Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyvesiz Halleri?

İstediği kadar gücü olsun Lucci hızındaki bir adama dokunamadıktan sonra neye yarar ? Azar azar'da işini bitirebilir lucci değilmi ? Bu aynı Lee Vs Gaara dövüşü gibi izledinmi bilmiyorum fakat Gaaranın o nihayi geçilmez otomatik kum duvarını hız ile aklamıştı,Onun gibi.
evet izledim, yenilmişti sonunda lee :D

evet izledim, yenilmişti sonunda lee :D
-Evet yenilmişti :D Ya orada yazmamın asıl amacı üyelerin sadece tek bir bakış açısıyla bakması,Saf bir kas gücünde Akaiunumu Luccimi ? Diye bakıyorlar ve akaiunun daha güçlü olduguna kanaat getiriyorlar,Ama enine boyuna incelemiyorlar,Yani olaya sadece akaiunun yönünden bakılıyor.

Akainu saldırılarında hep meyve gücünü kullandı, normalde nasıl bilmiyorum ama Karasakal'ın bir yumruğu Luffy'den güçlü olan Ace'in boynunu kırıyordu nerdeyse. Lucci daha hızlıdır ona bir şey demem ama güç olarak çok fark var. Hani sadece hız ile kapatabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum. Karasakal'ı yenmesi için kim bilir kaç kere rokuogan kullanması gerekir.

Tamam işte dokunursa akaiunu alır,Dokunamazsa lucci diyorum ben :D
Onunda yumrukları boş değil hani teknik olarakta iyidir iyi.

Sence akainu yada karasakal, kendisinden hızlı biri karşısında bu kadar çaresiz kalır mı? Kendini kandırıyorsun bence. Hız demek sadece bir anda yer değiştirmek değil, sana yapılan saldırıya karşı verdiğin tepki süresi de önemli. Karasakal g2 hızındaki luffy'nin saldırısını yarıda kesecek kadar hız tecrübesine sahip (bunu meyve gücüyle yaptı ama tepki verebildi sonuçta) lucci'nin hızı da luffy ile 3 aşağı 5 yukarı aynı olduğunu var sayarsak demek istediğim şey belli olmuştur herhalde.

Bana göre sadece güç savaşı kazandırmaz,İstatistik gibi düşün ve benim görüşümce Lucci bu istatistikte Akaiunu geçiyor.
Akaiunu bir yumrugunu sallayana kadar Lucci 2 vurur bana göre ama 2 vuruşu akaiunun 1 vuruşuna denktir.
Karasakal dediğin gibi meyveyle yakalıyor,Karasakal koskoca kasabayı içine çekebilmiş biri,Bu yüzden sadece tek bir alana odaklanmasınada gerekyok Luffynin oldugu alana çekim gücünü kullansın diger şeylerle birlikte luffy'ide çeker zaten,Gel gelelim saf güçle Akaiunun hiç sanmıyorum'ki Lucciyi yakalıyabilecegini,Bana göre Akaiunu Sadece dayanıklılık,tecrübe ve Güç konusunda Lucciden üstün Hız teknik,Geriside Lucci'de ve ben Luccinin bütün istatiklerini birleştiginde ortaya güzel bir strateji çıkarırsa Akaiunuyu yenebileceğini düşünüyorum,unutmayın bu adam daha 13 yaşında bir krallıgın 500 askerini öldürüyor.

Hız ne zaman sana çok büyük avantaj sağlar biliyor musun? Luffy vs Blueno'da ki gibi hız farkı olunca. Anime bölümünde konu spoiler veremiyorum ama şu an karasakal'ın ve akainu'nun konumlarını biliyorsun. Yine yazıyorum, gerçekten hız karşısında bu kadar çaresiz kalacaklarını düşünüyor musun bu adamların ? Spoiler vermeden olmayacak gibi ama neyse anlamışsındır umarım :D

Hız ne zaman sana çok büyük avantaj sağlar biliyor musun? Luffy vs Blueno'da ki gibi hız farkı olunca. Anime bölümünde konu spoiler veremiyorum ama şu an karasakal'ın ve akainu'nun konumlarını biliyorsun. Yine yazıyorum, gerçekten hız karşısında bu kadar çaresiz kalacaklarını düşünüyor musun bu adamların ? Spoiler vermeden olmayacak gibi ama neyse anlamışsındır umarım :D
Evet şahsen zorlayacagına inanıyorum.
Ya beylersize göre benim dedigim şekilde lucci akaiunuyu yenemez ama bence eğer güzel bir strateji uygularsa yetenekleriyle yener,Diyip burada bitirelim yoksa uzar gider bu böyle,Benim fikrim değişmiyeceksizinkileri bilmiyorum :)
[Hız hayat kurtarır (!) Bknz;Wb'nin bisentosundan kizarunun kaçması gibi :D ]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık