Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Kny'yi şişiren kitle şimdi de twitterda Aot'u gelmiş geçmiş en iyi anime ilan etmeye başlamış xd
Bunlardan böyle kaliteli bir seçim beklemezdim kabul edilebilir bir şey demişler en iyisi olmasa bile en iyilerinden biridir SNK. Mangasının ilk 90 bölümlük kısmının verdiği hissiyat çok başkaydı özellikle.

Bunlardan böyle kaliteli bir seçim beklemezdim kabul edilebilir bir şey demişler en iyisi olmasa bile en iyilerinden biridir SNK. Mangasının ilk 90 bölümlük kısmının verdiği hissiyat çok başkaydı özellikle.
Kesinlikle kötü seri değil Kny ile mukayese bile etmem ama haddinden fazla övüldüğünü düşünüyorum. Yani gelmiş geçmiş falan çok geliyor bana yoksa ben de takip ediyorum seriyi.

Kıskanmayin lan.Oda da kendine ağlasın.Serisini bu kadar popüler yapan şey MF arkı ve dövüşleri iken gidip saçma salak dramlar ve peygamberlik hikayesi çizmesymiş.

Ufotable One Piece'i devir alsa emin olun OP uçar gider, her zaman ki satışların misli misli üstüne koyarak ilerler. OP'un kemik kitlesi de epey artar. Güzelim seriyi p*ç eden toeiden nasıl tiksindiysem yıllardır OP animesini izlemiyorum siz düşünün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık