Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Sasaki, Who's Who mu ? Ne ? :) Who's Who ile eşleşen Jimbei, Ace'e çaylakken, Spade Korsanlarındayken kaybediyor. Ya da neyse berabere kalıyor. Wb'nin komutanları, Marco, Jozu, Vista bu doğru. Fakat Yk2 falan değil Vista. 1 Marco 2 Jozu 3'te Vista eğer yaşasaydı Kaptan da zamanla Ace olurdu Beyazsakalın ölümüyle.
Tabi ki Who's Who falan bir nebze abartı ama Jinbei'nin hakkını vermek lazım adamın MF Aka karşısında ki performansı Ace'in Aka performansını bir kaç kez katlayabilir :D

Magellan'ın güncel halini bilmiyoruz.
Karşılaştırmanın adil olması için Katakuri'yi zaman atlamasından önceki güç seviyesine getirmek gerekir. Yani Katakuri gözlem ve silahlanma haki kullanmayacak, sadece fiziksel gücünü ve meyve yeteneklerini kullanacak.
Böyle olursa vs berabere biter. İki tarafta çok yıpranır.
Katakuri kazansa bile, mutlaka Magellan'ın zehiri ona bulaşmıştır diye düşünüyorum. En sonunda ikiside kaybeder.
Kaş yapayım derken göz çıkardın :) Bu sefer de Kata'ya haksızlık yaptın. Zira Kata'yı Magellan'dan üstün yapan şeyler zaten hakisi. Onun yerine Magellan'ı hakili düşünmek en adilane olanı.

Sasaki, Who's Who mu ? Ne ? :) Who's Who ile eşleşen Jimbei, Ace'e çaylakken, Spade Korsanlarındayken kaybediyor. Ya da neyse berabere kalıyor. Wb'nin komutanları, Marco, Jozu, Vista bu doğru. Fakat Yk2 falan değil Vista. 1 Marco 2 Jozu 3'te Vista eğer yaşasaydı Kaptan da zamanla Ace olurdu Beyazsakalın ölümüyle.
Ace'in potansiyelini yok saymıyorum zaten. Vista ikincidir, üçüncüdür o da fark etmez. Sasaki ve Who is Who gücündedir de demedim, tayfasında o konumdadır dedim. :d

Son düzenleme:
Magellan dedim. Öyle çok tartışacak bir donem yok. Ama Katakuri'nin doğru düzgün uzak saldırısı yok ve kolay kolay dokunamaz Magellan'a.
Bişey değil donutlar bozulacak :hıh:

Ama Magellan'ı severim. Asıl neden bu.

Shiryu haricinde hiçbiri komutan etmez. Shiryu da gördüğümüz en güçlü esirdi zaten.
Kardeş Ace resmi olarak YC2 zaten.

Shilliew da öyle. Ivankov da devrimci komutanı.

Jinbei de Ace ile karada berabere kalmış adam o da en az YC3 demektir bu da. Burada bir tek Crocodile sorgulanabilir. Diğerleri zaten öyle..

Who's Who ile eşleşen Jimbei, Ace'e çaylakken, Spade Korsanlarındayken kaybediyor.
KAybetmiyor berabere kalıyorlar. Haki olmayan zamanlarda balık adam olarak karada ateş logiasına karşı 3 gün dövüşüyor adam. Nasıl kaybetme o ?

Kaldı ki Jinbei'in Who's Who ile eşleşmesinin tek sebebi Monster Trio'nun önünü açmak için. Yoksa adam bir arc önce Big Mom tokatlıyordu. MF'de Akainu'nun magma yumruğunu tuttu hatta daha sonra o yumruğu yedi de ölmedi yani adam.

Ayrıca Ace'in çaylaklığı ile alakası yok Ace'in zaten Spade korsanlarında iken ödülü 500M ve adam savaş lordu olma teklifi alıyor. Ve Marineford ile Ace'in WB tayfasına katılması arasında bir kaç yıls adeceç.

Ace 17 yaşında denize açıldı 20 yaşında öldü yani nitekim, Jinbei ile dövüşü sonrasında WB tayfasına alınıyor zaten. Nitekim Jinbei en az 18-19 yaşında ki bir Ace ile dövüştü Ace'de bundan 1-2 yıl sonra öldü zaten gücü Marineford halinden çok farklı değil yani.

Gören de Ace 30 yaşında öldü de Jinbei de 17 yaş haliyle dövüştü sanır.

Bir kere Ace, WB'nin korsan kralı yapmak istediği birisi, WB bu çocuğa böyle bir umut bağladı ve de böyle bir potansiyel gördü ise Sasaki dengi falan demek kekoluktur. Ace net bir biçimde Marco'dan sonraki 2. adam gibiydi.

Bu arada Ace'i de hiç sevmem, aksine nefret ederim ancak gerçekler bunlar.

Jinbei de Ace ile karada berabere kalmış adam o da en az YC3 demektir bu da. Burada bir tek Crocodile sorgulanabilir. Diğerleri zaten öyle..

KAybetmiyor berabere kalıyorlar. Haki olmayan zamanlarda balık adam olarak karada ateş logiasına karşı 3 gün dövüşüyor adam. Nasıl kaybetme o ?

Kaldı ki Jinbei'in Who's Who ile eşleşmesinin tek sebebi Monster Trio'nun önünü açmak için. Yoksa adam bir arc önce Big Mom tokatlıyordu. MF'de Akainu'nun magma yumruğunu tuttu hatta daha sonra o yumruğu yedi de ölmedi yani adam.

Ayrıca Ace'in çaylaklığı ile alakası yok Ace'in zaten Spade korsanlarında iken ödülü 500M ve adam savaş lordu olma teklifi alıyor. Ve Marineford ile Ace'in WB tayfasına katılması arasında bir kaç yıls adeceç.

Ace 17 yaşında denize açıldı 20 yaşında öldü yani nitekim, Jinbei ile dövüşü sonrasında WB tayfasına alınıyor zaten. Nitekim Jinbei en az 18-19 yaşında ki bir Ace ile dövüştü Ace'de bundan 1-2 yıl sonra öldü zaten gücü Marineford halinden çok farklı değil yani.

Gören de Ace 30 yaşında öldü de Jinbei de 17 yaş haliyle dövüştü sanır.

Bir kere Ace, WB'nin korsan kralı yapmak istediği birisi, WB bu çocuğa böyle bir umut bağladı ve de böyle bir potansiyel gördü ise Sasaki dengi falan demek kekoluktur. Ace net bir biçimde Marco'dan sonraki 2. adam gibiydi.

Bu arada Ace'i de hiç sevmem, aksine nefret ederim ancak gerçekler bunlar.
Dostum zaten Jimbei'den bir üst lige çıkmıştır demek istedim 30 yaşındaki Ace falan ney ya ? :D Ace 2. Adam falan değil ayrıca. Marco'nun bir Jozu'nun ikinci komutan olduğu baya bariz.

Oda tümen numarası gücü yansıtmıyor diye bizzat kendi söyledi. Nereye resmi olarak YC2?
Jinbe de şu an dördüncü komutanla dövüşüyor, çapı belli. Shiryuu'yu kabul ettim (O dönem kesinlikle sağ kol etmezdi.)ama devrimci komutanları için aynısını söyleyemeyeceğim. Zaten İvankov dediğin Akainu'nun off-panelde aradan çıkardığı bir tip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık