Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Yok yahu değişik bir manga olsun, ezik ana karakter level atlasın. 2-3 kişinin rekabet ettiği bir şey de olur. 1 kız 3 adam gibi falan.

Nisekoi kanser etmedi mi ama? Sinsi Onedera kaybetti tek güzel noktası buydu.
Etmez mi ? :D Ben bu kadar uzatılmış sulandırılmış seri görmedim.Mangakası tam troll resmini gördüm.Adamı bıraksalar o kısır konuya 1000 bölüm çizerdi bence ama bırakmamışlar belli ki. :D

@Daredewill Ezik ana karakterin iyice ezikleştiği sonra patladığı bir manga atayım. Ne kadar alakalı olur bilemem ama zamanında severdim. İçinde çok dehşet sayko bir kız karakter barındırır; Aku no Hana.
Shoujo serilerden sevdiğimi sorarsan Ao Haru Ride.
Diyosan ki romantizm ve ilişkiler konusunda zilyon karakterle gelen über olaylarla mindfuck yaşamak istiyorum. O zaman NANA derim.

@Daredewill Ezik ana karakterin iyice ezikleştiği sonra patladığı bir manga atayım. Ne kadar alakalı olur bilemem ama zamanında severdim. İçinde çok dehşet sayko bir kız karakter barındırır; Aku no Hana.
Shoujo serilerden sevdiğimi sorarsan Ao Haru Ride.
Diyosan ki romantizm ve ilişkiler konusunda zilyon karakterle gelen über olaylarla mindfuck yaşamak istiyorum. O zaman NANA derim.
Hana'yı okudum ya, güzel seridir. Şu diğer ikisine bakayım anime mi manga mı öneriyorsun?

Hana'yı okudum ya, güzel seridir. Şu diğer ikisine bakayım anime mi manga mı öneriyorsun?
Ao Haru Ride'ın ikinci sezonu yok mangadan devam etmen gerekiyor. NANA'nın da animesinden sonra mangaya geçmek gerekiyor. NANA da müzik grupları olduğundan dolayı animeyi izlemen daha iyi, şarkıları duyman için. Ao Haru Ride'ın da animesi güzel. Animelerini izleyebilirsin. NANA için ilk bir kaç bölümünde sıkılabilirsin ama devam et kesinlikle olaylar kızışacak.

Manga okumak isteyenler için tavsiye. Kısa ve güzel seriler.
Amerikan filmi tadında kısa bir seri. http://tortuga-ceviri.com/okuma/series/zennou-no-noa/
GTO'nun ilk başlangıcı Ryuuji ve Onizuka'nın tanışma hikayesi. http://tortuga-ceviri.com/okuma/series/bad-company/

Ao Haru Ride'ın ikinci sezonu yok mangadan devam etmen gerekiyor. NANA'nın da animesinden sonra mangaya geçmek gerekiyor. NANA da müzik grupları olduğundan dolayı animeyi izlemen daha iyi, şarkıları duyman için. Ao Haru Ride'ın da animesi güzel. Animelerini izleyebilirsin. NANA için ilk bir kaç bölümünde sıkılabilirsin ama devam et kesinlikle olaylar kızışacak.
Bunları not ettim, indirip bakarım. Teşekkürler.

Battle Royale okuyorum da anlamadığım. Bu Kriyama niye hiç konuşmuyor la :D ?
Bir de şu bomba yapan çocuk orada bombayı patlattı baya büyük bir patlamaydı nasıl ölmedi la arabanın içinde dışarı çıktı. Aşırı mantıksız yani öyle bir patlama da araba mı kalır la hadi çıktın adam da çizik yok :D 66 yı okudum en son çok değişik şeyler oluyor bir de en sevmediğim karakter Shuya denen salak çocukla yanın da ki kız la :D

Priest okuyorum. Çizimleri o kadar gözüme batıyor ki okuyası gelmiyor insanın. Konusu fena sayılmaz ama çizimler yüzünden bırakacağım sanırım. Hristiyanlık klişeleri de sıkıcı gelmeye başladı artık.

Manga değil de novel hakkında soracam.Release that witch okuyan var mı?Başlasam mı okumaya.İyi puanı var .Baya populer olmuş .Türkçesi varsa iyi olurdu :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık