Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Katakuri yakın dövüşe girerse yine alır ancak kendiside gider. Uyanış da çok etkili değil magellana karşı. Eritiyor zemini ve duvarları sonuçta ancak havadan mochi uzuvları çıkartması yeter kazanmasına.

Katakuri yakın dövüşe girerse yine alır ancak kendiside gider. Uyanış da çok etkili değil magellana karşı. Eritiyor zemini ve duvarları sonuçta ancak havadan mochi uzuvları çıkartması yeter kazanmasına.
Magellan'da Hydra atar ve vurduğunda sıçrıyor. Onun dışında ortamı gazla kaplar bitti gitti...

Shilliew için tehlikeli denmesinin sebebi sadist olmasıydı. Arada bir kafası atıp kendi adamlarını ve mahkumları kesiyordu. Bunun üstüne Magellan ile savaştı ve kaybetti böylece Magellan'da rütbe aldı geçirildi. Sonuç olarak Shiryuu da eski baş gardiyandı veya bir üst rütbeliydi...

Katakuri seride karşımıza çıkan ve kapışılan ilk sağ kol ya da yc1 seviyesi karakterdi.(WB tayfası veya roger'ın tayfayı saymıyorum. Güncel imparator tayfalarından bahseiyorum.) Bence forumda bu karakter fazla övülüyor elbette çok güçlü ancak daha ne king'in hibrid formunu ne shiryu'yu ne de ben beckmann'i gördük ki sona doğru çıkan karakterler her zaman daha güçlü olur. Bu değişmez kuraldır.
Benim tahminim de kata'nın alacağı yönünde ama magellan'a hiç muamelesi de çekilmesin dövüş kaybeden bir hiç ise xebec'de roger ile garp'a kaybetti o da hiç deriz. Bu mantıkla iş yürümez. Kata'nın anası ağlar magellan çok sıkıntılı bir güce sahip ama sonunda kazanan kata olur.
Öyle bir kural yok ilk gözüken yonkolar wb ile shanksti en güçsüzleri onlar mı şimdi. İlk gözüken shichibukai mihawkti en güçsüz o mu :(

Magellan'da Hydra atar ve vurduğunda sıçrıyor. Onun dışında ortamı gazla kaplar bitti gitti...

Shilliew için tehlikeli denmesinin sebebi sadist olmasıydı. Arada bir kafası atıp kendi adamlarını ve mahkumları kesiyordu. Bunun üstüne Magellan ile savaştı ve kaybetti böylece Magellan'da rütbe aldı geçirildi. Sonuç olarak Shiryuu da eski baş gardiyandı veya bir üst rütbeliydi...
Magellan ile Shiryuu'nun dövüştüğü geçmedi.

Ortamı gazla kaplanınca neden bitsin işi.
Birincisi katakurinin iyi kötü bir bağışıklığı , dayanıklılığı var bunun yanında atkısı ile zehirli havayı azda olsa yavaşlatabilir.
Bu olmasa dahi katakuri uyanış geçirmiş biri kendine duvardan sürekli olarak bir oksijen alanı yaratabilir.

Her ne kadar uyanış işe yaramaz desemde zehirin mochiyi eritip eritmeyeceği belli değil.

Bu savaşın kazananı katakuridir. Eski magellana gör kıyas yapıyorum yeni magellanı görmedik ve bahsedersek herkes düşündüğü seviyeye göre yargılar magellanı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık