Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Mf'den sonra Teachi durdurabilecekler arasinda sadece geriye kalan 3 Yonkou ve Marco diye söyledi Groseiler, birakin bu hayalleri.
Dof kim Marco'yu almak kim.
Resmen Yonkou yerine koydular Marco'yu veya cok yakin bir seviyeye yapmayin etmeyin az mantik. :)

Mf'den sonra Teachi durdurabilecekler arasinda sadece geriye kalan 3 Yonkou ve Marco diye söyledi Groseiler, birakin bu hayalleri.
Resmen Yonkou yerine koydular Marco'yu veya cok yakin bir seviyeye yapmayin etmeyin az mantik. :)
Valla bende anlamıyorum bir Dof çılgınlığı gitti gidiyor. Göz önünde olan güç seviyelerine bile itirazlar :S Haklısın yani azcık mantık

Dof Marco'nun dengi olan Jozu'yu tek el hareketi ile kitledi. Meyvesinden ötürü bunu dişini fırçalarken bile yapabilirdi. Dof sıradan bir boss değil. Ciddi anlamda özel bir boss.

Marco dedim mesajda yonko sağ kolu gücünde. Ne fazla ne eksik. Yonko sağ kolu seviyesi=Marco'nun seviyesi ve de Dof çok rahat bu mevkiyi taşıyabilecek kadar komple bir karakter. Marco kadar tipik değil.

MF'ye gelirsem birine çıkışmak seni onun kadar güçlü yapmaz. Sonuç ve performans önemli. Dof ya da Luffy bir amiral etmedi sırf köramiral'e çıkıştılar diye. Eğer dalaşsalar ve amiraller bunlara kafa alma niyetiyle yaklaşsa tamam bir fikir verebilir ama amiraller Marco'ya karşı hiçbir ciddi girişimde bulunmadı. En ciddi olan Saka'ya karşı ise bütün tümenler birlik oldu:p

Marco amiraller dövüşür elbet ama neticede net kaybeder. Hani bir ana denk getirir alır da demem. Bu adam amiral etmez. Dof'ta etmez ama Dof Marco'ya göre daha komple, daha nitelikli bir karakter. Avantajı daha fazla.
Dof marco nun dengi olan jozu yu kitledi :S

Bir kere Jozu Marco nun dengi değil... İkincisi Jozu Crocoyla vs atarken Dof geldi iş yapmış gibi gözüktü Jozunun dikkati Dof ta değildi...

Yani bunları anlatıyosunuz yazıyosunuz da meselenin ayrıntıları var aynı mangayı bizde okuyoruz yapma etme

Son düzenleme:
Hala Mingo Jozu'yu kitledi cümlesinden üstünlük kurmaya çalışıyorsunuz ya bitiyorum. La Mingo'nun Jozu'yu yenmeye hayatı yetmez la. Mingo'nun bir Garp kadar b.haki+ fiziksel gücü yok ki vurdu mu titretsin. Dünya'nın en iyi kılıç ustası kadar kesme gücü yok ki kessin ? En az bir amiral kadar b. hakisi olmayan kimse Jozu'ya bir şey yapamaz. Neyin kafası bu :D
Marco'yu yenen Yonkou diye anılıyormuş hatırlatayım arkadaşlar :)
+1

Her yerden anlam çıkaran sen, Dof'un Jozu'nun tepesine binmesinden bir anlam çıkaramadın mı? Marco ve ekibini sayacaklar Teach'e karşı tabi başka kim o bölgeler için savaşır. Ayrıca Teach tarafı ezici bir şekilde o savaşı kazanmış. Ezici bir üstünlükle.

kör topal

Doflamingo gerçekten güçlüydü meyvesinde sınırları zorlamış kral potansiyeli olsun uyanmasından tut şekilli teknikleri olsun mükemmel denebilicek kadar iyi hakimdi meyvesine ama Marco'nun meyvesi çok ayrı bir şey savunma bakımından mükemmel ve saldırı gücü konusunda beklentim yüksek.

Her yerden anlam çıkaran sen, Dof'un Jozu'nun tepesine binmesinden bir anlam çıkaramadın mı? Marco ve ekibini sayacaklar Teach'e karşı tabi başka kim o bölgeler için savaşır. Ayrıca Teach tarafı ezici bir şekilde o savaşı kazanmış. Ezici bir üstünlükle.
Ben anlam çıkarırım çünkü mantık yürütürüm sanada tavsiye ederim bunu bak mantık.

Anlamak istemeyen sensin. Jozu orada Crocodile'a odaklanmış yani saldırdığı kişi o, Dof ise araya girip tutuyor Jozu'yu eee tutmaktan başka ne yapıyor? Acaba Jozu ile 1v1 yapsa bu kadar kolay tutabilecek mi?
Dof ile Smoker'da vs attı Dof bırak tutmayı zarzor çizik atabildi Smoker'a eğer sen diyorsan ki Smoker> Jozu bir şey diyemem hatta tartışmayı burada bitirelim :)
Ek olarak Dofun Jozuya zarar verecek bir saldırısı bile yok. Söyler misin bana Dof Jozu'yu hangi saldırısı işleyecek bir de Jozu üzerinden sonuç belirliyorsunuz. Hadi yenebilme ihtimali olsa bir şey demeyecem. Araya girdi tuttu diye Dof üstün yapıyorsunuz. Diyecek bir şey bulamıyorum cidden.

Hala diyorsun ki ezici bir üstünlükle savaşmış. Sen ya dalga geçiyorsun tartışırken ya da mangayı okumuyorsun.
Wb'nin tafasında en güçlülerden kim kaldı?
Wb ölü, Ace ölü,Jozu'nun tek kol yok, Thatch ölü. Resmen adamlar dağılmış. Sen o halde ki bir tayfanın BB ile dövüşebileceğine şaşırmıyorsun da BB'ye yenilmesine mi şaşırıyon.? Adamda 2 meyve tayfası ise tam ve 6. seviyelerle dolu.

Ben anlam çıkarırım çünkü mantık yürütürüm sanada tavsiye ederim bunu bak mantık.

Anlamak istemeyen sensin. Jozu orada Crocodile'a odaklanmış yani saldırdığı kişi o, Dof ise araya girip tutuyor Jozu'yu eee tutmaktan başka ne yapıyor? Acaba Jozu ile 1v1 yapsa bu kadar kolay tutabilecek mi?
Dof ile Smoker'da vs attı Dof bırak tutmayı zarzor çizik atabildi Smoker'a eğer sen diyorsan ki Smoker> Jozu bir şey diyemem hatta tartışmayı burada bitirelim :)
Ek olarak Dofun Jozuya zarar verecek bir saldırısı bile yok. Söyler misin bana Dof Jozu'yu hangi saldırısı işleyecek bir de Jozu üzerinden sonuç belirliyorsunuz. Hadi yenebilme ihtimali olsa bir şey demeyecem. Araya girdi tuttu diye Dof üstün yapıyorsunuz. Diyecek bir şey bulamıyorum cidden.

Hala diyorsun ki ezici bir üstünlükle savaşmış. Sen ya dalga geçiyorsun tartışırken ya da mangayı okumuyorsun.
Wb'nin tafasında en güçlülerden kim kaldı?
Wb ölü, Ace ölü,Jozu'nun tek kol yok, Thatch ölü. Resmen adamlar dağılmış. Sen o halde ki bir tayfanın BB ile dövüşebileceğine şaşırmıyorsun da BB'ye yenilmesine mi şaşırıyon.? Adamda 2 meyve tayfası ise tam ve 6. seviyelerle dolu.
Vs konusunda bende sen gibi Marco alır fikrindeyim ama Smoker ile vs atmıyor Dof. Tekliyor geçiyor.

Dof bayagi oy almis :D

Marco, o meyve ile herkese karşı 3-0 önde başlıyor tabiri caizse. 4-3 yapıp yenecek bir amiraller bir yonkolar var bence.

Kendi klasmanindaki adamlar, yani sağ kollar-sol kollar, Dof gibi adamlar bu işi yapamaz bence. (Amiral seviyesi sağ-sol kol varsa onlar hariç)

Marco o meyveyle herkese direnir belli bir süre.Amiral,garp fark etmez.Marco yenilmez diyeni anlarım.Ama kazanır diye kesin konuşmak yanlış.Adamın ciddi manada etki edecek tekniği yok.Amirale tekme atıyor buzu kırılıyor en fazla. :D Kalıcı hasar bırakacak gücü yok.Z gibi koka kullanan amiral olsa evire çevire döver mesela Marco'yu.Bakmayın siz savaşta meyveye abandılar.

Doflamingo da acil müdahale yapıyor ayrıca o yüzden öyle pençeyle olacak işler değil bunlar.Doflamingo kafasını keserse kazanır.Law gibi kıl testeresi yaparsa işi biter.Tabii hemen olmaz bu 5 gün dövüşebilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık