Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Issho

Kim/nasıl kazanır?

• Fujitora, açık ara

Kullanılan: 19 12.1%
  • Fujitora, orta karar

Kullanılan: 49 31.2%
  • Fujitora, zorlanarak

Kullanılan: 53 33.8%
  • Marco, açık ara

Kullanılan: 2 1.3%
  • Marco, orta karar

Kullanılan: 1 0.6%
  • Marco, zorlanarak

Kullanılan: 27 17.2%
  • Berabere

Kullanılan: 6 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    157
Yok kum torbası olmaya mı gitti sanki demişsin de o yüzden dedim. Bildiğin kum torbası olmuşlar, tayfacak hem de. :(
Onu sadece savunma özelliğini denemek için mi gitmiş anlamında demiştim. Yoksa patates olacakları belli. Marco yerine bir amiral gitseydi bile...

Ya şuan diğer yonkoular bile BB ye saldırmadan 2 kere düşünüyor millet boş konuşuyor.Marco değilde kuzan olsa nolucakdı sonuç aynı
Aynen. Adamlar 3 ana güç olarak gitmişler oraya sadece. Beklenen bir sonuç üzerinden ya Marco da çok horluyor minvalinde arkasından konuşmak olmuyor :)

Necomamushi, Kadido'ya karşı savasmak için boşuna gitmedi Marco'nun yanına. Kaido ile olan savasta bu adamın gerçekten neler yapabileceğini göreceğimizi umuyorum.

Fujitora hakkında birkaç şeye de değinmek istiyorum.
Aslında Dressrosa olayı başında koptu.
Fujitora GreenBit'e Doflamingo içinde gidiyor. Sakazuki arayıp ona dokunma deyince adamın tüm hevesi ve planı suya düşüyor.

O dakikadan sonra sürekli salağı ve sakarı oynuyor.

Doflamingo ve Sabo biliyor gerçeği. Hatta Sabo bırak bu ayakları denizci amiralinin daha güçlü olduğunu biliyorum deyince Fujitora eh eh sanırım yakalandım deyip yine olayı geçiştiriyor.

Bizde arc boyunca geri planda görüyoruz. Buda okuyucu da haliyle böyle amiral mı olur lan adam Zoro ile kafes itiyor dedirtiyor.

Hatta yanındaki denizciler bile böyle düşünüyor. Pica dev formuna girince askerler Issho san kaçalım düşman çok güçlü diyorlar. Bir asker bunu diyebilir mi Akainu'a düşünün.

Taaki Dof düşüyor Fuji amacına ulaşıyor. O zaman işte herkes canavarı görüyor. Bastile destek çağırıyor öncesinde belki bu körün gücü yetmez diye.

Fujitora molozları kaldırınca hepsi küçük dilini yutuyor. Tsuru destek lazım mı deyince Bastile ne desteği kaçın ayak altında durmayın diyor.

Fujitora güç olarak diğer amirallerden eksik değil. Çizdiği imaj çok farklı.

Marco konusunda ise anka yetenegi Kizaru Aksini karşısında defansif olarak daha fazla iş yapar. Ama yer çekimi kendisine ters.

Uçan bir kuşa yer çekimi çok büyük dezavantaj. Ayrıca Issho B.
Haki temelli dövüşüyor. Yani avantajlı konumda.
Kesinlikle katılıyorum. Fuji'nin çizdiği imaj bambaşka ve çoğu kişi göremiyor bunları :/
Fuji orta zorlukta alır.

Çok rahat eder. Fanboyluğu bırak. Güçle alakalı bi durum yok meyve gücü var ortada. O molozları en başta salsa, istese eğer bi tane adam canlı çıkamaz o adadan.
O molozların bi espirisi olsaydı Pica yenilmezdi! Meyve, ne kadar güçlü olursa olsun, önemli ölçüde fizik güç belirliyor sonucu. Mesela Cracker'in de aşılması inanılmaz zor bir meyvesi var ama Luffy bedenine yaptığını gördüğümüz ilk saldırısında yendi. Elbette Fujitora daha güçlüdür ama Sabo, Mingo, Luffy, Law ve Zoro gibi adamların olduğu adada senin söylediğini yapamazdı.

Son düzenleme:
Elbette Jujitora daha güçlüdür ama Sabo, Mingo, Luffy, Law ve Zoro gibi adamların olduğu adada senin söylediğini yapamazdı.
Bu saydığın adamlar elbet önemli isimler fakat Fuji saf dışı bıraksaydı bırakırdı. Burada saf dışı bırakma deyince hepsini alır yener darma duman eder anlamı çıkmasın. Saf dışı bırakmak ayrı şey.

Luffy'e ne yapabilir o taşlar?
Saf dışı bırakır. Kaldıramıyacağından daha fazla yük koyarsan üzerine hareket edemez yenilmese bile. Bu da saf dışı olması için yeterli.

Bu saydığın adamlar elbet önemli isimler fakat Fuji saf dışı bıraksaydı bırakırdı. Burada saf dışı bırakma deyince hepsini alır yener darma duman eder anlamı çıkmasın. Saf dışı bırakmak ayrı şey.

Saf dışı bırakır. Kaldıramıyacağından daha fazla yük koyarsan üzerine hareket edemez yenilmese bile. Bu da saf dışı olması için yeterli.
O saldırılar 2 yıl öncesi için baya şatafatlı. Belki de bizimkileri denize gömer. Ama 2 yıl sonrası için niteliksiz kalır. Luffy'nin uçabildiğini de gördük. G4'te iken büyük hızda kazanıyor. Sıyrılabilmesini geçtim. İstese delik açar o kütlede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık