Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
yaşlılığında en güçlü olma ihtimali yok.çünkü iki amiral aralıksız 1 hafta boyunca savaşıyorsa beyazsakalın başka bir yonkou ile savaştığını düsününce savaş çok daha uzun sürer. bu kadar uzun savaştan yaşlı haliyle galip çıkması imkansız.

Adam kalp krizi geçirdiği bir zamanda amiralleri öpüp MF'yi ikiye bölmüş.MF de bu adamı yenebilecek ne güçde ne de o iradede biri vardır.Bir arkadaş yazmış 1 hafta savaşamaz.Doğru ve gerek de yok.Adamın en güçlü amirali paketlemesi 2 yımrığ sürdü :oleyo2::oleyo2::sapkali:

Bu soru bence hem evet hem hayır denebilecek bir soru. Öncelikle en güçlüden ne kastediliyor bunu düşünelim. 1. ihtimal bu adam gerçekten en güçlüydü yaşı(pek sanmıyorum) ve hastalığı onu zayıflattı. 2. ihtimal onunla yüzleşen insanlar gücü karşısında hayrete düştüler ve diğer insanlara onun yenilmez bir canavar olduğunu söylediler bu da kulaktan kulağa abartılarak yayıldı. 3. ihtimal Roger'ın ölümünden sonra garp, sengoku, kong gibi isimler köşelerine çekildi ve insanlar tarafından unutulmaya başlandı. Big mom ve kaido ise onunla yüzleşebilecek seviyede değildi. Diğer efsanelerden rayleigh emekli olmuş. Shanks ise yeni yeni tayfasını toplamaya ve güçlenmeye başlamış veya henüz bir çaylak olduğu için tanınmıyordu. 4. Ihtimal ise WB tayfası en güçlü tayfa olarak görülüyordu ve bu tayfanın kaptanı da doğal olarak zirvedeki adam olarak benimsendi ve en güçlü adam olarak nitelendirildi. Şahsi fikrime gelirsek 3. ihtimal en olası durum olarak görülüyor. Her ne kadar akainu yu sevmesem de Ace'e söylediği sözlerde doğruluk payı çok yüksekti. WB her ne kadar çok güçlü olsa da en iyi zamanlarında bile sengoku ile aynı güçte olduğunu düşünüyorum. Shanks ise WB nın bir tık üstünde veya altında tabi mf arcında bu ikisi karşılaşmış olsaydı muhtemelen bu shanks'ın ezici galibiyeti ile sonuçlanacaktı. Şimdi bana shanks ve wb nin gemideki küçük düellosunda böyle bir durum yaşanmadı diyenler olacaktır. O düello bir kavgadan çok bir selamlama olarak görülmeli çünkü sadece wb nin bile çok hafif bir ciddi saldırısının o gemiye neler yapacağını çoğu kişi anlamıştır. Bana göre bu adamların üzerindeki kişiler ise yine eşit güçteki garp ve roger ama bu ikisi bile en güçlü değildi. Zirvede bizim bilmediğimiz yada kong gibi adını hatırlayamadım şimdi ama hepsi yaşlılardan oluşan bir grup var onlar gibi yada en beklemediğimiz ihtimal olan zamanın da aktık krallığı devirmiş olan gökyüzü ejderlerinden biri çıkabilir(muhtemelen bu adamın torunu ve luffy arasında serinin son büyük dövüşlerinden biri gerçekleşecektir)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık