Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Blade of the immortal animesi manga uyarlaması di mi? Bir de mangası 145.bölümden sonrası çevrilmedi mi türkçeye?

Soma'da bazen çok fazla açıklama oluyor
Soma gizem zaten ama ben şeyi merak ediyorum. Bu cilt kapakları var ya biriyle yemek savaşına girecek adını unuttum adamın ya neyse ortada kızıl saçlı bir kız var kim ki o kız kardeşi falan mı çıktı ortaya ?

@Daredewill mesela son yemek yarışında Hayamadan çok Kurokiba nın alacağını düşünüyordum. Soma nın kaybedeğini tahmin ettim de Kurokiba çok sağlamdı. :D

Soma gizem zaten ama ben şeyi merak ediyorum. Bu cilt kapakları var ya biriyle yemek savaşına girecek adını unuttum adamın ya neyse ortada kızıl saçlı bir kız var kim ki o kız kardeşi falan mı çıktı ortaya ?

@Daredewill mesela son yemek yarışında Hayamadan çok Kurokiba nın alacağını düşünüyordum. Soma nın kaybedeğini tahmin ettim de Kurokiba çok sağlamdı. :D
@twei
Orada bir çocuk var ya İbu bilmem bir şeydi adı, ben ondan hep boss havası sezdim ama bir halt çıkmadı şimdiye kadar. Sadece arada 7. ile gizemli konuşuyor.

Hayama'nın 1. olacağı belliydi, diğer çocuk Soma'nın ikizi gibi zaten. Erina'nın yancısını hiç sevmiyorum.

@twei
Orada bir çocuk var ya İbu bilmem bir şeydi adı, ben ondan hep boss havası sezdim ama bir halt çıkmadı şimdiye kadar. Sadece arada 7. ile gizemli konuşuyor.

Hayama'nın 1. olacağı belliydi, diğer çocuk Soma'nın ikizi gibi zaten. Erina'nın yancısını hiç sevmiyorum.
Hisoka mı saçmalama ben çok seviyorum. Tadokoro, Nikimi falan tırt yani Hisokaya göre kaplumbağayı nasıl kesti öyle yav .. :D bu arada nick mi değiştirdin yeni tanıdım seni :D

Buradaki kızı diyorsan.
Seçkin onludan biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık