Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Rakibi

Hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüş içinde gelişmek diye bir şey çıktığı için, Luffy bundan sonra hiç yenilmez. Katakuri ondan kaç kat güçlüydü, ama sonucu gördük.
Dövüş içinde gelişmek zaten vardı da bir adabı erkânı vardı. Aralarında az fark olunca o fark kapanıyordu. Bunda aradaki belirgin fark ve kondisyon eksikliğine rağmen rakip aşıldı.

Bu weevil olayı nedir. e.oda ne demiş ki hakkında luffy'nin yeni vs atabileceği rakip olarak gözüküyor biri aydınlatırsa beni güzel olur (kaynak olursa güzel olur). Bildiğim kadarı ile weevil wb korsanlarını avlıyor haliyle amacı dışında bir savaş yapmayacaktır. Tabi aklı biraz noksan belli olmaz. Ama marco ile weevil olası savaşı kesin gibi. Marco ve weevil dövüşüne bir ihtimal katılabilir belki luffy ama ciddi bir savaş olmaz gibi sanki, bana bu weevil biraz troll bir karakter gibi geldi ileride görürüz artık.

Ama kesin olarak gördüğüm ise yıkımcılardan biri yeni rakibi olur. Ya da hiç tanıtılmayan bir karakter de olabilir. ama seçeneklerden en yakını yıkımcılar gibi geldi.

Marco'nun bir lafı vardı MF'de ''krala o kadar kolay ulaşamazsın'' diye bir şeydi sanırım. Direkt Kaido'ya ulaşacağını sanmıyorum. Arada mutlaka biri çıkacaktır. Sonra Kaido.

Marco'nun bir lafı vardı MF'de ''krala o kadar kolay ulaşamazsın'' diye bir şeydi sanırım. Direkt Kaido'ya ulaşacağını sanmıyorum. Arada mutlaka biri çıkacaktır. Sonra Kaido.
Eğer Kaido ya tam takır gideceklerse,Kaido'nun has adamlarını Luffy nin yolundan çekerler.

Birini dolunayli Inu-Neko alır,birini Zoro-Şanji alır(zor bayağı ama).

Luffy direk Kaido ya yürüyecek.

Eğer Kaido ya tam takır gideceklerse,Kaido'nun has adamlarını Luffy nin yolundan çekerler.

Birini dolunayli Inu-Neko alır,birini Zoro-Şanji alır(zor bayağı ama).

Luffy direk Kaido ya yürüyecek.
Ben de öyle olsun isterim ama genelde Oda araya başkalarını sokuyor hep. Bir kere de senin dediğin gibi direkt çıksa keşke. Araya başkalarını sokuyor bizim oğlan hasar alıyor, sonra yardım alınca da torpil deniliyor. O yüzden keşke doğrudan çıksa ama Oda bu, öyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık