Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Op ile alakalı bir şey demiyorum sadece bu serinin eleştirilme motivasyonu "favori serimi geçmiş lanet gelsin" tarzı bir şey değil diyorum. Kale almaya değecek bir seri değil Oda paragöz bir adam değilse iplemez paragöz bir adamsa gtü sıkar Toei'nin enseye yapışır.
Paragöz bir adam olduğu için Toei ile çalışıyor zaten.Acein ölümünü mahvetmişler diyen adam hala niye Toei ile çalışsın ?

Ben mi dertleneyim kıral.Bırak sahibi dertleneyim ki dertlendiğini sanmıyorum.Ben olsam dertlenirdim tabi.Ben Naruto ile falan kapışırken çöp bir seri benim serime resmen köpek çekiyor.
Ben fakirim zengin kafasını anlamam olum. Oda gelmiş geçmiş en zengin mangaka bile olabilir hani bir tek DB geçmişse geçmiştir. Adam paragöz biri değilse karakter olarak, paradan yana bir derdi olacağını sanmıyorum bu yüzden uğraşmaz yani.

Oda'nın bu satışları görüp bir şeyleri sorgulaması gerekiyor. Bir kere geçildikten sonra artık liderliğinde bir garantisi yok. Yine satmaya devam edecektir seri ama o eski şaşalı günlerini görebilir mi emin değilim, son savaşın ne kadar iyi olacağına bağlı birazda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık