Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Bu ikisi yüzünden diyorum zaten. :D Bana daha çok seri böyleymiş gibi geldi elbet vardır yani.
Girls bitirdim bu arada geçenlerde.Sen sonunu niye beğenmemiştin ? Ana karakter sonlarda mallaştı gerçi.
En sonda bile kraliçe hırsızı indirdi daha ne olsun. Çeteci çocuk iyiydi ama. Aşk üçgenleri falan sıktı yahu hem eleman ezik geldi ezik gitti.

En sonda bile kraliçe hırsızı indirdi daha ne olsun. Çeteci çocuk iyiydi ama. Aşk üçgenleri falan sıktı yahu hem eleman ezik geldi ezik gitti.
Dal dal en başlarda pek sevmiyordum da sonradan ısındım ona ayıp etti.O bunalım kısımlarını beğendim.Çizimler güzeldi.
Kızlar bunu aldı sıfırdan adam etti sonra hıyar kızların hepsini reddetti işi kalmayınca. :/
Yalnız bazı karakterler eğreti durmuyor değildi.Şu köpek seven gangster falan hiç beklediğim gibi çıkmadı.

Dal dal en başlarda pek sevmiyordum da sonradan ısındım ona ayıp etti.O bunalım kısımlarını beğendim.Çizimler güzeldi.
Kızlar bunu aldı sıfırdan adam etti sonra hıyar kızların hepsini reddetti işi kalmayınca. :/
Yalnız bazı karakterler eğreti durmuyor değildi.Şu köpek seven gangster falan hiç beklediğim gibi çıkmadı.
Nisekoi'yi bitirdin mi? Onu çok uzattılar ya. Ezik eleman güçlenen manga ararsan İppo en iyisi. Green Boy'u da sevdim ben okuyabilirsin. Dal dal'ı tutuyordum ama olmadı. Eleman bari bir turnuvaya falan katılıp bir halt başarsaydı. Seri sonlara doğru çok şekil değiştirdi.

@Millennium Wizard @Daredewill Tam tersi durumlarda geçerli shoujo mangalarında. Maid -sama misal. Mutlaka iki taraftan biri müthiş güçlü, ulaşılmaz, şöhretli olacak. Klişe işte. Tutuyor ama her seferinde.
Klişe satıyor diye zaten risk almıyorlar gerçi onlar da haklı. Bize manga önersene? Ben dizilerde bile bu 2. adamları daha çok seviyorum kaybedeceği kesin hemen hemen ama onları tutmak daha hoş oluyor, daha sınır tanımaz oluyorlar.

Nisekoi'yi bitirdin mi? Onu çok uzattılar ya. Ezik eleman güçlenen manga ararsan İppo en iyisi. Green Boy'u da sevdim ben okuyabilirsin. Dal dal'ı tutuyordum ama olmadı. Eleman bari bir turnuvaya falan katılıp bir halt başarsaydı. Seri sonlara doğru çok şekil değiştirdi.

Klişe satıyor diye zaten risk almıyorlar gerçi onlar da haklı. Bize manga önersene? Ben dizilerde bile bu 2. adamları daha çok seviyorum kaybedeceği kesin hemen hemen ama onları tutmak daha hoş oluyor, daha sınır tanımaz oluyorlar.
Shoujo manga mı istiyorsun?

Onu bitireli çok oldu bunu sizden duyunca okudum.İppo okumuyorum boksun animesi daha iyi izlerken bilmemek heyecan verici belki animesi bir gün tamamen biter.
Girls en başları iyiydi sonra da fena değildi ama eleman evrimini tamamlayıp evine kimse gitmeyince eski tadı alamadım sanki.Çizimleri güzeldi ama.Bazı olaylar abartılmış ama ana karakterler iyiydi.Dediğine bakayım ilgimi çekerse okurum.

Shoujo manga mı istiyorsun?
Yok yahu değişik bir manga olsun, ezik ana karakter level atlasın. 2-3 kişinin rekabet ettiği bir şey de olur. 1 kız 3 adam gibi falan.
Onu bitireli çok oldu bunu sizden duyunca okudum.İppo okumuyorum boksun animesi daha iyi izlerken bilmemek heyecan verici belki animesi bir gün tamamen biter.
Girls en başları iyiydi sonra da fena değildi ama eleman evrimini tamamlayıp evine kimse gitmeyince eski tadı alamadım sanki.Çizimleri güzeldi ama.
Nisekoi kanser etmedi mi ama? Sinsi Onedera kaybetti tek güzel noktası buydu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık