Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Ben fakirim zengin kafasını anlamam olum. Oda gelmiş geçmiş en zengin mangaka bile olabilir hani bir tek DB geçmişse geçmiştir. Adam paragöz biri değilse karakter olarak, paradan yana bir derdi olacağını sanmıyorum bu yüzden uğraşmaz yani.
Bir bölümde 8 tane bir daha gozukmeyecek karakter tasarımı yapan adam rengarenk paraları ile aynı yatakta yarıyordur.Karısını koltukta yatırır bu.

Ben Oda'nın öz eleştiri falan yaptığını sanmıyorum, editörleri zaten sıraya girmiş kim daha iyi pohpohlayacak diye.

Ben Oda'nın öz eleştiri falan yaptığını sanmıyorum, editörleri zaten sıraya girmiş kim daha iyi pohpohlayacak diye.
Adamı en son doğru düzgün eleştiren editörü Sabaody arcının sıkıcı olduğunu söyleyen ve bunun üzerinden 12 yıl geçmiş.Shuehisha One Piece gibi bir seriyi kaybetmek istemeyeceği için şuan ki durumda hiçbir editörün Oda'ya eleştiride bulunabileceğini sanmıyorum.

Adamı en son doğru düzgün eleştiren editörü Sabaody arcının sıkıcı olduğunu söyleyen ve bunun üzerinden 12 yıl geçmiş.Shuehisha One Piece gibi bir seriyi kaybetmek istemeyeceği için şuan ki durumda hiçbir editörün Oda'ya eleştiride bulunabileceğini sanmıyorum.
Haklısın o konuda deyim yerindeyse Jump'ta tapıyorlar adama da ilginç olan ben eleştiri getirsem arclara en son laf edeceğim Sabaody'dir.

Üye silindi 1004

Paragöz bir adam olduğu için Toei ile çalışıyor zaten.Acein ölümünü mahvetmişler diyen adam hala niye Toei ile çalışsın ?
Jump karar veriyordur kimle çalışacağına. Hatta 10-15 yıllık anlaşmaları vardır. Jump dururken Oda affedersiniz ama kim köpek yani. Şirket ne derse o olur Oda “piki hissedar bey piki CEO bey” diyebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık