Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Rakibi

Hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'nun Luffy'e yardım etmeyi kabul etmesi için Luffy'nin Kaido'ya karşı bir şeyler yapabileceğini ispatlamasını isteyebilir.

Şu tarz bir muhabbet, beni yenebilirsen, seninle gelirim. Eğer beni yenemiyorsan zaten Kaido'ya karşı hiçbir şansın olmaz.
Marco Kata yi yendiğini duysun direk,biat eder.

Marco Kata yi yendiğini duysun direk,biat eder.
Neden? Kata’yı yendi diye Luffy yonkou seviyesi mi oldu?

Veya Kata’yı yenmesi Marco ‘dan üstün olduğu anlamına mı geliyor?

Veya Luffy zamanının sağ kolu Ray’den üstün mü yani şuan?

Cevabın evetse Luffy şuan yonkou’larla birebirde dövüşebilir demek oluyor-ki Luffy Big Mom’dan koşarak kaçmıyor mu hala ?

Marco anca WB gibi bir adama biat eder. Luffy de o seviyeye anca seri sonunda ulaşır.

Cevabın evetse Luffy şuan yonkou’larla birebirde dövüşebilir demek oluyor-ki Luffy Big Mom’dan koşarak kaçmıyor mu hala ?

Marco anca WB gibi bir adama biat eder. Luffy de o seviyeye anca seri sonunda ulaşır.
Olay biat etme meselesi değil. Müttefik olacak bunlar. Luffy, Marco'nun üstü falan olmayacak. Luffy'nin sağ kolu yenmesi o seviyeye geldiğine işaret zaten. Marco bunun üstüne gel bir de benim sırtımı yere getir demez.

Olay biat etme meselesi değil. Müttefik olacak bunlar. Luffy, Marco'nun üstü falan olmayacak. Luffy'nin sağ kolu yenmesi o seviyeye geldiğine işaret zaten. Marco bunun üstüne gel bir de benim sırtımı yere getir demez.
Arkadaş biat eder yazdığı için bu cevabı verdim. Marco Luffy’nin ne yapabileceğini görmek isteyebilir. Emin olmak isteyebilir.

Bu kendisiyle dövülmesi değil de başka bir yolla da olabilir. Kaido bu. Mangaka tescilli en güçlü yaratık. Ace’in kardeşisin tamam geliyorum demek büyük hanzoluk olur.

Arkadaş biat eder yazdığı için bu cevabı verdim. Marco Luffy’nin ne yapabileceğini görmek isteyebilir. Emin olmak isteyebilir.

Bu kendisiyle dövülmesi değil de başka bir yolla da olabilir. Kaido bu. Mangaka tescilli en güçlü yaratık. Ace’in kardeşisin tamam geliyorum demek büyük hanzoluk olur.
Bu konuştuklarımızın hiçbirine gerek bile olmayabilir. Zaten Mf'de Beyazsakal tayfasına emir vermişti ''Luffy'ye koruyun'' diye. Marco bu söze binaen Luffy'nin ismini duyar duymaz kabul eder tahminimce. Benim beklentim bu yönde biraz.

Sen uçmuşsun,Katayi yenince yonkou falan olmadı.Kata gibi bir adami yenmesi,Marcoyu etkiler, Marco'nun Luffynin gucune güvenmesine olanak sağlar.

Sonuçta Marco kendi tayfasında o konumdaydi.

Kaidoyu yenmek bambaşka bir olay,Ne Kata ne Marco ne Luffy Kaido ya rakip bile olamaz.

Beyazsakalin bile üstünlük kuracağı kesin değil.

Elbaf kralı olmaz Elbaf direk müttefik olur zaten Hajrudin ve devleri Filoda ayrıca Elbafın düşmanı olan BigMom var orda ona bu kadar zarar vermiş birisini düşman edinmezler. Herkes BM ile düğünden dolayı ittifak olacaklar diye düşünüyor ama bence BM Elbaflılara da Germa gibi düğün yapacaktı Red Wedding tarzı. Birde ortada kaçan bir gelin ve bu yüzden dahada düşman olan bir Elbaf Kralı olabilir. Yani Elbaf kralı cepte denebilir.
Weeeil dedim ama artık Schibukai devirme modası geçti. Yeni trend Komutan avlama.
Weewil deme sebebim sadece yoluna çıkarsaki mesele yoksa direk Shogun ve ya yıkımcı. Oda hemen arka arkaya Yonkou dayamaz arada nefes aldıracaktır o yüzden bir çerez niyetine hikaye akışına göre Weewil önde. Oda ters köşe yapıp Zoronun karşısına bile çıkarabilir Weewil i ya da Marco da alabilir. Adam serseri mayın gibi geziyor birinin yoluna çıkacaktır. Zoro Marco Luffy biriyle karşılaşacak.

Sen uçmuşsun,Katayi yenince yonkou falan olmadı.Kata gibi bir adami yenmesi,Marcoyu etkiler, Marco'nun Luffynin gucune güvenmesine olanak sağlar.

Sonuçta Marco kendi tayfasında o konumdaydi.

Kaidoyu yenmek bambaşka bir olay,Ne Kata ne Marco ne Luffy Kaido ya rakip bile olamaz.

Beyazsakalin bile üstünlük kuracağı kesin değil.
Aynı fikirdeyiz. Tüm o yazdıklarım senin "biat eder" cümlen üzerine yazıldı.

Wewil amiral gücündeyse anca rakip olabilir şu saaten sonra sağ kol ile Luffy'nin dövüşü heyecan yaratmaz :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık