Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Görüyorum. Ama adamlar tek yerken bütün ekibini tekledi diye övülüyor Magellan. Yenilirken ise napsın bütün ekibe karşı savaştı deniliyor. Yani bu ekip işi hem övgü hem bahane için kullanılıyor Magellan savunanlar tarafından. Ben de bunu eleştirdim.

Magellan bunları tekleyip geçecek kadar güçlü ise niye sonra hiç direnememiş. Çelişki var.

Karasakal'ların tek yemesinin senaryo icabı olduğunu göz ardı etmeyenlere, bunu argüman olarak kullanmayanlara lafım yok tabi.
Ehh bu kadar da olmaz. Sonrasında yeniliyor evet ama Teach tayfasına seviye altı mahkumlarının yanında bir de zaten Magellan'a denk denilen Shiryuu katılıyor. Şuradan Magellan'ı gömmeye çalışman safi komedi. Her şeyi geçtim bu ekibi Katakuri sanki yenebilirmiş gibi :(

Magellan KK rakibi adamlarla çalıştı. Adam güçlü olmasa Shiki kaçmadan imzasını çakardı müdüre. Niyeyse korkup direkt kaçmış. Shiki dediğimiz adam WB, Roger, Garp, Sengoku demeden savaş arayan birisi. Kıytırık bir müdürü döverdi en azından. Burada sorulması gereken soru budur:

Katakuri kelepçeli Big Mom karşısında ne yapabilir?

Magellan KK rakibi adamlarla çalıştı. Adam güçlü olmasa Shiki kaçmadan imzasını çakardı müdüre. Niyeyse korkup direkt kaçmış. Shiki dediğimiz adam WB, Roger, Garp, Sengoku demeden savaş arayan birisi. Kıytırık bir müdürü döverdi en azından.
WB diyor, ona karşı savaşmadı :bilmem:

Teach şimdi gitse Magellan'ı tanımasa aynı gevşeklikle gene tek yer. Magellan>Yonkou
O zaman Magellanı tanımayan herkesin, Magellana karşı tek yeme ihtimali var diyorsun. Bence o kadar da emin olma, İç organ yaran Gamma Knife, Kaido'ya pek etki etmedi mesela. Şimdi bir şey diyeceğim, Teach'in meyve iptal etme yeteneği olmasa, Magellan'ın yeteneğini önceden bilmesinin ne faydası olacaktı ?
Şu alan saldırısına bak bir; Luffy ile savaşına da baktığın zaman, Zehire maruz kalmama şansın yok. Saldırılardan kaçınsan görüşünü köreltiyor etrafa yaydığı gaz. Venom Demon ise direkt öldürüyor, Taşların içine bile sızıyordu

Teach, Magellanın gücünü bilse yine alamazdı o arc çünkü bu sefer şu olurdu; Şuanda karşılaşmak istediğim biri değil. Zehahahaha ne başarısızlık ama.. Zehahaha

Teach, Magellan'ın gücünü bilse tek yemezdi. Alır mıydı alamaz mıydı onu bilemeyecem.
Teach saldırıları üzerine alan bir adam değil mi ? Öyle hızlı bir çarda değil. Fiziksel gücüyle ön plana çıkıyor dsha çok. O kadar alanı kaplayan Hydra saldırısını nasıl savuşturacak. Saldırıları savuşturacak bir şeyi olsa Ace savaşında görürdük. Magellan, Teach'e çok ters rakip. Dar alanda da minimum bir klasman atlayan birisi Magellan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık