Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Şaka mı yapıyorsunuz yoksa cidden Hulk'u yerden yere mi vuruyorsunuz?:D

Kenpachi,İtachi falan Hulk bunları çerez niyetine yer.Dünyaya savaş açan bir Hulk'tan bahsediyoruz.X-men,Avengers falan hepsi bir oluyor ama durduramıyor bile.Hulk bu WB'yi bile yener.

Wolverine-Zoro karşılaştırmasına girmiyorum bile.Zoro bir saldırı yapar.Sonrasında pişman olur yaptığına.:D

Evrenlerin özellikleri farklı bro. OP evreni fiziksel dövüşler içerdiği için Hulk bir ucundan diğer ucuna kadar herkesi rahat döver. Logialar bile sıkıntı çıkaramaz. Ama Naruto evreninde bir kotoamatsukami yapsan adamı ömrünün sonuna kadar köpeğin edersin. Bleach'te zaten shinigamiye yaklaştıkça buharlaşıyor insanlar. Hulk, bir shinigamiyi dövemez. Luffy gibi, vurabildiği adamı döver Hulk anca.
Çok zor abi zihnini kontrol etmeleri.WWH'ta Professor Xavier Hulk'un zihnini kontrol etmeye çalıştı ama beyni error veriyordu az kalsın.:D Hulk'a ilizyon yetenekleri falan işlemez.Hulk saf güç ve öfkeye dayalı.Bambaşka bir zihni var.İtachi koto amatsuki falan der.Hulk ne diyon la sen diyip parçalar vücudunu.:D

Hulk bir insan değildir.Canavardır.Bleach evreninde olsa öyle buharlaşma falan olmaz.Bir insan buharlaşır evet Hulk buharlaşamaz.Eğer bu evrende Hulk'ta olsa emin ol ruh gücüne sahip olur.:D Hulk'u artık öyle bir dövmeleri lazım ki insana dönüşsün.Bleach evreninde Thor veya Sentry olması lazım.Bana göre böyle 2 kişi varmı bence yok.

Hulk un WB yi yenme ihtimali Zoro nun Wolverin i yenme ihtimalinden daha düşük:gamyon:
Hulk evire çevire yer WB'yi.WB k*çını kaldırana kadar Hulk pestile çevirir.Wb gibi kaplumbağa seviyesinde çevikliği yok Hulk'un.Hulk WB'yi yakaladığı an geçmiş olsun .WB'yi elinden çok zor alırlar.

Çok zor abi zihnini kontrol etmeleri.WWH'ta Professor Xavier Hulk'un zihnini kontrol etmeye çalıştı ama beyni error veriyordu az kalsın.:D Hulk'a ilizyon yetenekleri falan işlemez.Hulk saf güç ve öfkeye dayalı.Bambaşka bir zihni var.İtachi koto amatsuki falan der.Hulk ne diyon la sen diyip parçalar vücudunu.:D

Hulk bir insan değildir.Canavardır.Bleach evreninde olsa öyle buharlaşma falan olmaz.Bir insan buharlaşır evet Hulk buharlaşamaz.Eğer bu evrende Hulk'ta olsa emin ol ruh gücüne sahip olur.:D Hulk'u artık öyle bir dövmeleri lazım ki insana dönüşsün.Bleach evreninde Thor veya Sentry olması lazım.Bana göre böyle 2 kişi varmı bence yok.
Hulk Shinigamilere dokunamaz.En basitinden Byakuyanın shunposuna ayak uyduramaz.Ki bunun kidou'su var, shikaisi var, bankaisi var vs.. Çok farklı evrenler.

Hulk un WB yi yenme ihtimali Zoro nun Wolverin i yenme ihtimalinden daha düşük:gamyon:
Hahaha :D. Güzel şakaydı :D. Yoksa hepimiz biliyoruz ki WB, Roger, Garp ve Sengoku birlikte savaşsa bile hulk'ın yeneceğini :D. Arada böyle espiriler görmek güzel oluyor gerçekten :D.

Not: Gelicek için arkadaşlar Hulk'ı bir anime karakteri ile karşılaştıracaksanız Goku gibi veya Alucard gibi adamlar ile karşılaştırmanızı isterim eşit bir dövüş olması için. Diğer tanrısal güçte manga/anime karakterlerini bilmediğim için bu ikisini örnek veriyorum elbette. Bleach evrenine girmiyorum çünkü orada ki muhabbet, eğer zanpaktou'n yoksa zaten zarar veremiyorsun adamlara. Yani zampaktou'dan kastım ruh gücü tarzı olan şeyler demek istediğimi anlamışsınızdır.

Hulk Shinigamilere dokunamaz.En basitinden Byakuyanın shunposuna ayak uyduramaz.Ki bunun kidou'su var, shikaisi var, bankaisi var vs.. Çok farklı evrenler.
Doğru diyorsun evrenler farklı ama Hulk bu.Bir mucize yaratabiliyor.Mesela Thor'un çekicini Thor'dan başka kimse kaldıramaz ama Hulk yerinden kaldırıyor.Bleach evreninde yapar bir çılgınlık:D
Bleach evreni baya farklı.Hulk'a garip kaçar ama bence Naruto evreniyle karşılaştırabilir Hulk

Birazda başka karakterleri devreye katalım.Mesela Ghost Rider.Bu adamın yenemeyeceği kötü adam yok bence.Pennance Stare diye bir olayı var.Gözlerine baktığı karakterin bütün günahlarını acı çektiriyor ama bu kişinin masum olmaması gerek.Koy One piece'e bu adamı.Kötü bırakmasın.Sıkıcı ama güllük gülistanlık bir evren olur.:D

Gelicek için arkadaşlar Hulk'ı bir anime karakteri ile karşılaştıracaksanız Goku gibi veya Alucard gibi adamlar ile karşılaştırmanızı isterim eşit bir dövüş olması için. Diğer tanrısal güçte manga/anime karakterlerini bilmediğim için bu ikisini örnek veriyorum elbette. Bleach evrenine girmiyorum çünkü orada ki muhabbet, eğer zanpaktou'n yoksa zaten zarar veremiyorsun adamlara. Yani zampaktou'dan kastım ruh gücü tarzı olan şeyler demek istediğimi anlamışsınızdır.
Tamam hulk güçlüdür ama gokuyla kıyaslanamaz.

Hahaha :D. Güzel şakaydı :D. Yoksa hepimiz biliyoruz ki WB, Roger, Garp ve Sengoku birlikte savaşsa bile hulk'ın yeneceğini :D. Arada böyle espiriler görmek güzel oluyor gerçekten :D.

Not: Gelicek için arkadaşlar Hulk'ı bir anime karakteri ile karşılaştıracaksanız Goku gibi veya Alucard gibi adamlar ile karşılaştırmanızı isterim eşit bir dövüş olması için. Diğer tanrısal güçte manga/anime karakterlerini bilmediğim için bu ikisini örnek veriyorum elbette. Bleach evrenine girmiyorum çünkü orada ki muhabbet, eğer zanpaktou'n yoksa zaten zarar veremiyorsun adamlara. Yani zampaktou'dan kastım ruh gücü tarzı olan şeyler demek istediğimi anlamışsınızdır.

Hulk vs. Alucard nasıl eşit bir dövüş oluyor :) Köpek maması yapar alucard onu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık