Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Geçenlerde çıktı bölüm. Ben bugün okudum. Bundan önceki bölüm mantıksız gelmişti ama en son bölümde çoğu şey açıklığa kavuştu.
Bakayım madem bende.
Edit: Oha ben en son 91 i okumuşum şimdi 92 ye baktım da geçmiş zamanı anlatmışlar. Bunlar titan gücüyle savaşıyorlarmış. Rignerler ve o maymun titan ilginçleşmeye başladı iyice : D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dorohedoro. Muazzam seri.
Başlamıştım bir ara o seriye.Ne olduysa bir anda yarıda kesmiştim.Çizim konusunda niyeyse pek sarmadı bana ki serilerin çizimleri benim için hiç değerli değildir.15 bölüm falan okudum.En son bir tane ceset mi ne bulmuşlardı işte onu eğitmeye mi ne çalışıyorlardı.

Hatırladım şimdi.Sun ken Rock daha cazip geldiği için ona başlamıştım.Dorohederoya da başlarım tekrar elimdeki seriler bitince.

Başlamıştım bir ara o seriye.Ne olduysa bir anda yarıda kesmiştim.Çizim konusunda niyeyse pek sarmadı bana ki serilerin çizimleri benim için hiç değerli değildir.15 bölüm falan okudum.En son bir tane ceset mi ne bulmuşlardı işte onu eğitmeye mi ne çalışıyorlardı.

Hatırladım şimdi.Sun ken Rock daha cazip geldiği için ona başlamıştım.Dorohederoya da başlarım tekrar elimdeki seriler bitince.
İlerledikçe seri daha iyi oluyor. "Aaaa bu böyle miymiş" " :O Çok mantıklı" tepkileri klasiktir. :oleyo2:

iyi akşamlar herkese
Güncelden takip ettiğim Kingdom Gintama Black clover gibi mangaları hızlı yukleyen ingilizce manga sitesi arıyorum önerisi olan var mı acaba

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık