Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 182 55.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 44.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
niye yenemesin? bana göre karasakalı şeytan meyvesi kullanan biri yenemez artık iyice ustalaştıkça zaten fark ettiyseniz shiryuu'yu magellan sandı daha magellanın gücünü bilmiyor aynısı luffy'yede olcaktı mr2 araya girmese gomu pistolu yolladıydı mr2 girdi araya, luffy'de baştan zehirlenmiş olcaktı ancak karasakal rövanşta hemen 'dark vortex' yapıp zehire dönüşmesini engelleyipte yenmiş olamaz mı? buggy'lerin yolunu açarken gördükki zehride çekebiliyor karanlık o yüzden eğer biri karasakalı yencekse bu usta kral hakisi olan biri olmalı (tabi bana göre)
Luffy'le kıyaslamıyorum şu an için konuyu değiştirme.Farkettiysen aceye göre ne kadar yapılı Magellan.Tek eliyle yakalıyor aceyi.Onun dışında luffy Magellana hatırladığım kadarıyla Jet Bazoka asılmıştı.Pek etkilemedi magellanı.Ama teach'in yediği bir jet pistol onu epey bir sarstı.Dayanıklılık farkını görüyorsun...Onun dışında karasakalın yenemeyeceği sayılı adamlardan biri magellan...Ancak hemen gura gura no mi'yi katma.İP'deyken gura gura no misi yoktu.Yani diyorumki karasakalın magellanı o durumda yenmesi imkansızdı.Zehire dönüşmesini engelledi diyelim.Ace'ye vurduğu gibi tek yumrukla o kadar zarar veremez bu adama.Ki magellanın elide armut toplamaz o durumda.Onun için hadi dark vortex yaptı.Vurdu birtane.Salladı magellanı bir tarafa.Ordan magellan bir hdyra yapıverdi.Nolacak??? Gel gelelim Teach'in o durumda magellanı yenebilmesine imkan yok...

Luffy'le kıyaslamıyorum şu an için konuyu değiştirme.Farkettiysen aceye göre ne kadar yapılı Magellan.Tek eliyle yakalıyor aceyi.Onun dışında luffy Magellana hatırladığım kadarıyla Jet Bazoka asılmıştı.Pek etkilemedi magellanı.Ama teach'in yediği bir jet pistol onu epey bir sarstı.Dayanıklılık farkını görüyorsun...Onun dışında karasakalın yenemeyeceği sayılı adamlardan biri magellan...Ancak hemen gura gura no mi'yi katma.İP'deyken gura gura no misi yoktu.Yani diyorumki karasakalın magellanı o durumda yenmesi imkansızdı.Zehire dönüşmesini engelledi diyelim.Ace'ye vurduğu gibi tek yumrukla o kadar zarar veremez bu adama.Ki magellanın elide armut toplamaz o durumda.Onun için hadi dark vortex yaptı.Vurdu birtane.Salladı magellanı bir tarafa.Ordan magellan bir hdyra yapıverdi.Nolacak??? Gel gelelim Teach'in o durumda magellanı yenebilmesine imkan yok...
magellan dedim zaten(luffy'de aynı şekil gitcekti dedim çünkü gücünü bilmiyodu), ayrıca jet bazooka nasıl sarsamadı? diz çökmedi mi adam? ancak doğru o kadar kolay alamaz magellanı tutup,tutup vurarak ekstra bir güç lazım= spoiler! :D o güçle çok rahat devirir ancak tayfa olarak indirmiş olma olasılıklarıda yüksektir

arkadaşlar karasakalın ikinci adamının kim olduğunu bilmiyoruz değil mi .yani sağ kolunun

Banada öyle geliyor büyük yüzde doksan Shiryu olucak .bu arada geçen bi yerde okudum.shiryu ölü ejder anlamına geliyormuş

sonuç olarak aldı , ancak adamın ne gücü olduğunu bilmiyolardı ki , mr2 olmasa luffy de aynı sonu paylaşırdı tek vuruşta biterdi işi, hatta bunu bilmeyen herkes aynı sonu paylaşırdı... op aleminde magellanın zehrini stop ettiricek tek güçte bb de yani , aksi halde magellan haşat olmazdı şuanda İD de, hakisi olan biri için bile çok zor tek darbe aldın mı magellandan işin bitiyor hakide gücü iptal etmiyor zaten ancak bb de bu var...
sen şimdi magellanı sadece bb mi alabilir diyorsun ?

eğer öyle bir iddia'da bulunacaksa bu forumu bırakırıım

öyle mi dedim? ... gücünü stop ettirebilecek sadece bb var dedim ilk hamleyi bb yapsaydı zehre falan dönüşemezdi
magellanı amiraller,sengoku alabilir
Magellanı Mihawk alır Marco'da alır Jozu da alır Vista da alır vs vs gider bu benim açımdan bu adamlar magellanı alır... karasakal'ada gücünü absorbe ettirmez... öküz gibi adam magellan boş değil !

kimse bilemez... ama vs de almadı da diyemeyiz, büyük ihtimal bence bb zehrini stop ettirdikten sonra bütün tayfa çullanmışlardır
ben buna imkansız gözü ile bakıyorum... magellan BB'den daha büyük öyle bi mallık yapamaz level 6'daki elemanlar kesinlikle yardım etti... yoksa bb s..tn sene alamaz magellanı

alamaz diyorum yine... Kumada fena eline verir Bb'nin ayaklarına kapanır kuma'nın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
tamam arkadaşlar haklısıız bb ilah herkesin eline veriri kimse karsısına cıkamaz ne kadar saçma

yonkou seviyesinde diye düşünüyorum nesi saçma? dünyanın en güçlü logiası + en güçlü paramecia sına sahip biri op alemindeki 2şeytan meyveli tek adam...
ben ne diyom işte ilah adam herkese tek atıyor hatta ölüm gözleri var karasakalın kira o

evet zoro tek atar ezik ne de olsa...:good:
biz size ne kadar birşey anlatmaya calıssakta anlayacağınız yok düz mantık at gözlüğüyle tartısma olmaz :respect:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana göre BB'nin seviyesi yonkou(WB,Shanks) ve supernovaların (Luffy ve diğerleri) ortasında.Ama zamanı gelince yonkou seviyesine ulaşır mı?Bunu zaman gösterecek.

emre sende küçümsüyosun bu adamı kabul et , öyle yada böyle yaptığı işler ortada yani :respect: sevmemek başka gerçekleri görmemek başka...
ben küçümsemiyorum siz adamı op'un kamisi yaptınız hatta Death note'un kira'sı benim için bb kira death note'uda bulacak yakında ölüm gözlerini alacak kimse kalmayacak karsısında... hatta depremi var artık herkese tek atar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık