Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Ehh bu kadar da olmaz. Magellan Teach tayfasını direk tekledi işte.

Sonrasında yeniliyor evet ama Teach tayfasına zaten Magellan'a denk denilen Shiryuu katılıyor. Seviye 6 mahkumları katılıyor. Şu ekibi Katakuri sanki yenebilirmiş gibi Magellan'ı gömmeye çalışman komedi açıkçası.
Magellan'ı gömmedim. Orada tek atması Teach ve tayfasından çok çok daha güçlü olduğu için değil. Teach'in gevşek gevşek Magellan sensin ha falan derken ağzı açık seyretmesinden dolayı. Öyle değil diyorsanız elinizi korkak alıştırmayın. Magellan KK deyin. @sensey i örnek alın. Adam tutarlı en azından.

@Tiksav Lee hayır yeteneğini bilmesen de tek yemeyebilirsin hatta yenebilirsin de. Aklı başında biri önce rakibinin gücünü tartar. Teach gereksiz bir özgüven sahibi olduğu için hiç denemedi. Mesela Kata k.hakisi ile Magellan daha kullanmadan onun zehir kullandığını anlar ve tedbirli davranır.

Venom Demon çok tehlikeliydi evet. Ama Teach ekibi geri dönerken ya Venom Demon açmış Magellan'ı yendiler, ya da onu açmasına bile müsaade etmediler. Demek ki üstesinden gelinmeyecek bir şey değil. Kata'da uyanış da var temas etmek zorunda değil hiçbir şekilde. Dar alanda kalmak zorunda da değil. Uyanış ile alanını istediği kadar genişletebilir.

Magellan zayıf bir adam değil kesinlikle ama sağ kolları yenmesini beklemiyorum. Temizinden komutan eder. Tekrar işlenir de usta bir haki kullanıcısı olarak gösterilirse o zaman iş başka.

Luffy tek yumrukta Magellanın nefesini kesti artık argüman olmamalı. Son bölümlerde bunu gördük.

O an öyle bir sahne çizmesi gerekti, yoksa Luffyden daha sert saldırısı olan magma avuçlayan Jinbei Magellana karşı koymayı denerdi. Sonuçta aynı bakış açısı ile Luffynin ne var ne yok girdiği Moriayı tek yumrukta saf dışı bırakacak biriydi Jinbei.

Magellan çok tehlikeli adam.

Impel Downun tüm azılı suçlularından toplu dayak yemiş adama öyle koymazda kolay kolay o yumruklar. Dayanıklılığı gelişmiş biri .

Benim görüşüm Magellan sağ kollar dan zayıf biri değil. Karşılaştığı rakip Katakuri ise mochi mochi pek etkili olmayacak.

Magellan alabilir bence.

Teach saldırıları üzerine alan bir adam değil mi ? Öyle hızlı bir çarda değil. Fiziksel gücüyle ön plana çıkıyor dsha çok. O kadar alanı kaplayan Hydra saldırısını nasıl savuşturacak. Saldırıları savuşturacak bir şeyi olsa Ace savaşında görürdük. Magellan, Teach'e çok ters rakip. Dar alanda da minimum bir klasman atlayan birisi Magellan.
Meyve gücü ile kurtulabilir hydra'dan.

@Tiksav Lee hayır yeteneğini bilmesen de tek yemeyebilirsin hatta yenebilirsin de. Aklı başında biri önce rakibinin gücünü tartar. Teach gereksiz bir özgüven sahibi olduğu için hiç denemedi. Mesela Kata k.hakisi ile Magellan daha kullanmadan onun zehir kullandığını anlar ve tedbirli davranır.

Venom Demon çok tehlikeliydi evet. Ama Teach ekibi geri dönerken ya Venom Demon açmış Magellan'ı yendiler, ya da onu açmasına bile müsaade etmediler. Demek ki üstesinden gelinmeyecek bir şey değil. Kata'da uyanış da var temas etmek zorunda değil hiçbir şekilde. Dar alanda kalmak zorunda da değil. Uyanış ile alanını istediği kadar genişletebilir.

Magellan zayıf bir adam değil kesinlikle ama sağ kolları yenmesini beklemiyorum. Temizinden komutan eder. Tekrar işlenir de usta bir haki kullanıcısı olarak gösterilirse o zaman iş başka.
Ya bencede Katakuri alır bu Vs'yi benim konunun başından beri anlatmak istediğim sadece Magellanın zayıf bir adam olmadığı. Sen de Sol Kol, ben diyeyim Sağ Kol başkası desin üçüncü komutan ligi. Millet Gear2 Luffy diye tutturmuş, adama çöp muamelesi yapıyorlar. Dar alanda Magellan'ın tüm sağ kollara karşı şansı var bana kalırsa.. eşit şartlarda çok emin konuşamıyorum.

Benim yorum yapmak istediğim konu şu, Venom Demon açtırmadan işini bitirmeleri çok da önemli değil ki.. O kadar adam Amirale çullansa onun bile feleği şaşar.

Meyve gücü ile kurtulabilir hydra'dan.
Onu da düşündüm. Karanlığı yere açıyor ve zamanla genişliyor alan. Fakat Hydra Yukarıdan yapılan bir saldırı bir engel oluşturmuyor. Elinde açtığının da Hydra gibi geniş çaplı bir alan saldırısına karşı engel oluşturması pek olası değil. Kendine çeker ancak vurmak için bu seferde zehirin allahına mağruz kalır :d

Onu da düşündüm. Karanlığı yere açıyor ve zamanla genişliyor alan. Fakat Hydra Yukarıdan yapılan bir saldırı bir engel oluşturmuyor. Elinde açtığının da Hydra gibi geniş çaplı bir alan saldırısına karşı engel oluşturması pek olası değil. Kendine çeker ancak vurmak için bu seferde zehirin allahına mağruz kalır :d
Ace ile dövüşünde son vuruşta geniş bir alana yaymıştı yere açmadan.

Ya bencede Katakuri alır bu Vs'yi benim konunun başından beri anlatmak istediğim sadece Magellanın zayıf bir adam olmadığı. Sen de Sol Kol, ben diyeyim Sağ Kol başkası desin üçüncü komutan ligi. Millet Gear2 Luffy diye tutturmuş, adama çöp muamelesi yapıyorlar. Dar alanda Magellan'ın tüm sağ kollara karşı şansı var bana kalırsa.. eşit şartlarda çok emin konuşamıyorum.

Benim yorum yapmak istediğim konu şu, Venom Demon açtırmadan işini bitirmeleri çok da önemli değil ki.. O kadar adam Amirale çullansa onun bile feleği şaşar.
Ben gear 2 Luffy argümanını kullanmıyorum. Saçma bir kıyas olur serinin dinamikleri değişti o zamandan beri. Ama Teach'lere tek attı da saçma. Teach ada büyüklüğünde kara delik yapıyor daha Ace ile dövüşürken. Hapishanedeki çöp mahkumlar gibi tek yedi salak.

Cidden Magellan alır seri iki senede çok farklı argümanı o kadar saçma ki. Pacifistalar bunun en büyük göstergesi.
Katakuri parçalar. Magellan dofu alamaz

:artiz: Bu baya mantıklıymış ya onlara göre.
New world karakterlerinin küçümsenmesine yol açıyor seri 2 sene önce farklıydı argümanı. Baksana smokera mesela haşat oldu kendini o kadar geliştirmesine ve potansiyelli bir karakter olmasına rağmen. 2y önceki tüm rakipler böyle. Kaldı ki 2y önceki Luffyde güçlü bir karakterdi.
Dof gayet güçlü bir karakter. Magellani alır bence çok zorda olsa.
Meyvesiz ve nw görmemiş shiryu Ne kadar commander seviye tartışılır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık