Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Issho

Kim/nasıl kazanır?

• Fujitora, açık ara

Kullanılan: 19 12.1%
  • Fujitora, orta karar

Kullanılan: 49 31.2%
  • Fujitora, zorlanarak

Kullanılan: 53 33.8%
  • Marco, açık ara

Kullanılan: 2 1.3%
  • Marco, orta karar

Kullanılan: 1 0.6%
  • Marco, zorlanarak

Kullanılan: 27 17.2%
  • Berabere

Kullanılan: 6 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    157

Fujitora fanı yapacaksınız adamı.

Bu adam eğer 'gerçekten' isteseydi. O adadan bir kişi bile canlı çıkamazdı.

Sadece Fujitora için geçerli değil bu durum. Akainu, Kuzan, Kizaru için de geçerli bu durum. O adayı var ya pestil eder bunlar.

Olaya meyve yeteneği olarak da bakmayın.
Yapmayın şöyle şeyler gözünüzü seveyim ? Burda ne var yani ? O çer çöpün direk surete bürünmüş tekme yumruk sallayan halini Zoro iki dakikalık etti yani bu seride boyutun dağ kadar olması pek bişey ifade etmiyor.
Fuji burda meyvesi sayesinde etraftaki molozları kaldırmış bunun ortalama üstü bir adama karşı nasıl bir avantajı olabilir ki ?
Şu şekilsiz, değersiz, vasıfsız adam Marco'yu alamaz çünkü Marco'yu alana zaten yonkou diyorlar :artiz:

Mihawk yanlışlıkla Fuji'nni topladığı çerçöpü keser. Mihawk kestiğine göre Vista'da kesebilir.
Marco defans ağırlıklı olduğundan sağ kolların saldırı gücü bilinmediğinden küçümseniyor. Fuji'nin molozları kaldırması çok abartılacak birşey değil bana kalırsa.

Mihawk

Yapmayın şöyle şeyler gözünüzü seveyim ? Burda ne var yani ? O çer çöpün direk surete bürünmüş tekme yumruk sallayan halini Zoro iki dakikalık etti yani bu seride boyutun dağ kadar olması pek bişey ifade etmiyor.
Fuji burda meyvesi sayesinde etraftaki molozları kaldırmış bunun ortalama üstü bir adama karşı nasıl bir avantajı olabilir ki ?
Şu şekilsiz, değersiz, vasıfsız adam Marco'yu alamaz çünkü Marco'yu alana zaten yonkou diyorlar :artiz:
Fuji için güzel resim aradım ama onu buldum yani. Görselden yola çıkarak yazmadım bir şey. :( Karizmatik sahnesi yok ki pek.

Vasıfsızın dokunabilir olduğunu daha nasıl gösterebilirdi merak ediyorum.

Fuji için güzel resim aradım ama onu buldum yani. Görselden yola çıkarak yazmadım bir şey. :( Karizmatik sahnesi yok ki pek.
Ne olacak ya, gözlerini kendi kör etmemişmiydi bu avanak ? Ben böyle uyduruk anlamsız karekter görmedim. Oda izlemiş filmi almış seriye eklemiş bari diğer Amiraller gibi oturaklı bi yapısı olsaydı.

Vasıfsızın dokunabilir olduğunu daha nasıl gösterebilirdi merak ediyorum.
Luffy G4'e geçse bunu da indirecekti oraya :byee:

Mihawk yanlışlıkla Fuji'nni topladığı çerçöpü keser. Mihawk kestiğine göre Vista'da kesebilir.
Marco defans ağırlıklı olduğundan sağ kolların saldırı gücü bilinmediğinden küçümseniyor. Fuji'nin molozları kaldırması çok abartılacak birşey değil bana kalırsa.
Kesseydi o zaman platformu Vista. Ace'i idam ederken atsaydı onu. Eysüü diye bağırdı anca. Elli kere Wb'ye saldırdılar bir kere uzaktan keşiş attı mı durdurmak için ? Oyaji diye ağladı bütün arc. 2 metre ötesinde atmadı o kesişi.

Moloz dediklerin toplam kaç milyon tondur haberin yok herhalde. Onu kaldıran güç 70 kiloluk adama işlemez demen abes.

Kesseydi o zaman platformu Vista. Ace'i idam ederken atsaydı onu. Eysüü diye bağırdı anca. Elli kere Wb'ye saldırdılar bir kere uzaktan keşiş attı mı durdurmak için ? Oyaji diye ağladı bütün arc. 2 metre ötesinde atmadı o kesişi.

Moloz dediklerin toplam kaç milyon tondur haberin yok herhalde. Onu kaldıran güç 70 kiloluk adama işlemez demen abes.
Garp duruyor orada. Tek eliyle engellerdi. Marco gitti dayağı yedi bir daha yaklaşmaya bile yeltenemedi.

Oldukça ağırdır dediğin gibi ama molozları kestikten sonra bir sorun kalmıyor ortada. Misal Jack ile Kunisha olayını hatırla.
Jack'in etrafındaki adamlar Zunisha'ya top atışıyla bile zarar verebiliyordu. Ama Zunisha bunları tekledi.
Orada bu tip güçlü saldırıları olan misal Mihawk gibi biri olsaydı güllelerin zarar verdiği Zunisha'nun hortumunu keserdi.

Yani o molozlar gelmeden Mihawk veya saldırı gücü yüksek olan sağ kollar veya belli seviye adamlar keserek veya başka birşekilde saldırıyı engeller.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık