Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Ben Wiki'ye değil, Professor X'e güveniyorum. Gerçi o bile kesin bir şey diyememiş, ama kafası kesilince ölmesi çok da mantıksız olmaz.
Rivayetlerde Ya kelle yada kalbini komple kesin atacaksın diyor ama regi olan bir insana bunlar sökmez bana göre hücreden yenileniyor. Irakta bilmem kaç kilo ağır patlayıcı dolu arabanın içinde havaya uçup yaşamış bir kişi.

Not: Şimdi hatırladım Age of Ultron serisinde Kendi kendisini öldürüyordu zaman yolculugu esnasında kendisi biliyor.

" İskeleti yok edilemediğinden daima kendini yenileyebilir bu nedenle ölümsüzdür " :T
Ne kadarı doğru ? :/
O mevzuyu da söyliyim sana ben Adamantinyum yok edilemez. Adamın vücudu bundan oluşuyor kemikleri yok artık. Kemikte yok edilmeyince Tek bir hücre dahi kalsa yeniden kendini yaratabiliyor. O yüzden olay o.

Fiziksel zarar görmeyen(yara açılması, kurşun veya delici silah darbesi) ne kadar sert vursan o denli gücü artan birini yenemez benim görüşüm ki marvel serisi belli güçlü serileri birleştirmiş biz dizidir küçük gören arkadaşlar niye öyle yapıyorlar anlamıyorum biraz izlemeler gerek belki Hulk la ilgili bölümleri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık