasakal amerikan futbolu oyuncusudur. Topu daha uzağa gönderen kişi karasakal ama topa falso verebilen kişi lucci'dir.

Vaay abi bakıyorumda sırtımızdan bıçaklıyosun bizi :eek:
Dalga geçiyor sandım ama oyunu da vermiş :D

Tabi lucci çalıştı akainu geldi 20 yaşına kadar yatarak sonra bir verdiler magma meyvesini adam ilklere oynuyor ne meyveymiş dayanıklılıkta veriyor belliki magma.

darkmercy

eğer garp'ın meyvesi olsaydı o olurdu. Anket için Lucci. Ancak bana göre Sengoku-sama!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık