Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Black Clover da 10 numara gidiyor. Ana karakterini hiç sevmediğim ama bir dolu sağlam yan karakter var.
Düşmanların lideri dandirik çıktı yalnız :(

Hisoka mı saçmalama ben çok seviyorum. Tadokoro, Nikimi falan tırt yani Hisokaya göre kaplumbağayı nasıl kesti öyle yav .. :D bu arada nick mi değiştirdin yeni tanıdım seni :D
Kablumğaya yazık değil mi, şahsen benim hiç canım çelmedi. Hisako'ya gelince yancı işte bildiğin, yahu birine hayran olursun ama o kadar da ezik olunmaz ki. Kendi kendini kısıtlamış Nakiri'yi ulaşılmaz bir yere koyup, yıllarca köleliğini yapmış işte. Megumi'de ezik ama en azından doğal eziklerden.:D

Evet artık yeni nickim bu. Kötü mü?

Soma gizem zaten ama ben şeyi merak ediyorum. Bu cilt kapakları var ya biriyle yemek savaşına girecek adını unuttum adamın ya neyse ortada kızıl saçlı bir kız var kim ki o kız kardeşi falan mı çıktı ortaya ?
@Daredewill mesela son yemek yarışında Hayamadan çok Kurokiba nın alacağını düşünüyordum. Soma nın kaybedeğini tahmin ettim de Kurokiba çok sağlamdı. :D
Ben o bölümleri çıktığı zaman okuduğum için şimdi tam anımsayamadım kiminle kapışacağını :D Rindou da harbiden Souma'nın kardeşi olabilirdi. Bence sırıtmazdı :D
@Daredewill Belki aynı mahallede büyümüşlerdir. Çocuğun gözler kapalı olunca bi gizem var gibi oluyor tabi :D

Ben güncel takip ediyorum. Şuan çeviren grup var sanırım. Hatta bayağı hızlı gidiyorlar. Haftada 1 cilt şeklinde.

@Kyouka Suigetsu
Nereden güç gelecek diyordum Ki olayına girdi. :)
Manganın bu aşırı gaz durumu aslında ana karakteri sevmememi sağlıyor. Sürekli ana karaktere yol açılıyor felan. En farklı ve en değişken rol oynayabilecek yetenek ona gitmiş öyle olması doğal da Büyü İmparator'unun elinden adam kaçıran birine son darbeyi vuracak gibi görünüyor. Umarım öyle olmaz :D En azından her hafta bol aksiyonlu bölüm okuyoruz. Yalnız olaylar nerden nereye geldi. Veletlerin kaçırılma vakasından son boss olabilecek kişiyle kapışma noktasındayız şuan.

Ben güncel takip ediyorum. Şuan çeviren grup var sanırım. Hatta bayağı hızlı gidiyorlar. Haftada 1 cilt şeklinde.

@Kyouka Suigetsu
Nereden güç gelecek diyordum Ki olayına girdi. :)
Manga Tr den okuyorum ben Kebap Fansup yazıyor onlar çeviriyor herhalde en son 109 çevirmişler.
Kablumğaya yazık değil mi, şahsen benim hiç canım çelmedi. Hisako'ya gelince yancı işte bildiğin, yahu birine hayran olursun ama o kadar da ezik olunmaz ki. Kendi kendini kısıtlamış Nakiri'yi ulaşılmaz bir yere koyup, yıllarca köleliğini yapmış işte. Megumi'de ezik ama en azından doğal eziklerden.:D

Evet artık yeni nickim bu. Kötü mü?
Kız Tanrının dili ne yapsın benim de çekmedi de ne bileyim çizimlerden midir nedir? Etkilendim yani ayrıca nick güzel olmuş ama diğeri daha güzeldi. :D
Ben o bölümleri çıktığı zaman okuduğum için şimdi tam anımsayamadım kiminle kapışacağını :D Rindou da harbiden Souma'nın kardeşi olabilirdi. Bence sırıtmazdı :D
@Daredewill Belki aynı mahallede büyümüşlerdir. Çocuğun gözler kapalı olunca bi gizem var gibi oluyor tabi :D
Peh ya biz baya geriden geliyoruz herhalde cilt kapağında öyle sandım. Kurokiba bence iyi ya seviyorum ben yemek yaparken falan çok fena :D

Manganın bu aşırı gaz durumu aslında ana karakteri sevmememi sağlıyor. Sürekli ana karaktere yol açılıyor felan. En farklı ve en değişken rol oynayabilecek yetenek ona gitmiş öyle olması doğal da Büyü İmparator'unun elinden adam kaçıran birine son darbeyi vuracak gibi görünüyor. Umarım öyle olmaz :D En azından her hafta bol aksiyonlu bölüm okuyoruz. Yalnız olaylar nerden nereye geldi. Veletlerin kaçırılma vakasından son boss olabilecek kişiyle kapışma noktasındayız şuan.
Güçlü adamlarla bu kadar erken karşılaşmalarını ben yadırgadım açıkcası. Belki altından başka şeyler çıkar. Büyünün herşey olduğu bir evrende büyü kesebilen bir yeteneğin olmasıyla bile ilerleyebilirdi ama böyle bir şey yaptı. Shonen de "Ki" olmazsa olmaz diye mi düşündü ne yaptı? :D

Güçlü adamlarla bu kadar erken karşılaşmalarını ben yadırgadım açıkcası. Belki altından başka şeyler çıkar. Büyünün herşey olduğu bir evrende büyü kesebilen bir yeteneğin olmasıyla bile ilerleyebilirdi ama böyle bir şey yaptı. Shonen de "Ki" olmazsa olmaz diye mi düşündü ne yaptı? :D
Öğrenme aşaması da akıllara zarar. Şöyle yapacaksın felan dedi komutanı, 5 dk sonra kullandı eleman :DKi'yi öğrenmesi için olayların arasına nefes payı bile bırakmamış mangaka. Resmen şu düşmanları eğitim arcı için kullanıyor mangaka ha. Eksiklerine rağmen güzel yine de ya. Fairy Tail'den güzel hiç yoktan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık