Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Kalbi teklemedi, ya da handikap içinde olmadığı müddetçe Beyazsakal'ın alamayacağı One Piece karakteri yoktur.

Bunun cevabını Big Mom veriyor. "Lola'nın evliliği gerçekleşseydi, Kızıl Saçı, Kaido'yu, hatta ve hatta Beyazsakal'ı bile mağlup edebilirdim."

Beyazsakal ve tayfası her konuda en idi. Korsanlar Kralı olmaya en yakın korsan ve tayfası olmasından anlayabiliriz.
Bence de buradan su çıkabilir ben de dikkat ettim aynı noktaya bugün. En güçlü 1. Beyazsakal,2.kaido,3.shanks,4.big mom

Ölümsüz birini yenmenin yolları vardır,
Dayanıklı birini yenmenin yolları vardır,
Kendini iyileştirebilen birini yenmenin yolları vardır ve tabiki
En güçlüyü yenmenin de yolları vardır.

Güçlü olmak, ölmemek veya yenilmemek değildir. Bu Yonkou dediğimiz kişilerin alaşağı edileceği vakitler gelecek. Çağı oluşturanlar dalgalar gibi geliyor. Lakin bu 4 korsan öylesine canavar ki, sadece Linlin'e verilen handikap sayısı 25'tir. Gerisini siz düşünün.

Ankete gelince elbette en güçlüsüydü. Lakin Oda'nın dediği gibi serumları çıkardığında öleceği yeri seçmişti.
Güzel açıklama olmuş. Aynen böyle :good:

Bu ünvana sahip olmasının başlıca sebebi meyvesidir. Tek bir yumrukla okyanusta hangi karakter tsunami yaratabilir, havayı bile değiştirebilir söyler misiniz?

Bu adam yapabiliyordu ama yumrukla değil. Yumruk bazlı meyve gücüyle.

Bu sebepten ötürü bende oyumu Evet'ten yana kullandım çünkü bu denli etkili bir meyve henüz görmedik, görebileceğimiz de aşikar.

Meyve gücü ile kombine olsa; evet en güçlüydü. Ama hakisi zayıftı ama hızdan düşmüştü ama dayanıklığı azalmıştı. Mf Wb demek; hayalleri olanın gelmek isteyeceği son noktadan sonra parça parça çöküşü demek. Bu hayal Kklığı ise; zaten zirveye çok yakın olan yonkoulara yenilirdi.

Bana göre ünvanı gençken Roger ölünce falan aldı ve kimse WB ile mücadele edecek cesarette olmadığı için en güçlü olarak anılmaya devam etti. Yani en güçlü adam değildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık