Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Martial Peak.
Esas oğlanın zihinsel beceriler en başından itibaren +9 ve item basa basa ilerliyor. İtemlerinin yanmıyor oluşu bir yana, her ırkın yetenek setini de kullanabiliyor.
Yan karakterler desen npc'den hallice. Bir noktadan sonra atlaya atlaya 1089. bölüme geldim ve ne göreyim? Ulaşmayı hedeflediği noktaya varması için çıktığı yolun henüz başlarında.
Devasa memelere sahip kadınların mc'yi görünce birden şelaleye dönmelerine girmiyorum bile.

Bu seriyi okuyup keyif alabilir misiniz? Neden olmasın, orası sizin bileceğiniz iş ama bu seriyi okumaya ayıracağım vakti, başka saçmalıklara ayırabilirdim. Yazık oldu.

Son düzenleme:
Feng shen ji'ye başladım ve 3 bölümünü okudum. Gayet güzel gidiyor şimdilik.

Jujutsu Kaisen konusunda emin değilim. 20 bölüme yakın okudum biraz hızlı gelişiyor. Ayrıca karakterlerin hiçbiri etkileyici değil.

Baki ise ilginç bir şekilde hoşuma gitti, şimdilik devam etmeyeceğim fakat ileride mutlaka okuyacağım.

Çook uzun zamandır Vagabond okumak istiyorum ama anladığım kadarıyla finalini vermemiş, myanimelistte de on hiatus yazıyor. Okumayı çok istiyorum ama Miura'nın vefatı ile Berserk'in yüreğime düşürdüğü acıdan sonra cesaret edemiyorum.

Tokyo'daki 1.koloni bölümlerini seviyor musun? Bana çok uzatılıyor gibi geldi.
Diğer arclara göre daha sakin geçiyor, bir de megumi kısmı biraz uzatıldı ama daha arcın başındayız. Maki, hakari falan gözüktüğünde gene shibuya havasına girer. Yine de şu anki bölümler bile Op"dan bin kat daha iyi bence.
Bu arada Hajime Kashimo karakterine de baya hypelandım ben. Muhtemelen ileriki bölümlerde sukuna ile vs sini görücez.

Martial Peak.
Esas oğlanın zihinsel beceriler en başından itibaren +9 ve item basa basa ilerliyor. İtemlerinin yanmıyor oluşu bir yana, her ırkın yetenek setini de kullanabiliyor.
Yan karakterler desen npc'den hallice. Bir noktadan sonra atlaya atlaya 1089. bölüme geldim ve ne göreyim? Ulaşmayı hedeflediği noktaya varması için çıktığı yolun henüz başlarında.
Devasa memelere sahip kadınların mc'yi görünce birden şelaleye dönmelerine girmiyorum bile.

Bu seriyi okuyup keyif alabilir misiniz? Neden olmasın, orası sizin bileceğiniz iş ama bu seriyi okumaya ayıracağım vakti, başka saçmalıklara ayırabilirdim. Yazık oldu.
Ben okurken oldukça zevk alıyorum. Manganın olayı kafa yormak değil. Çerezlik okuyup zevk almak. Dediğin gibi karakter başından beri +9 itemlerle geziyor full. Her seferinde bir şekilde kurtulacağını biliyorsun ve çoğu zaman imkansız durumlarda ana kozlarını dahi kullanmadan çıkıyor. Ancak serinin en sevdiğim yanı diğer Çin serilerinin aksine sürekli 999 kat güçlü adamları yenerek ilerlemiyor. Genelde 1 veya 2 küçük alem üstü adamları ezip geçiyor(başlar hariç). Ve sık sık güçsüz odluğunu hissediyorsun. Kaçmak konusunda oldukça iyi ve güçlü kişilerden kaçarak kurtulup daha sonra dönmesi oldukça hoş. Ancak benim okumaya devam etme sebebim bunlar değil. Tamamen çıtır çerez olması. Gerçi 1700den fazla bölüm okudum nasıl çerez oluyorsa artık :flaugh:. Seriyi anlamak için tamamen okumaya gerek yok. Ben bir kaç aylık aralar vererek öncesi tamamen unutup devam etmeme rağmen hiç kopukluk yaşamıyorum. Okumak için zihnimi yormama gerek kalmıyor böylece. Kafa dağıtmak isteyenlere net önerimdir. Düşünmeden okuyabileceğiniz en açık(karmaşık değil .d) ve en az saçma (çin) seridir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık