Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Bu bakış açısını zaten hiçbir zaman anlamadım.Tek yumrukla kafasının üçte birini veren WB değilmiş gibi.Hemde Aka'nın bunu arkadan saldırılmasına ve Ace'nin ölümünden dolayı WB'nin en sinirli halinden yumruk yiyip yapabilmiş olmasına rağmen.Nedense sadece WB tarafından bakılıyor olaya.WB'nin ki başarıysa bu başarı değil mi yani ?
Ben de eğer WB'nin Aka'ya iki attığını düşünüyor olsaydım aynı zamanda Akainu'nun da WB'ye tek attığını düşünüyor olurdum olmak zorundayım. Ama WB'nin o kafayla bile hala yaşardı diye savunulduğunu gördüm.:( Bir örneği izahı olsa kabul edilir de o da yok.:(

Ben de eğer WB'nin Aka'ya iki attığını düşünüyor olsaydım aynı zamanda Akainu'nun da WB'ye tek attığını düşünüyor olurdum olmak zorundayım. Ama WB'nin o kafayla bile hala yaşardı diye savunulduğunu gördüm.:( Bir örneği izahı olsa kabul edilir de o da yok.:(
Adam yaşıyor tabiki. O olaydan sonra gitti Teach'i aldı adam.:bilmem: Mangaka daha nasıl anlatabilir bu durumu bilmiyorum. Öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki Wb'yi Akainu öldürdü :)

Kf cidden çok duygusal bir forum. Şu WB yerine sallıyorum BB olsaydı evet oy oranı %10'u aşar mıydı acaba?

Değil işte. KF'nin çoğunun yanıldığı konulardan birisi de bu. %90 hemfikir olunan konularda bile yanıldı bu forum, bu kadar insan yanlış mı düşünüyor diye alıntı yapmayın.

Adam yaşıyor tabiki. O olaydan sonra gitti Teach'i aldı adam.:bilmem: Mangaka daha nasıl anlatabilir bu durumu bilmiyorum. Öyle bir anlatıyorsunuz ki sanki Wb'yi Akainu öldürdü :)
Teach'i de almadı. İyi bir korku yaşattı ama o saldırıyla işi bitmedi ki Teach'in. O darbelerden sonra kalktı Sengoku'ya sataştı. MF'ı yıkmaya çalıştı. Tam olarak işini bitirdi gibi bir durum yok. WB'nin yaptıkları hep geçici şeylerdi. Bitiremedi hiçbirinin işini. Ki WB'nin kendisi de affedin arkamda size bela olarak bu Teach Çipi bıraktım dedi.

Teach'i de almadı. İyi bir korku yaşattı ama o saldırıyla işi bitmedi ki Teach'in. O darbelerden sonra kalktı Sengoku'ya sataştı. MF'ı yıkmaya çalıştı. Tam olarak işini bitirdi gibi bir durum yok. WB'nin yaptıkları hep geçici şeylerdi. Bitiremedi hiçbirinin işini. Ki WB'nin kendisi de affedin arkamda size bela olarak bu Teach Çipi bıraktım dedi.
Teach' alamadı mı belli sebeplerden dolayı almadı mı? Çünkü güç olarak alamadığını iddia etmek ne demek olur, bilemem.

Teach' alamadı mı belli sebeplerden dolayı almadı mı? Çünkü güç olarak alamadığını iddia etmek ne demek olur, bilemem.
Bildiğin alamadı. Kafasına depremi gömerken kendini tutar gibi bir hali yoktu. Teach'i almaması için bir sebep kalmadı. Giderken zaten alamadığından dolayı yaşadığı pişmanlıkta sözlerine vurdu. Affedin çocuklarım arkamda size bela olarak bu çipi bıraktım dedi? Öyle değil mi?

Millet o haliyle Akainu'ya tek attı falan diyor. Ben de hasarı herkesten çok alan Teach'i tekte alamadı diyeyim, bu adam G2 ile bile yamuluyordu zaten:p.

Wb'yi mf'de en güçlü görenler,bir zahmet yonkouyu amiralden üstünde görmesin bence.En güçlü adam kafasının yarısını veriyorsa,gayet diğer yonkoular amirallerle eşit olabilir.Ben bu çelişkide kalanlara söylüyorum bu lafı...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık