Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Attack on Titan'ın son 3 sayfası içimin yağlarını eritti resmen. Aylık olması iyi mi kötü mü bilmiyorum bunun.

Shingeki no Kyojin 87
40. Sayfadaki plot twist harikaydı. The Owl'un titan formu neden Eren'in titanıyla aynı acaba?

Bu teknoloji falan varsa en baştan her şeyi orta çağ gibi gösterip kandırdılar bizi, hepsi rüyadan farkı mı var?
Kandırmak farklı, hikâyeyi yavaş yavaş aydınlatmak farklı. Sonuçta mangakanın doğaçlama ilerlemediği belli. Daha en başından hikâyeyi belirlemiş. Son sayılardaki riskli konularla manga tepetaklak olabilirdi ama bence mangaka gayet iyi kotardı.
Bu arada belirtmeden geçmeyelim. Eren'in titanının adı Shingeki no Kyojin'miş.

Kandırmak farklı, hikâyeyi yavaş yavaş aydınlatmak farklı. Sonuçta mangakanın doğaçlama ilerlemediği belli. Daha en başından hikâyeyi belirlemiş. Son sayılardaki riskli konularla manga tepetaklak olabilirdi ama bence mangaka gayet iyi kotardı.
Bu arada belirtmeden geçmeyelim. Eren'in titanının adı Shingeki no Kyojin'miş.
Ben bunu sevmedim, geçmişe dönüp hata aramaya uğraşmam ama o orta çağ havası hepsi bitti. En baştan dışarının ipucunu falan hiçbir şeyi vermedi, kandırdı resmen. En başından beri dış dünya ve iç dünyayı beraber götürse helal olsun derdim. Devlerin, insanlığın ayakta kalmak için mücadelesinin hiçbir anlamı kalmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık