Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Kaş yapayım derken göz çıkardın :) Bu sefer de Kata'ya haksızlık yaptın. Zira Kata'yı Magellan'dan üstün yapan şeyler zaten hakisi. Onun yerine Magellan'ı hakili düşünmek en adilane olanı.
Benim dediğimin bir benzerini bu. :)
Ben Katakuri'yi ts öncesine göre düşündüm.
Sen ise Magellan'ı ts sonrasına göre düşünmüşsün.

Tam olarak dövüş şeklinde olmadı o olay. Ivankov ve Akainu 1 vs 1 attı.
Ivankov adına bu daha iyi ya :D

Ayrıca benle konuşurken üslubuna dikkat edersen sevinirim.
Üslubumda bir durum yok. Orada gülen surat ile şaka yaptığım bariz belli.

Jack=YC3, Who is Who= YC4 gibi sınıflandırmalar fanların oluşturduğu sınıflandırmalar.
Orası senin cevap verdiğin ace kumandan diyen adamın kastettiği buydu zaten. O seviyede yani gibisinden .. Kaldı ki sen kendin Who için Yc4 dedin. Sen de kullanıyorsun bu jargonu yani. Şİmdi kamu spotu gibi davranmanın bir anlamı yok.

Konuya dönecek olursak Magellan'ın kovaladığı ya da içeri tıktığı isimler elit yeni dünya korsanları idi. Günümüz tabiri ile kumandan level işte. Kumandan lafına çok takılmaya gerek yok. Üst düzey yeni dünya korsanı desek yeterli.

Ace zaten komutan seviyesi değil.
Yav bir git. :D :D Hee değil, WB boşuna bu adama o genç yaşında tümen emanet edip onu KK yapmak istemiş.

kata alır almasına da ben kesinlikle kolay bir dövüş olacağını sanmıyorum. magellan rahat yc2 hatta belki de yc1 seviyesi bir adam. kata deme sebebim de gözlem kaynaklı. kata aşağı yukarı kendi seviyesi olan karakterlere karşı avantajlı. ha ortama göre magellanın meyve kullanımı da daha işlevsel hale geliyor ama katanın silahlanmasının bunu aşabileceğini düşünüyorum

Ayda dünyası çok daha dar bir mekan Impel Down'a göre ? :D. Ayrıca Impel Down sanıldığı gibi dar bir mekan değil. Venom Demon formundayken bile hareket edebileceği geniş bir alan vardı
Niye ben impel down'da Magellan kazanır mı dedim ki :/ mesele darlık değil mekan değiştirebilme imkanı; orası zehirli mi oldu atla başka yere git, yerleri mi kapladı duvarlarda gez vs

Katakuri seride karşımıza çıkan ve kapışılan ilk sağ kol ya da yc1 seviyesi karakterdi.(WB tayfası veya roger'ın tayfayı saymıyorum. Güncel imparator tayfalarından bahseiyorum.) Bence forumda bu karakter fazla övülüyor elbette çok güçlü ancak daha ne king'in hibrid formunu ne shiryu'yu ne de ben beckmann'i gördük ki sona doğru çıkan karakterler her zaman daha güçlü olur. Bu değişmez kuraldır.
Benim tahminim de kata'nın alacağı yönünde ama magellan'a hiç muamelesi de çekilmesin dövüş kaybeden bir hiç ise xebec'de roger ile garp'a kaybetti o da hiç deriz. Bu mantıkla iş yürümez. Kata'nın anası ağlar magellan çok sıkıntılı bir güce sahip ama sonunda kazanan kata olur.

Sugar Daddy

Magellan için Shiryu'nun zaman atlaması öncesi haline hemen hemen eşit bir güç seviyesinde dediler. Shiryu zaman atlaması sonrasında birinci kumandan oduğuna göre magellan birinci kumandan seviyesinin bir tık altında kalıyor düşünüyorum yani Katakuri daha baskın yani şöyle söyleyeyim 10 savaş yapsalar 7'sini Katakuri alır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık