Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Kaido'yu Teke Tek Dövüşte Yenmesi Mantıklı mı?

Luffy'nin Kaido'yu teke tekte alması mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Yorumlarla anket seçeneklerine bakıyorum da pek çoklaro yorumla uyumsuz seçeneği işaretliyor .s

2 değil 3 senin görüşüne yakın :/
Bana iki şıkta mantıklı geldi aslında. Bir de luffy'nin kalanı bende lafı vs de olunca 2'yi işaretledim ama tam ne olacağını da kestiremiyorum. :D

Bana iki şıkta mantıklı geldi aslında. Bir de luffy'nin kalanı bende lafı vs de olunca 2'yi işaretledim ama tam ne olacağını da kestiremiyorum. :D
Hayır seçenekler çok açıklayıcı değil mi diye düşünüyorum bazen sjsksk

İlki pat pat yenmesibi mantıklı bulanlar

İkincisi aşırı tutarlı olmasa da gideri var olur diyenler

3. Hafif dezavantaj sağlar diyenler

4. Bu ise hiçbir şekilde tek alamaz şıkkı.

Hayır seçenekler çok açıklayıcı değil mi diye düşünüyorum bazen sjsksk

İlki pat pat yenmesibi mantıklı bulanlar

İkincisi aşırı tutarlı olmasa da gideri var olur diyenler

3. Hafif dezavantaj sağlar diyenler

4. Bu ise hiçbir şekilde tek alamaz şıkkı.
seçenekler gayet açıklayıcı.

Bu Luffy'nin iki yumruk yiyince vahiy gelmesi olayı o kadar sıkıcı ve klişe ki tepki bile veremiyor insan.
İki yumruk yedi olayı anladı ve anında kullanabilmeye başladı seride parmak sayısı kadar kullanabilen tekniği.

Toplu bir şekilde yonko indireceklerdi ve sonra Luffy 1v1 yonko alacaktı ki tutarlı olsun. OP klasik shounen olmak zorunda değildin.
Seri bitiyor ve adam KK olucak. Yonko yenemezse nasil olucak?

Bence çok saçmaladı. Eğer şimdiden Kaido'yu alabiliyorsa zaten bundan sonra kimseye yenilmez Luffy. Ve yenilmeyeceğini bildiğimiz dövüşlerini okumak da çok sıkıcı olur. Bence en büyük saçmalığı Luffy'e tek yedirterek yapmıştı en başta. O zamanlar da Yonkouları bu kadar abartarak çok saçmaladığını söylemiştim forumda. Çünkü ya seri 20 yıl daha sürecek ya da sıvayacaktı, sıvadı. Şuan bu olanların bize saçma gelmesinin tek sebebi yonkouların ilk tanıtıldıklarında aşırı derecede şişirilmesi ve asla yenilemeyecek varlıklar olarak tanıtılması. Eğer ilk karşılaştıklarında Kaido tek atmak yerine kolay-orta zorlukla dövüşü alsaydı ve az da olsa hasar alıyor olsaydı şuan okuduğumuz hiç bir şey bize mantıksız gelmezdi. Çok da iyi olurdu, seriler bu kadar uç seviyeler olmadan da güzel olabiliyor, örneğin ATLA.

Fatihin hakisiyle kaplı yumruk giyotinle aynı mı ?
Denizcilerin ve hükümetin tamamını çöp sayıyorsan sorun yok. Koca bin yıllık oluşumda kimsenin aklına gelmiyor h.hakili b2 versiyonlu birini idama getirtmek. Bu kadar basitmiş Kaido.

İki yıllık aradan sonra balıkadam adasında diyordu.luffy kral hakisi kullandıktan sonra sanji bunun kral hakisi olduğunu söylüyor bunun üzerine Zoro böyle bir laf söylüyordu.
Edit; hah buldum işte.
Kaido kısmına girmememin tek bir sebebi var oda adam daha birşey yapmadı tüm Standart ana dövüş öncesi olan dövüşler bi bitsin ozaman gör bak kaido vs luffy ne kadar efsane olacak. Kombo saldırı yaptılar Zoro iki saniye önünde durdu perti çıktı, kaido sopasını salladı lawa değmeden Law yere düştü ki adam daha hiç birşey yapmadı bile.
Yeni kaptan arayalım yazmıyor orada. Kaptan fetişi yok tayfadan kimsenin. Luffy olduğu için geldiler. Orada bizim kaptanımız olamazdı yazıyor. Yani bu iradeyi ve gelişimi gösteremeseydi tayfası olamazdı.

Son düzenleme:
Denizcilerin ve hükümetin tamamını çöp sayıyorsan sorun yok. Koca bin yıllık oluşumda kimsenin aklına gelmiyor h.hakili b2 versiyonlu birini idama getirtmek. Bu kadar basitmiş Kaido.

Yeni kaptan arayalım yazmıyor orada. Kaptan fetişi yok tayfadan kimsenin. Luffy olduğu için geldiler. Orada bizim kaptanımız olamazdı yazıyor. Yani bu iradeyi ve gelişimi gösteremezdi tayfası olamazdı.
Denizci ve hükümetin tamamı çöp değil ama dünyanın en güçlü yaratığını giyotinle idam etmeye çalışmak bir tık mantıksız gibi. Sence de öyle değil mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık