Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Taraflardan birinde,

Bir türde zirve seviyesinde olmak üzere üç haki türünde de üst düzey kullanım
Ustaca mızrak kullanımı ki mızrakla yaptığı saldırılar direkt sela okutur
Yakın, orta ve uzak mesafeden köpek gibi dövüşebilecek yetenek
Zirve seviyede meyve kullanımı
Hayvan gibi dayanıklılık
Üst düzey soğukkanlılık
Dövüş içerisinde azmış moda girip çıldırma var.

Diğerinde,

Orantısız sıçma
Zehir
Muhtemel ortalama b.haki - k.haki kullanımı
Şekilli form var.

Burası shitgen mi gençler? Bu konu niye bu kadar uzadı ki? Basın Kata'ya geçin işte lan neyin mevzusu bu, Magellan'ın bu seriye hangi seviyede yedirileceğini düşünüyorsunuz amiral seviyesi mi olacak bu adam anasını satayım :/ Yapmayın.

Hakiyle kaplanmış kılıca magma zarar veremiyor, zehirin hakiyle kaplanmış birine zarar vereceğini düşünmek gerçekten biraz çelişkili.
Zehir hakili uzuva zarar verebiliyor.
Luffy vs ceaser savaşını hatırla.
Bunun yanında haki basılmış kılıç magmadan etkileniyormu kesin değil ancak basılmamış haline göre daha çok dayanacağı kesin ve silah her zaman kişiye avantaj sağlar.

Taraflardan birinde,

Hayvan gibi dayanıklılık
Üst düzey soğukkanlılık

Diğerinde,

Orantısız sıçma
Zehir
Şekilli form var.

Burası shitgen mi gençler? Bu konu niye bu kadar uzadı ki? Basın Kata'ya geçin işte lan neyin mevzusu bu, Magellan'ın bu seriye hangi seviyede yedirileceğini düşünüyorsunuz amiral seviyesi mi olacak bu adam anasını satayım :/ Yapmayın.
Aslında magallen çok güçlü değil. Bunu biraz akainu olayı gibi düşünebiliriz .
Akainuda normal bir amiral aslında ama meyvesi sebebiyle diğer amirallerden daha sıkıntılı oluyor . Yani şuan akainunun yonkou ligine ulaşacağını düşünenlerin çoğu meyvesi yüzünden böyle düşünüyor.
İleri silahlanma veya buna bedel bir güç olmadan bu tip kişilerle savaşmak sıkıntılı.

Abi şu Impel Down kapalı alan muhabbeti biraz saçma geliyor ya bana.. dört yanı duvarla çevrili diye alan küçük değil evet kapalı.. ama kapalı derken Magellanın avantajına gibi söyleniyor. Impel Down inanılmaz büyük bir alan. Venom Demon formu rahatlıkla sığıyor. Sağdan sola, Tepeden aşağı inanılmaz geniş. Hem saydığın da bir bahane değil Kılıç Ustasının zaten yakın temasta bulunması gerekiyor.
Adam Impel Down'dan kaçmak istiyor. Magellan ile dövüşmek için tek bir mantıklı nedeni yok. Oda hikayeye göre güç çiziyor. Siz güce göre hikaye yazıyorsunuz.

Adam Impel Down'dan kaçmak istiyor. Magellan ile dövüşmek için tek bir mantıklı nedeni yok. Oda hikayeye göre güç çiziyor. Siz güce göre hikaye yazıyorsunuz.
İyi de hikaye yazma falan değil. Sadi, Saldeath falan olsa sadece koşa koşa kaçacaklar mı ? Demekki o kadronun eze eze yenecek gücü yok.. olsa Zaman kazanmak için Ivankov arkada kalmaz.. veya Kaçarken o kadar zaman kaybetmezler. Crocodile, Ivankov, Jimbe dönüp şunu 3v1 tekleyelim dese kaçma konusunda ne kadar uzun zaman kaybederler ki ? Hem ben Shiryu neden kaçtı koktu mu demedim. Magellan dar alanda güçlü kaçması normal sen dedin iyi de bu adam kılıç ustası Impel Downda dar değiil dedim yanlış bir yorumum yok. Magellanı müthiş bir canavar yapan Zaferi elde etsende.. Zehire mağrux kalıyorsun.. size sorsak zehiri kimseyi öldüremiyor ama Luffyden 10 yıl aldı diğerinin zaten hormon yeteneği var. Venom Demon formuyla da kimse temas etmedi büyük isimlerden.. diğer değdiği mahkumları saniyenler için öldürdü

İyi de hikaye yazma falan değil. Sadi, Saldeath falan olsa sadece koşa koşa kaçacaklar mı ? Demekki o kadronun eze eze yenecek gücü yok.. olsa Zaman kazanmak için Ivankov arkada kalmaz.. veya Kaçarken o kadar zaman kaybetmezler. Crocodile, Ivankov, Jimbe dönüp şunu 3v1 tekleyelim dese kaçma konusunda ne kadar uzun zaman kaybederler ki ? Hem ben Shiryu neden kaçtı koktu mu demedim. Magellan dar alanda güçlü kaçması normal sen dedin iyi de bu adam kılıç ustası Impel Downda dar değiil dedim yanlış bir yorumum yok. Magellanı müthiş bir canavar yapan Zaferi elde etsende.. Zehire mağrux kalıyorsun.. size sorsak zehiri kimseyi öldüremiyor ama Luffyden 10 yıl aldı diğerinin zaten hormon yeteneği var. Venom Demon formuyla da kimse temas etmedi büyük isimlerden.. diğer değdiği mahkumları saniyenler için öldürdü
Bunlar MF savaşına zaten geç kaldılar. Biraz daha geç kalsalar idama yetişemezlerdi. Aceleleri var. Magellan da her birinden bireysel olarak güçlü. Adamla savaşsalar çok vakit kaybedecekleri net bir şey. Ayrıca yendiler ve diyelim ki aralarından zehirlenen oldu. Onu tedavi etmek gerekecek veya tedavi olmasa MF olurken bir kenarda yatacak savaşa dahil olamayacak. Kaçıp da zehirlenmeme ihtimali vardı ihtimali zorladılar ve kaçtılar. Yeri geliyor 10 dourikilik denizci askerinden kaçıyorlar. WB bile kaçıyor ne gerek var diye. Magellan Luffy için indirilmesi gereken kötü bir adam da değildi. Oda da hikayeyi böyle çizdi.

Taraflardan birinde,

Hayvan gibi dayanıklılık
Üst düzey soğukkanlılık

Diğerinde,

Orantısız sıçma
Zehir
Şekilli form var.

Yok öyle demiyoruz da çöp muamelesi çekenler vardı ondan konuşuyorduk uzun uzun aslında bir ara Magellanın seviyesine dönmüştü iş. Ama şöyle 2yıl önce gözükmüş bir karakterle.. sonrakını madde madde özellikle üzerinden karşılaştırmak kocaman bir hata.

Hadi aynısını 2. Tümen Komutanı olan Ace'i yenen Teach'e yapalım

Bir tarafta Pasifista'yı tayfasıyla ancak alan adamdan yediği tek yumrukla komaya girip, yerde kıvranan ve ağzını yüzü kanayan Teach'in dayanıklılığı..

Bir tarafta bir sürü Gear 4 Snake Man, Bounde man darbesi yemiş Katakuri dayanıklılığı

E bu farka göre Katakurinin 20 tane Yami Teach alması lazım.. Bunun meyvesiz haline façayı çizdiren Shanks ve Ace çöp oğlu çöp Pekoms, Tamago bile etmeyecek bir karakter.

Magellan da her birinden bireysel olarak güçlü.
Şu yorum yeterli. Ağzına sağlık. Savaşa aceleleri vardı yoksa dönüp alırlardı veya Magellandan kaçan kadro çok güçlü değil gibi saçma yorumlardan birisi değil.. Crocodile'a Doflamingo ortaklık teklif ediyor.. Jimbei zaten Ace ile denk kapışıyor. Ivankov devrimlerin komutanı ama.. Çeyrek yedi Magellandan.. sonuç olarak bu adamlardan bireysel olarak güçlü diyorsan Magellan Yk2 liginden başlıyor. E benim amacım da bu konuda bu.. Katakuri zaten daha güçlüdür ama şu adama Komutan ligi değil demekte çok absürt..

Şu yorum yeterli. Ağzına sağlık. Savaşa aceleleri vardı yoksa dönüp alırlardı veya Magellandan kaçan kadro çok güçlü değil gibi saçma yorumlardan birisi değil.. Crocodile'a Doflamingo ortaklık teklif ediyor.. Jimbei zaten Ace ile denk kapışıyor. Ivankov devrimlerin komutanı ama.. Çeyrek yedi Magellandan.. sonuç olarak bu adamlardan bireysel olarak güçlü diyorsan Magellan Yk2 liginden başlıyor. E benim amacım da bu konuda bu.. Katakuri zaten daha güçlüdür ama şu adama Komutan ligi değil demekte çok absürt..
Yav zaten direkt sorsan komutan eder sağ kol etmez derdim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık