Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Öğrenme aşaması da akıllara zarar. Şöyle yapacaksın felan dedi komutanı, 5 dk sonra kullandı eleman :DKi'yi öğrenmesi için olayların arasına nefes payı bile bırakmamış mangaka. Resmen şu düşmanları eğitim arcı için kullanıyor mangaka ha. Eksiklerine rağmen güzel yine de ya. Fairy Tail'den güzel hiç yoktan.
Aynen çok hızlı gidiyor. Yami, yapacaksın dedim sana, deyince yaptı eleman. Hele 5 duyunun hepsini kullanacaksın deyip hemen kavrayıp becermesi garip. 2-3 gün zorlayıpta becereydi bari. Aklında 200'e kadar bitirme falan mı var anlamadım. Sıralamasıda gayet iyi dergide.

@twei Hero Academia'nın ilk bölümleri okudumda sonrası gelmedi. Ama aklımda, okumayı düşünüyorum.

Güzel fikirmiş gerçekten saol ama ben D. leri tutmuyorum ki.
Şu iki seri güzel mi, tavsiye ediyor musun?
O D. Donquixote'nin kısaltması bea :D

Bence iyi gidiyorlar. Hero academia shounen olarak benim hoşuma gitti. En son dün 81. bölüme baktım galiba. Türkçesi nerelerdedir bilmiyorum tabi :S All Might'ı atayım belki başlarsın :D
Yada dur sana bunu mu atsam :T

Gerçi itfaiye şeysinin son bi kaç bölümünü okumadım, başka şeyler girmişti. 16-17 bölüm bişey var galiba. Çizim tarzı hoşuma gitmişti benim :D Hikayesi de idare eder. Dünyada bi yeni bi hastalık var. Yanarak ölmek :D Bildiğin insanlar kalp krizi geçirir gibi bi anda tutuşuyorlar :D Ama alt metni gelişiyor bi kaç bölümde.

@twei Hero Academia'nın ilk bölümleri okudumda sonrası gelmedi. Ama aklımda, okumayı düşünüyorum.
Bazen çok oldu bitti şeyler oluyor tabi ama öyle haftalık bi okuyup geçiyorum. Bunda da sanki Hsdk'daki Satsujinken Katsujinken olayları seziyorum.

Bazen çok oldu bitti şeyler oluyor tabi ama öyle haftalık bi okuyup geçiyorum. Bunda da sanki Hsdk'daki Satsujinken Katsujinken olayları seziyorum.
HSDK da dövüş sanatlarında öldürmeyi seçen ve seçmeyen olarak ayrılıyor da Hero Academia da kahramanlar arasında mı buna benzer bir durum var?

HSDK da dövüş sanatlarında öldürmeyi seçen ve seçmeyen olarak ayrılıyor da Hero Academia da kahramanlar arasında mı buna benzer bir durum var?
Kahramanlar arasında değil. Bazı kötüler garip bi farkındalık yaratmaya çalışıyorlar toplum üzerinde. Bunda da ölüm ve hayat yumruğu gibi bişeyler olacak gibi hissettim :S Bi taraf planları için öldürmeyi göze alıyor. Gerçi henüz ölen görmedik, belki de daha erkendir ileride görürüz. Taraf değiştirmeler de olacak gibi ama du bakalım.

Holyland'ı sevmemiştim, psikolojik sevmiyorum :T Gerçi yine de 140 bölüm okudum :D Şu an beklemede.
Doğru psikolojik yönü daha kuvvetli bir manga. Bir o kadar da gerçek. İnsanlar gerçek, dövüşler gerçek. Mangaka dövüş sanatları konusunda tez yazacak kadar bilgi toplamıştır herhalde bu mangayı çizerken. :D Sevdiğim yönü de oydu zaten benim. Favori dövüş serim Holyland o yüzden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık