Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Seriyi bırakmama rağmen şöyle baktım ve sövdüm. Baştan beri devam edenleri düşünemiyorum skjskjsk.
Çizer sıkılmış herhalde baya
Bayağı bi sıkılmış olmalılar böyle bir final yapmak için.. Bari fantastik bir şey olsaydı, öbüşselerdi falan o da olmadı :( Bleach'dan sonraki ikinci fiyasko. İnş. Noblesse, Tog falan batırmaz böyle.

Bayağı bi sıkılmış olmalılar böyle bir final yapmak için.. Bari fantastik bir şey olsaydı, öbüşselerdi falan o da olmadı :( Bleach'dan sonraki ikinci fiyasko. İnş. Noblesse, Tog falan batırmaz böyle.
Bakalım göreceğiz. ToG'u da amma övdünüz yahu :( Başlarını beğenmemiştim. Bir göz atayım bari :D
Noblesse de büyük ihtimal Rai'yi kötü bir son bekliyor :(

Bakalım göreceğiz. ToG'u da amma övdünüz yahu :( Başlarını beğenmemiştim. Bir göz atayım bari :D
Noblesse de büyük ihtimal Rai'yi kötü bir son bekliyor :(
İlk sezonunu okudum Tog'un ama onunda ilk sezon güzeldi. 2. sezon daha da güzelmiş. Onda sabret ve oku bence.
Başından beri Rai'yi hep kötü son bekliyor ama bir türlü gerçekleşmedi. Bırak olsun o da rahatlasın :(

İlk sezonunu okudum Tog'un ama onunda ilk sezon güzeldi. 2. sezon daha da güzelmiş. Onda sabret ve oku bence.
Başından beri Rai'yi hep kötü son bekliyor ama bir türlü gerçekleşmedi. Bırak olsun o da rahatlasın :(
Lord'la Rai evlenecek Frankenstein da nikah şahidi olacak.
Al sana iyi son...
Yok ya bu da kötü bir son :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık