Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Magellan'ın üstün hakisi olacağını düşünmüyorum Dof kadar olur işte gözlem ve silahlanması. Yine Dof gibi meyve odaklı bir karakter olur buna da bir itirazım yok. Misal Marco da öyle. İyi dövüş olacağını kabul edin yeter. Kimin aldığı umrumda değil. Tek yer Magellan, çöp yorumları kanser ediyor çünkü beni
Yani dövüşecek kalibrede bir adam o kadar da değil gidip de Pica'ya aldırmam yani Magellan'ı.

@Tiksav Lee Magellan temizinden yc komutanı eder. 3 mü 2 mi 1 mi tartışılır ama nasıl ki amiral seviyesi çok üstün bir seviye ve o lige amirallerin dışında şuana kadar girebilen kişi sayısı bu kadar azken yc1 lerde yc içerisinde bu kadar özel bence. Hani kıyas yaparsak
Marco-Jozu
Rayleigh-Gaban
Beckman-Roo
Katakuri-Smoothie

Arada bence gözle görülür bir seviye var. Magellan tahminimce yc2-3 arası bir karakter ama yeteneğinden ötürü yc2 leri alabilir. Hata affetmeyen bir meyveye sahip sonuçta ama Kata bu adama çok ters kalıyor. Gözlemi, hızı, meyvesiyle Magellan'dan doğrudan saldırı yemesi çok çok zor. Başka bir yc1'i de alamaz bence ama daha çok şansı olabilir.

(King-Quenn biraz istisna diye yazmadım)
Rayi sayma zaten ya. Ray, Gabanı yc1, yc2 değil kk1 kk2 :d Ray o güç skalasında değil. Magellan tek yer deme benim için tamamdır ben zaten Katakuri alır diyorum. Temas etmeden vurabilme avantajı var. Smoothie, Queen gibi çöpleri affetmez benim için. Komutan ligine koysam en güçsüz sağ kol, en güçlü sol kol derim.

Muhteşem bir argüman. Yumruk yemek ne zaman diz çöktürmek olmuş ki sanki vurduğu yumruk Magellan'a ecel terleri döktürmüş, kalıcı hasar bırakmış. :ehe:
Magellan base Luffy'e ne kalıcı hasar bıraktı da böyle övüyorsunuz .d

Edit: He doğru aşı yapmıştı. Luffy artık etkilenmiyor zehirden .ddd

Rayi sayma zaten ya. Ray, Gabanı yc1, yc2 değil kk1 kk2 :d Ray o güç skalasında değil. Magellan tek yer deme benim için tamamdır ben zaten Katakuri alır diyorum. Temas etmeden vurabilme avantajı var. Smoothie, Queen gibi çöpleri affetmez benim için. Komutan ligine koysam en güçsüz sağ kol, en güçlü sol kol derim.
Orada sağ kol ve sol kol kıyası yaptım aslında ya. Bence de Quenn ve Smoothie'yi alır. Jozu ve Roo belli olmaz beraberlik çıkabilir buradan.

Magellan base Luffy'e ne kalıcı hasar bıraktı da böyle övüyorsunuz .d

Edit: He doğru aşı yapmıştı. Luffy artık etkilenmiyor zehirden .ddd
2 Yıl önceki Luffyi en kritik duruma o soktu ne anlatıyorsun ya sen ? Adamın ömründen ömür gitti. Seneleri gitti kalıcı hasar diyor :d aynen kanka Zehir gücüyle vücüdunda kesik izi bırakacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık